Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem kell hálálkodni, ezé klub a klub! ;) :D

Akkor itt van érdekességképpen egy ótó amit műszakira és zöldkártyára várás közben láttam az Opelben...

Tunying. B)

A kép azért ilyen mert sutyiban fényképeztem, nemtudtam kinek az autója, nemám a vizsgabiztosé azt megbukik a kocsim. B)

F_nyk_pek-0133_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ezt pedig onnan hazafelé lőttem... Elég rossz lett... telefon és még vezetés közben is...

Ez egy Alfa, pontosan nemtudom milyen tipus, én 156ra tippelnék de nemvagyok benne biztos... régi fajta az tuti... A hátulján a felirat a lényeges ami így szól:

"Toy for big boys"

Valami fenomenális volt... B)

F_nyk_pek-0135_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Akkor itt van érdekességképpen egy ótó amit műszakira és zöldkártyára várás közben láttam az Opelben...

Tunying. B)

A kép azért ilyen mert sutyiban fényképeztem, nemtudtam kinek az autója, nemám a vizsgabiztosé azt megbukik a kocsim. :D

http://kepfeltoltes.hu/080522/F_nyk_pek-01...ltoltes.hu_.jpg

Hinnye, a teremburáját, de csúf szegény... B)

Link to comment
Megosztás:

újabban rákaptak a "muti csak az elsősegély dobozt" mondatra

Az hagyján, de nem csak muti, hanem meg is nézik a lejáratát!! Egy ismerős mesélte, hogy most erre szálltak rá .. mert ezt szinte senki se tudja, hogy van lejárata.. nekem pl köv. hóban fog B)

A síma GSi lökösben 2db van, és egyezik a Calibráéval.Nem túl olcsóság még az ugy. sem, de a célnak tökéletesen megfelel.Bontottat nem ajánlok, mert hamar megzakkan, ill. jó esélyel össze van nőve.A gyári BOSC horror áron van, szal addig menj, míg identet nem találsz.Vktr-nál a Csergőben hegyekben áll.

A 96' utáni GSi-n normál lökös van.Pont mint az enyémen, ott már csak az ajtón lévő díszcsíkon volt kiírva, hogy GSi.

Háát az a nagy helyzet, hogy egy hónapja sajnos egy darab u.gy. se volt Viktornál.. B)

A gyári ára meg valami nem is tom hány ezer.. annyiért nem kell ;)

(nekem csak be van sárgúlva az egyik.. meg az egyik sarka letörve.. )

Ezt pedig onnan hazafelé lőttem... Elég rossz lett... telefon és még vezetés közben is...

Ez egy Alfa, pontosan nemtudom milyen tipus, én 156ra tippelnék de nemvagyok benne biztos... régi fajta az tuti... A hátulján a felirat a lényeges ami így szól:

"Toy for big boys"

Valami fenomenális volt... :D

http://kepfeltoltes.hu/080522/F_nyk_pek-01...ltoltes.hu_.jpg

156 nem hinném.. az relative fiatal... inkább 33-a, vagy 75-ös.. vagy tudja fene.. de ez amúgy is részletkérdés....

Link to comment
Megosztás:

Az hagyján, de nem csak muti, hanem meg is nézik a lejáratát!! Egy ismerős mesélte, hogy most erre szálltak rá .. mert ezt szinte senki se tudja, hogy van lejárata.. nekem pl köv. hóban fog B)

kabrioban eredeti régi opel van és még bontatlan B) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

na akkor most már időszerű lenne ha valaki elárulná hogy MIT VETT PÍÍÍÍÍÍÍÍÍSTA!!!!!!!!!!!!! B) különben nem fogok tudni aludni és akkor nem leszek elég kipihent holnap és este nem fogom bírni az ivászatot az Orbán-nap első megmérettetésén. B)

Link to comment
Megosztás:

na akkor most már időszerű lenne ha valaki elárulná hogy MIT VETT PÍÍÍÍÍÍÍÍÍSTA!!!!!!!!!!!!! ;) különben nem fogok tudni aludni és akkor nem leszek elég kipihent holnap és este nem fogom bírni az ivászatot az Orbán-nap első megmérettetésén. B)

én TUDOM !

de nem mondom meg :D

jah és az ivászatra mindig készen kell állni...ha alszol ha nem B)

Link to comment
Megosztás:

és akkor mi kíváncsi vidékiek mikor tudjuk meg? remélem nem Szemesig kell várni B) most csak ezért autókázzak fel ilyen benzinárak mellett a nyaftatemetővel? B) előbb vagy utóbb kihúzom valamelyikőtökből ;)

én sem voltam Lurdynál ;)

nyaftatemető ? add nekem :D

Link to comment
Megosztás:

én sem voltam Lurdynál :lol:

nyaftatemető ? add nekem :D

aham, akkor neked is elárulta valaki úgyhogy lerántani a leplet ;) na ott azért még nem tartunk hogy elajándékozom a kis pircsit ;) még egyenlőre futja egy kis kajára neki B) de tény hogy nem mindennapi használatban van már. Hétvégi kocsi lett belőle, igaz akkor bekajálja a heti adagját B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.