Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha véletlenül rendelnél akkor nekem is kell és akkor már feleződik a posta és átutalás költség. Üvegszálasat ne vegyél mert nagyon gagyi kidolgozás, szerintem az alu a legjobb.

Egyenlőre egy ártalmatlan érdeklődés volt, kb 2-3 hónap mire lesz belőle valami... meg assetom hol lehet kapni, mennyiért stb... csak olvastam valahol és érdekellt hogy jó-e egyátalán. B)

Link to comment
Megosztás:

Ha véletlenül rendelnél akkor nekem is kell és akkor már feleződik a posta és átutalás költség. Üvegszálasat ne vegyél mert nagyon gagyi kidolgozás, szerintem az alu a legjobb.

Inkább csináltass egy ilyet.Kb. ugyanazt tudja, és klasszisokkal olcsóbb.A tömegmérőhöz pedig az X20XEV csövével csatizod.Ez Kiskasza XE Corsáján van.

34513965.jpg

Link to comment
Megosztás:

egyébiránt kb mennyit érhet 4db gyári Gsi rugó + 4db gyári gátló? Kaptam a kocsival de szerintem én már nem fogom használni őket... gondoltam eladom... csak nemtom mennyit lehet rá kiírni... a gátlókat nemtom hogy jók-e vagy nem... szal azok pl zsákbamacskák, de a rugók jól néznek ki. Nincsenek görbülve, fintulva... B)

Link to comment
Megosztás:

Hmm érdekes dolog ez... egyébként az a Powercup csak egy aludarab? Akkor honnan az extra power? nem értem... B)

Szedd le az sfi dobozt és nézzél bele...akkor megérted hogy jön meg a plussz power....Abba össze vissza kering a levegő,a kupaktól meg egyből a helyére megy B) :D

Link to comment
Megosztás:

Hmm érdekes dolog ez... egyébként az a Powercup csak egy aludarab? Akkor honnan az extra power? nem értem... B)

Elvileg úgy cirkulál benne a beszívott levegő, hogy ezt a cirkulálást folytatja egészen az égéstérig.Ennél a verziónál nincs cirkulálás, direktben megy bele a levegő a folytószelepházba.Demó elmondása alapján, az angolok esküsznek rá.Mert XE Corsánál vagy a PC, vagy pedig ez fér csak el.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg úgy cirkulál benne a beszívott levegő, hogy ezt a cirkulálást folytatja egészen az égéstérig.Ennél a verziónál nincs cirkulálás, direktben megy bele a levegő a folytószelepházba.Demó elmondása alapján, az angolok esküsznek rá.Mert XE Corsánál vagy a PC, vagy pedig ez fér csak el.

aham... így már értem... akkor ez kb olyan mint a dob nélküli kipuffrendszer... csak ott a gáz hamarabb tud távozni, itt meg hamarabb tud bejutni... Azé ragad rám valami a koszon kívül. B) B)

Link to comment
Megosztás:

aham... így már értem... akkor ez kb olyan mint a dob nélküli kipuffrendszer... csak ott a gáz hamarabb tud távozni, itt meg hamarabb tud bejutni... Azé ragad rám valami a koszon kívül. B) B)

Ebként ez az "angol" verzió pár ezer forintból kivitelezhető.Mert a Power Cup meg v.hol 26e.ft+P.K......

Link to comment
Megosztás:

hmm B)

Na hát az drága egy aludarabért...

Erről az angol verzióról van valahol valami leírás meg esetleg egy műszaki rajz? B) :D

A dolog viszonylag 1Xű.Adott egy C20XE folytószelepház.CSinálsz a tetejére egy sablont, és kivágatod/kifúratod.Aztán pontosan olyan belsővel rendelkező alucső darabot teszel rá, mint azt majd mutatja a belső átmérőben, ill. az X20XEV szívócsövének belseje.Óvatiban szageber öszevarrja, csinálsz hozzá papírtömítést, rárakod, és örülsz! ;) Ennyi! ;)

Link to comment
Megosztás:

A dolog viszonylag 1Xű.Adott egy C20XE folytószelepház.CSinálsz a tetejére egy sablont, és kivágatod/kifúratod.Aztán pontosan olyan belsővel rendelkező alucső darabot teszel rá, mint azt majd mutatja a belső átmérőben, ill. az X20XEV szívócsövének belseje.Óvatiban szageber öszevarrja, csinálsz hozzá papírtömítést, rárakod, és örülsz! B) Ennyi! B)

Kezdem kapizsgálni hogy mi lehet ez... életemben nem láttam még ennek a motornak a folytószelepházát, de ha elkap az gépszíj lehet nemsokára fogom. :D

Link to comment
Megosztás:

Hagyd őket Udi!

Ezek nem értenek ehhez! B)

Még a kezük sem lett soha piszkos autószereléstől! :D

Majd gyere át,kiagyaljuk és összerakjuk!

Nono,csak vannak akik este olvasgatnak. ;) B)

Igen a 3 oldalsó csvar fogja a szárny felső részét.Az alját pedig a csomiajtón lévő csavarokra tudod felrakni és műanyag anyával van gyárilag lefogatva.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.