Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Első vagy hátsó vonószemtakaró? Hátsót tudok egyet...

Amúgy be kell műanyagozni nincs más megoldás...sajna ez van

Ma éjjel ellopták a vonószemtakaróm, amit 2-3 hete vettem talán, egyszerűen nem találok szavakat. B) B) :D HOgy miért nem rohad le a keze, az ilyen embernek ;)
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy szakmai kérdésem... B)

GSI hátsó ajtóm van és 4 db furat a szélén a belsőkbe megy valami műanyag cucc amiben menet van, gondolom arra megy rá a szárny alsó része. Érdekelne hogyan lehet jól összerakni?

Hagyd őket Udi!

Ezek nem értenek ehhez! B)

Még a kezük sem lett soha piszkos autószereléstől! :D

Majd gyere át,kiagyaljuk és összerakjuk!

Link to comment
Megosztás:

Ma éjjel ellopták a vonószemtakaróm, amit 2-3 hete vettem talán, egyszerűen nem találok szavakat. B) :D ;) HOgy miért nem rohad le a keze, az ilyen embernek ;)

Rohadt volna le a keze.

Ha veszel újat valahogy rögzítsd(heggesztesd) oda,valszeg nem sűrűn vontatsz majd vele. B)

Link to comment
Megosztás:

Rohadt volna le a keze.

Ha veszel újat valahogy rögzítsd(heggesztesd) oda,valszeg nem sűrűn vontatsz majd vele. B)

Leszedem a lökhárítót és belülről körbevarratom műanyagossal, meg még nem tudom mit találok ki, lehet kívülről is.. még agyalok rajta.

Link to comment
Megosztás:

Főoffság:

PuwerCup-ot mennyiért dobálnak utánna ha esetleg be szeretnék nevezni egyre?

Előnyei, hátrányai, gyári légszűrőn van, ezen a motoron az is marad, esetleg sportlégszűrő betét lesz benne, azzal is ad némi változást? Miben nyilvánul meg... ilyesmi...

Ha valaki tud linket ahol lehet róla olvasni ne tartsa magában... Azt hallottam valahol hogy szívóhangja lesz a kocsinak tőle... Meg olvasgattam hogy +5Le ez igaz? B)

Ha véletlenül rendelnél akkor nekem is kell és akkor már feleződik a posta és átutalás költség. Üvegszálasat ne vegyél mert nagyon gagyi kidolgozás, szerintem az alu a legjobb.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.