Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ez még lehet nagyon bonyolult is....annyira sok használható állapotú nyereg nemtudom mennyi hever a bontókban B)

a multkor bontottak egyet CS...férfinemiszerv voltam, hogy abból nem vetem meg a féket :D

a multkor Patyinál beszélgettünk erről és arra jutottunk, hogy legyen inkább B Vectrából 288-as....csak ugye erre nem megy fel a gyári gsi kerék és azt szánnám télikeréknek B)

ŐŐőőőő....

Felújító cuccot lehet ezekhez kapni nemde ?

Link to comment
Megosztás:

Ezt honnan lehet tudni?

Mert megnéztem,mert számlája van róla hogy 5000 km ezelött volt leszedve a hengerfej,és akkor kicserélte a szelepeket,meg a tömítést meg a vezérlést,meg az olajat.....Látszik hogy hátúl újak a gátlók....Egy baja van az a tankbetöltő......

Link to comment
Megosztás:

hmmmm...miért? Anyu sokat racingolt miközben a karván fel volt pakolva wcpapírral, káposztával meg a 2 gyerekkel? B)

Azt mondta hogy 200e km van benne,és úgy gondolta mivel olcsón meg tudta venni a szelepeket hozzá +12e volt a munkadíj megcsináltatta.....Ez kicsit érdekes,de kit érdekel miért lett leszedve?????Szerintem elég kevés GSi van amiről nem volt leszedve még a hengerfej......

Link to comment
Megosztás:

ez még lehet nagyon bonyolult is....annyira sok használható állapotú nyereg nemtudom mennyi hever a bontókban B)

Remélem azért találok majd jót, bár először gátlókat kéne vennem, ezzel a pattogós kerekekkel legalább 1-2 tized mínusz :D aztán kéne 2db gumi, az elsőket hátra tenném előre meg valami jót, (coupe melyiket is ajánlottad hogy vegyem, egy linket dobnál ha nem nagy kérés? ;)) na és aztán jönne a fék. Most vettem előre tárcsákat és betétet, igaz nincs összekopva még de szerintem nagyon sz@r ;) sokkal jobb volt a rossz betétekkel meg a rossz tárcsával B)

Link to comment
Megosztás:

Remélem azért találok majd jót, bár először gátlókat kéne vennem, ezzel a pattogós kerekekkel legalább 1-2 tized mínusz B) aztán kéne 2db gumi, az elsőket hátra tenném előre meg valami jót, (coupe melyiket is ajánlottad hogy vegyem, egy linket dobnál ha nem nagy kérés? ;)) na és aztán jönne a fék. Most vettem előre tárcsákat és betétet, igaz nincs összekopva még de szerintem nagyon sz@r :D sokkal jobb volt a rossz betétekkel meg a rossz tárcsával B)

Te tudod milyen gumit szeretnél...Lantinak toyo van ilyen Toyo proxes T1-R

Ez se tünik rossznak toyo proxes4

A www.gumik.com vagy a www.alufelni.com ...ez a két cég a legolcsóbb jelen pillanatban......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.