Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azért nem volt olyan rossz az este,mint ahogy indult.....azért ennek örülök,mert szét szívtátok volna a véremet.... B) B) :D

bár a vége nélkül elég lightos lett volna... de legalabb van hova menni amíg nem nyílik otthon az ajto ;) ;)

szívjuk a véred a nélkül is nem kell ahoz "rosszat" tenni :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Mondom Én hogy a nagy fék minden pénzt megér..... B) :D

Csak nem akarok 15" nagyobb kerekeket :S

Láttátok mennyire nem melegszik a vas be a üzemi hőre, most nézem hogy a kiegyenlítő tartájba egy deka víz sem volt, elmentem venni a tescóa és 1.7 litert nyelt el, valamit csinálom kell vele, még az nem lehet hogy nem jól mutat az órám? egy hőgomba vagy jó vagy nem jó? az nem lehet rossz így hoy nem mutat jól? B)

Link to comment
Megosztás:

Csak nem akarok 15" nagyobb kerekeket :S

Láttátok mennyire nem melegszik a vas be a üzemi hőre, most nézem hogy a kiegyenlítő tartájba egy deka víz sem volt, elmentem venni a tescóa és 1.7 litert nyelt el, valamit csinálom kell vele, még az nem lehet hogy nem jól mutat az órám? egy hőgomba vagy jó vagy nem jó? az nem lehet rossz így hoy nem mutat jól? B)

István azt mondta, hogy a 15ös még van amelyikre felmegy B)

Hűtócsre után nem töltöttél utánna, mikor már jártál vele pár kmet ?

Link to comment
Megosztás:

Csak nem akarok 15" nagyobb kerekeket :S

Láttátok mennyire nem melegszik a vas be a üzemi hőre, most nézem hogy a kiegyenlítő tartájba egy deka víz sem volt, elmentem venni a tescóa és 1.7 litert nyelt el, valamit csinálom kell vele, még az nem lehet hogy nem jól mutat az órám? egy hőgomba vagy jó vagy nem jó? az nem lehet rossz így hoy nem mutat jól? B)

Már mondtam hogy a 284es fékre felmegy a 15ös felni...nekem is az lesz a téli kerekem.......

De a ventilátor se megy,tehát valószínű hogy jól mutatt az óra...Megnéztem az enyémet a hütő fele olyan vastag mint a tied,igaz hogy hosszabb,de elötte van a klíma hütő,és láttad hogy nekem tegnap a 4. menet után 95fokos volt a víz,és ment a ventilátor.......

Link to comment
Megosztás:

Már mondtam hogy a 284es fékre felmegy a 15ös felni...nekem is az lesz a téli kerekem.......

De a ventilátor se megy,tehát valószínű hogy jól mutatt az óra...Megnéztem az enyémet a hütő fele olyan vastag mint a tied,igaz hogy hosszabb,de elötte van a klíma hütő,és láttad hogy nekem tegnap a 4. menet után 95fokos volt a víz,és ment a ventilátor.......

Ja ok, de akkor kell felniket vennem, mert az 5 csavaros?

Link to comment
Megosztás:

Ja ok, de akkor kell felniket vennem, mert az 5 csavaros?

Nem......

Hátul marad az ami most van.....Elöre meg kell venni vectra 2.5V6 vagy calibra turbó 284es nyergeket.....Lehet kapni tuning 4 csavaros tárcsákat 284est...Így marad 4 csavaros és felmegy a 15"os felni.......

Vagy van az a megoldás hogy átfúrod a tárcsa lukait,és csináltatsz hozzá egy központosítót

Link to comment
Megosztás:

Nem......

Hátul marad az ami most van.....Elöre meg kell venni vectra 2.5V6 vagy calibra turbó 284es nyergeket.....Lehet kapni tuning 4 csavaros tárcsákat 284est...Így marad 4 csavaros és felmegy a 15"os felni.......

Vagy van az a megoldás hogy átfúrod a tárcsa lukait,és csináltatsz hozzá egy központosítót

Aha, nem is olyan bonyolult akkor, tehát akkor vennem kell nyerget, vennem kell 4 csavaros tárcsákat hozzá,és már ahhoz dukál vadi új betét is.

Link to comment
Megosztás:

Aha, nem is olyan bonyolult akkor, tehát akkor vennem kell nyerget, vennem kell 4 csavaros tárcsákat hozzá,és már ahhoz dukál vadi új betét is.

Így van csak az a lényeg hogy 284es legyen a nyereg,mert volt 288as is,de arra nem megy fel a 15ös felni.....

Link to comment
Megosztás:

Aha, nem is olyan bonyolult akkor, tehát akkor vennem kell nyerget, vennem kell 4 csavaros tárcsákat hozzá,és már ahhoz dukál vadi új betét is.

ez még lehet nagyon bonyolult is....annyira sok használható állapotú nyereg nemtudom mennyi hever a bontókban B)

a multkor bontottak egyet CS...férfinemiszerv voltam, hogy abból nem vetem meg a féket :D

a multkor Patyinál beszélgettünk erről és arra jutottunk, hogy legyen inkább B Vectrából 288-as....csak ugye erre nem megy fel a gyári gsi kerék és azt szánnám télikeréknek B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.