Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

amúgy ma megtaláltam az összes kábelét az ABS-nek úgyhogy már csak 4 jeladó kell meg két csati a hátsó két kerék kábeléhez. HA valaki tud segíteni mit kell hova kötni az jó lenne. Van 6 db kábelem ami színhelyes a kapcsrajz szerint de pl az abs led vezetéket gondolom nem a ledre kell forrasztani. Há meg ilyenek. Valami relé is kell gondolom. Na mind1 szóval kapcsrajzom megvan, vezetékek megvannak de hogyan kell bekötni azt nemtom. Please HELP!

Link to comment
Megosztás:

és utána megkérnek hogy kapcsold csak fel és kész

Múlt hónapban egy hét alatt 4x állítottak meg,egyszer sem volt szívózás.

Ha kiszállsz és normális,nyugodt hangon beszélsz velük és rendben vannak a papírjaid nem sok gond lehet.

Amelyik meg kötözködik,az úgyis talál valamit,ha akar.

Izzókészletem rendben,ha akarja ott a helyszínen kicserélem neki. B)

Link to comment
Megosztás:

amúgy ma megtaláltam az összes kábelét az ABS-nek úgyhogy már csak 4 jeladó kell meg két csati a hátsó két kerék kábeléhez. HA valaki tud segíteni mit kell hova kötni az jó lenne. Van 6 db kábelem ami színhelyes a kapcsrajz szerint de pl az abs led vezetéket gondolom nem a ledre kell forrasztani. Há meg ilyenek. Valami relé is kell gondolom. Na mind1 szóval kapcsrajzom megvan, vezetékek megvannak de hogyan kell bekötni azt nemtom. Please HELP!

Én segítek, de nem jársz jó B) B)

Egyértelmű, hogy Futó Gabi amúgy :D

Link to comment
Megosztás:

Múlt hónapban egy hét alatt 4x állítottak meg,egyszer sem volt szívózás.

Ha kiszállsz és normális,nyugodt hangon beszélsz velük és rendben vannak a papírjaid nem sok gond lehet.

Amelyik meg kötözködik,az úgyis talál valamit,ha akar.

Izzókészletem rendben,ha akarja ott a helyszínen kicserélem neki. B)

ez így van én tudom hidd el. Egyébként azért nem büntethet meg ha nem világít mert kiéghetett út közben is, max felszólíthat hogy cseréld ki ott helyben, hisz izzókészletnek kell lennie pont ezért.

Link to comment
Megosztás:

Múlt hónapban egy hét alatt 4x állítottak meg,egyszer sem volt szívózás.

Ha kiszállsz és normális,nyugodt hangon beszélsz velük és rendben vannak a papírjaid nem sok gond lehet.

Amelyik meg kötözködik,az úgyis talál valamit,ha akar.

Izzókészletem rendben,ha akarja ott a helyszínen kicserélem neki. B)

újabban rákaptak a "muti csak az elsősegély dobozt" mondatra

Link to comment
Megosztás:

ez így van én tudom hidd el. Egyébként azért nem büntethet meg ha nem világít mert kiéghetett út közben is, max felszólíthat hogy cseréld ki ott helyben, hisz izzókészletnek kell lennie pont ezért.

Nem szólíthat fel...sött megnézném, hogy xenonhoz hol van pótizzó, és ki mikor cserélné ki... B)

Link to comment
Megosztás:

Ok ok,én értem kollega,de nem nekem kell megmagyaráznod,hanem annak a tányérsapkás micsodának! B)

ellopták a kocsiból mialatt vásároltam a tecóban B) Van mindenem csak mivel állandóan szétszedek és cipelek magammal valamit nincs helye a kocsiban :D De hosszabb utakra bekerül.

Link to comment
Megosztás:

A ruszkinak elmarad az otthoni buli! B)

ruszki ide vagy oda én magát a MU-t nem szeretem. Olyan már lassan mint a Juventus. Mákos kis sz@r csapat. Hát terryt sajnálom. Elcsúszott és ezért lőtte kapufára a 11-est. Ha nem csúszik el bent van és ők a No.1.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.