Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát akkor tudhat valamit...mert biztos "kétkezi" munkával kereste meg az árát... B) B)

Kivételesen nem, nagyon gazdagok a szülei, mondta is hogy ngyon jó helyre született, ez a tegnapi meló is csak a sulijából válogattak, vagyis lehetett jelentkezni a ringre hoszteszkedni, és mivel BMW-s az egész családja ezért ment. ;) Most csütörtökig hozhatom el az autóját, mert pénteken utaznak el dubajba :D és majd csak 3.-án jönnek haza, szegények ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kivételesen nem, nagyon gazdagok a szülei, mondta is hogy ngyon jó helyre született, ez a tegnapi meló is csak a sulijából válogattak, vagyis lehetett jelentkezni a ringre hoszteszkedni, és mivel BMW-s az egész családja ezért ment. B) Most csütörtökig hozhatom el az autóját, mert pénteken utaznak el dubajba B) és majd csak 3.-án jönnek haza, szegények :D ;)

Ha nagyon belehúzol, még talán mehetsz is velük nyaralni... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ááá elég már nekem csak az álmodozás! B)

Akkor kérek egy telszámot, én nekirugaszkodnék... B) :D

Hát a napi 10. után előfordul...de hát nálad ez a téma ismeretlen... ;)

Jaja, igaz, rajtam nem kell tízszer próbálkozni, hogy álljon a zászló... :lol: :P ;)

Link to comment
Megosztás:

B) B) Igazad lehet , elmegyek lemázsáltatom a méhtelepen! .... Na nem kell a duma hogy mivan leadod??? :D ;)

Nyugi, én is így mérettem le! És nekem bé is szoltak a jómunkás emberek... "hoztad leadni?" mondom, azt azéért még neeem! :P

Súly viszonyítási alap(mért értékek):

28852189.png

Amúgy neked van egy saját Dynód? vagy köcsön dynó? és hús vagy növényevő? :P

ha fókatested eléggé előrebillen és lendületbe hozza az autót akkor igen...de csak felkapcsolt lámpánál! ;) ;)

Ezt Lanti be is mutatta 2 videón is..(most nem linkelem.. valszeg láttátok már..de nem nagyon jött be :P :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.