Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem jó. Kell még a tömeg, tömegeloszlás, kopottság mértéke, súrlódási együttható, légnyomás, hőátbocsátási tényezők, és az egyes paramétereknél természetesen figyelembe kell venni a lerakodott fékpor módosító hatásait. B)

B) :D Na akkor a súly kicsit több mint negyed tankal szerszámosládával+a súlyom 1300 kg biztos! surlódási tényező hát nagyobb az átlagnál ekkora súlynál.

normál légköri viszonyok léeszámítva azt a sok ütköző bogarat ami valjuk be lassítja az autót...(pl zárlatos szentjánosbogár ami nagy is) ;) ;) Az út enyhén porosvolt kis délkeleti szél is közrejátszott , a gumi üzemmeleg volt , az olaj is víz 90C fok , hátralévő km BC szerint 280 km :lol: :P És megkaptama felszálási kordinátákat,,,, :P ;) :P

Link to comment
Megosztás:

B) B) Na akkor a súly kicsit több mint negyed tankal szerszámosládával+a súlyom 1300 kg biztos! surlódási tényező hát nagyobb az átlagnál ekkora súlynál.

Ezt mérted vagy tippeled??????Mert szerintem nincs 1300kiló az autód :D veled együtt sem.....

Link to comment
Megosztás:

B) B) Na akkor a súly kicsit több mint negyed tankal szerszámosládával+a súlyom 1300 kg biztos! surlódási tényező hát nagyobb az átlagnál ekkora súlynál.

normál légköri viszonyok léeszámítva azt a sok ütköző bogarat ami valjuk be lassítja az autót...(pl zárlatos szentjánosbogár ami nagy is) :D ;) Az út enyhén porosvolt kis délkeleti szél is közrejátszott , a gumi üzemmeleg volt , az olaj is víz 90C fok , hátralévő km BC szerint 280 km ;) :lol: És megkaptama felszálási kordinátákat,,,,

A súrlódási tényező értéke nem függ a súlytól. De amúgy alakul. ;) Az adott paraméterek alapján mostmár ki tudjátok számolni kinek hány lóerős a gépe. :P Nefelejtsétek még a lámpákból áramló fotonok lassító (első) illetve gyorsító (hátsó) energiáját sem. :P

Link to comment
Megosztás:

A súrlódási tényező értéke nem függ a súlytól. De amúgy alakul. :P Az adott paraméterek alapján mostmár ki tudjátok számolni kinek hány lóerős a gépe. B) Nefelejtsétek még a lámpákból áramló fotonok lassító (első) illetve gyorsító (hátsó) energiáját sem. B)

:D ;) Hát az enyém kb mivel sematrinya sesemmi kb a gyári lehet! ;) :lol: Ha a jobbhátsó sárvédőnél megcsinálom a festési hibát akkor már annak sem lessz légellenálása! :P

Link to comment
Megosztás:

Tegnap a Ringen miden buszos kapott maga mellé egy hosztesz kisasszonyt B) megtaláltam az iwiw-en az enyémet, tök lámpalázam volt egésznap, de már értem miért B)

Ja és neki van egy új 5-ös BMW 240 ló, azt mondta csörögjek és elvihetem kipróbálni, következő kérdésem egyből Péntek este? :D

userpic_70bf75ec790ad7ea7d1089e232ff0c5b.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.