Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Lenne egy szakmai kérdésem... ;)

GSI hátsó ajtóm van és 4 db furat a szélén a belsőkbe megy valami műanyag cucc amiben menet van, gondolom arra megy rá a szárny alsó része. Érdekelne hogyan lehet jól összerakni?

Nemtom segít-e, de KATT IDE (nekem ugyan kicsi szárnyam van)

Ma éjjel ellopták a vonószemtakaróm, amit 2-3 hete vettem talán, egyszerűen nem találok szavakat. B) ;) :lol: HOgy miért nem rohad le a keze, az ilyen embernek :P

Az f..a!! amióta nekem is az van fent, azóta én is tartok tőle. Bár nekem van egy kis okosság rajta, ami miatt nem olyan egyszerű leszedni.. de nem is olyan nehéz.. de 2 perc helyett, eltart kb 5-10-ig... :P

A legszomorúbb, hogy vagy GSi-s, vagy olyan szedhette le, aki kapcsolatban van vele.. B)

Amúgy nálatok a ház elöl?

Ez elég jó ötlet, mert nem nagyon szalalgálnak csavarhúzóval az emberek, vagy igen :D

Mostmár igen ;)

Link to comment
Megosztás:

egyébiránt kb mennyit érhet 4db gyári Gsi rugó + 4db gyári gátló? Kaptam a kocsival de szerintem én már nem fogom használni őket... gondoltam eladom... csak nemtom mennyit lehet rá kiírni... a gátlókat nemtom hogy jók-e vagy nem... szal azok pl zsákbamacskák, de a rugók jól néznek ki. Nincsenek görbülve, fintulva... :D

az én gsi rugóimat uhuhuék berakták az 1.8 16v klimás asztrába és magasabban volt mint a saját gyárijával B) B)

tedd el, jól jön esős napokon ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm az infókat, de az én Gsi ajtóm nem ilyen... B) A szárny alsó részét a műanyag anyákon kivül oldalanként 2 x 2 db csavar fogja és van egy műanyag sín ami bepattan a csomitérajtóba. A felső részét oldalanként 2 x 2 csavar felül a széleknél 2 csavar és persze a szokásos helyen hátul 2 db csavar fogja. A probléma az volt, hogy a csomitérajtó és a szárny nem passzoltak mivel nem együtt vettem őket, kellet még 1 furatot csinálnom az ajón és utánna minden helyére került. B)

Link to comment
Megosztás:

Az az!

Szombaton este elmondtam haveroknak,volt nagy röhögés,mondjuk hozzátettem,hogy nem én találtam ki,hanem egy "normális" klubtársam! B)

Most gondolj bele , mikor esetleg olyan helyzetbe kerülsz a való életbe és olvasod SEX spanyol módra te már tudod mire számíthatsz!! B) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Tudja valaki, hogy a x20xev mennyiben más, mint c20xe? A 125 LE-s 1.8-nak mi a motorkódja? A 116Le x18xe.. Talán c18xe? Miben más a két motor? Eddig még senki nem tudott érdemben hozzászólni...

x20xev az az ecotec motor, magasabb környezetvédelmi osztályba tartozik de visszábvan folytva mint a C20XE! Kicsit több a hibaforrás benne!

Teljesítménye: 100 kW, 136 LE

Nyomatéka:185Nm

C20XE : 110Kw /151LE

Nyomaték :198 Nm!

Az 1.8 asokról nemtudok semmit! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.