Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szép reggelt!

tegnap rugót cseréltem elöl, nem szenvedek többet az "ültetéssel", 70mm-es rugó van bent elvileg 50mm-el rövidített szárú Konival és kb alig ül valamit. Rugó kb 5 menetből áll és 1.5x vastagabb mint normál rugó, és alig kellett összehúzni, elönye h egyáltalán nem üt fel ellenben az elöző elvileg 40mm-es rugóval(ezt sem értem) bár ugyanolyan magasan van..... B)

Kormányösszekötő rúd csavarját kb fél óra volt becsavarni így fél 10 felé nagy élmény volt

Jah és majdnem egyedül munkálkodtam, csak Bratyóm segített fizikailag, nem is szellemileg :D

igénytelen Kadettos révén alsó toronymerevitővel csavaroztuk ki a féltengely csavarját(persze 30-as fej is kellett azért, köszi Diny)

AMÚGY NO COMMENT, érrájd kell B)

Link to comment
Megosztás:

Melyik? Ez? http://www.hasznaltauto.hu/2052433_opel_astra_1995 Kicsit drágállom. A fehér azért 200-zal soványabb volt...

Ebbe csak bele kell ülni,nem kell rajta vezérést,féket,semmit cserélni......Azt hiszem hogy talán csak olajat......Ngayon zsír állapotban van,egyvele a gond hogy eléggé látszik a belsején hogy van 2 gyerek,de ez meg könnyen javítható......Tényleg nagyon szép ez is B)

Kartervédő még megvan ?

Megvan még,mertZsoltee azt mondta kell neki,én meg megigértem hogy várok rá......

Link to comment
Megosztás:

Be kell ajánlani 650et és az idő elteltével lehet annyiért is el lehet majd hozni ;)

Vagy odamenni 650el és megmutatni , az álltalában hatásos a Diesel golfomat ígyvettem 400 ra tartotta 300 mutattam meg neki és odaadtta! B) B) :D

Link to comment
Megosztás:

Be kell ajánlani 650et és az idő elteltével lehet annyiért is el lehet majd hozni B)

Biztos nem adja oda annyiért,mert nem akarja nagyon eladni..és tisztában van vele hogy ebböl kevés van,és hogy csak olyanok fogják megvenni akik ilyet akarnak.....ráadásul a felesége abszolút nem szeretne kocsit cserélni......

Link to comment
Megosztás:

Azért ha jobban bele gondolunk akkor nem drága....meg kell nézni hogy a hasonló felszereltségű 1.4es caravanok mennyiért vannak hirdetve.....Jó árban van,csak most mindenki a fehérhez viszonyít......Ami meg azért volt ennyi mert beszámolták egy autóba és ennyit akart érte gyorsan kapni a srác.......

Link to comment
Megosztás:

Azért ha jobban bele gondolunk akkor nem drága....meg kell nézni hogy a hasonló felszereltségű 1.4es caravanok mennyiért vannak hirdetve.....Jó árban van,csak most mindenki a fehérhez viszonyít......Ami meg azért volt ennyi mert beszámolták egy autóba és ennyit akart érte gyorsan kapni a srác.......

meg ha ehez hozzáadod a vezérlést féket, olajat egyéb költségeket ha kell persze.. lehet, hogy kb ugyan ott leszel mint a 800al

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.