Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Srácok van valakinek ötlete akövetkező "kis" hibára? B) : elindultam reggel a kocsival , indítom ,elindul de dadog mintha csak 2 henger menne, nyomok egy kis gázt helyreáll a dolog, viszont kigyulladt a diag. lámpa..., ezt eljátszotta 2-3 indításig a negyediknél lefulladt és azóta sekép sehang, tekeri az önindító és annyi... szétszedtem már a gyújtáselosztót, az összes gyertyát kivettem, injektort megnéztem... benzin és szikra van viszont nem indul... valakinek ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Mibe kerül manapság 2 db GSI ülés ami még nincs leharcolva ??? B)

Sok utánajárásba, és egy kis csodába B)

Szacsa: ki kellene villogtatni a hibakódot :D Ha nem tod, hogy kell keress rá, vagy majd linkelik.. nicns időm megkeresni, most rohanok melóba..

Link to comment
Megosztás:

Elmentem BL döntőt nézni. Öt perce még nem tudtam hogy ma van ;)

úúúúúúúúúúh tényleg B) én meg pont akkor nyomom a wsop qualit B) no mind1 egy kis poker egy kis foci :D Most már tényleg jó voln e egyszer élőben is pókerezni klubbon belül. Blitzre hozzam magammal a koffert? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.