Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nem szégyen B)

Opel Kadett E 1.4i metálbordó és 3 ajtaja van...asszem az extralistának itt vége is..

a hibalista se hosszabb...a bal hátsó kerékív rohad...ezen kívül szinte hibátlan kívül-belül

gyenge de nem fogyaszt....ha nagyon zavar hogy gyenge akkor max mehet rá hengerenkénti befecsi :D

végre lesz ( mert jövőhéten lesz meg) egy olyan autóm mibe nem kell ölni a pénzt hanem csak beülni és menni te meg itt baszogatsz B)

Mert a se/si ttés az úgy működik, hogy ma kitalálod és holnap meglesz ugye ? ;)

Link to comment
Megosztás:

Mert a se/si ttés az úgy működik, hogy ma kitalálod és holnap meglesz ugye ? B)

nem, az úgy működik h kitalálom és rájövök h a ráköltött x ezer forintból tudok venni fenéklemezt a kabriohoz, vagy futóművet vagy vmit és megelégedek az 1.4i-vel B)

Link to comment
Megosztás:

Coupe, az egyik matrica elszakadt, tudnál nekem intézni egyet, mondjuk ma estére? B) Az első szélvédőre fölraktuk, szerintem jó lett

Estére biztos hogy nem sajnos...... B) max jövöhét csütörtökre.....vagy ha felhívod az Andrást és otthon van akkor lehet csinál neked másikat...Elég messze lakik a naplás tónál..... Tel:06707756070

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mindenki elégedett vele, aki körbeszimatolta B)

Ezért kérdezgetted a motorokat ? Csereberén töröd a fejed ? ;)

Hááát, a fehér gsi caravan nagyon megmozgatta a fantáziám... :D de sajnos nem voltam helyzetben. Sebaj... Gratulálok hozzá! B)

Link to comment
Megosztás:

Köszi-köszi a jókivánságot B)

699 volt a fehér papertábláján, amivel ki volt rakva Gödöllőn B)

Tessék alkudni, nagyon rétegmodellek ezek a kocsik :D

Akkor lehet, hogy mégsem a tied nézegettem? Amivel szemezgettem, az 639.000.- volt a hasznaltauto.hu-n...

Mennyiért sikerült hozzájutnod? Már, ha nem vagyok túl indiszkrét... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.