Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lacee ez a rendőrös sztori :D Faxé nem teszed fel az első rencámot, ködlámpát meg megmondod hogy nem égett és kész.

Demó, gratula a helyezéshez!

Szerintetek volt balhé amikor előkerült ez a kép a tegnap délutánról? Jó dolog a háttérben lebukni B)

Reggel Apeh B)

Link to comment
Megosztás:

Na akkor az ígymegy az én autóm rész!

Nem 0-100 ra mértem mivel forgalomból áltam le így nemtudttam figyuzni az indulásra telefonra és a forgalomra is! A lényeg hogy ez nekem elég így! :P

nem ám fikkantani! jah és nempakoltam ki a csomitartótsem és a tankom is sem volt üres :lol: :D ;) És Nincs Tuningsem!

0-100-ra ne is nézd, hanem 0-109-re, mert pont annyit csal a gyári óra B)

De látszik az órán, 6500-6600RPM-nél ment 2.-ban 110-et, ennyit a 7500-as chippel sem megy, csak 106 körül B)

Én azért is szedtem szét és állítottam be GPS-hez, idegesített hogy hazudik ;)

Link to comment
Megosztás:

0-100-ra ne is nézd, hanem 0-109-re, mert pont annyit csal a gyári óra B)

De látszik az órán, 6500-6600RPM-nél ment 2.-ban 110-et, ennyit a 7500-as chippel sem megy, csak 106 körül B)

Én azért is szedtem szét és állítottam be GPS-hez, idegesített hogy hazudik :D

Selytem hogy felősbb sebihatárba többet csal , de ha pl a BC-t az átlagsebbeségre pötyögteted és tartasz egy sebességet mondjuk 100 at és lenullázod akkor ott az első beérkező mért pontot mutatja 100 -nál nekem 96 km/h mutatott , ha mondjuk ez lineáris akkor 200 km/h nál 194 a valós! De végül is annyira nem zavar a dolog csak azért csináltam a videót hogy kb még is így harap ;)

Link to comment
Megosztás:

Selytem hogy felősbb sebihatárba többet csal , de ha pl a BC-t az átlagsebbeségre pötyögteted és tartasz egy sebességet mondjuk 100 at és lenullázod akkor ott az első beérkező mért pontot mutatja 100 -nál nekem 96 km/h mutatott , ha mondjuk ez lineáris akkor 200 km/h nál 194 a valós! De végül is annyira nem zavar a dolog csak azért csináltam a videót hogy kb még is így harap B)

De a BC sem egy GPS :D az is onnan szedi az adatot, itt van a régi gsi-m mérése 6500 körül raktam a 3.-at és láthatod hogy 92-93Km/h és ez eléggé hiteles az összes nagy ász itt méret ave-val, ergo ha a tiéd óra szerint 6500-nál 110-et megy akkor csal 18-at, ami nem kevés, persze ettől még jól meg a vasad, csak az órával nem kell foglalkozni. B)

Link to comment
Megosztás:

De a BC sem egy GPS :D az is onnan szedi az adatot, itt van a régi gsi-m mérése 6500 körül raktam a 3.-at és láthatod hogy 92-93Km/h és ez eléggé hiteles az összes nagy ász itt méret ave-val, ergo ha a tiéd óra szerint 6500-nál 110-et megy akkor csal 18-at, ami nem kevés, persze ettől még jól meg a vasad, csak az órával nem kell foglalkozni. B)

Namost aztmondom ami nemhiszem hogy valótlan mivel már szét lett buherve a műszerfal,,,, így a fordulatszám sem és a km sem pontos,,, de Demótól kaptam egy szűz müszerfalat,,,, amibe 100% hogy nem lett beletúrva.... gyári izzók stb ha azt beteszem csinálok egy videjót megen, nekem a kékes ledhez szét szedtte az előző gazdálya mutatók le stb....

De annyit tudok neked mondani ... Dynóval mértünk 0-100 időre ott 7,5 sec volt a legjobb ! Sztem ettől a tiéd biztos jobb jópár tizeddel! ;) De annyira nemfoglalkoztat a dolog , mondom nem akarom szétba..ni a kocsit! B)

Apropó neked a felni/gumi mérete mennyi?? mert nekem 16" /45

Link to comment
Megosztás:

Namost aztmondom ami nemhiszem hogy valótlan mivel már szét lett buherve a műszerfal,,,, így a fordulatszám sem és a km sem pontos,,, de Demótól kaptam egy szűz müszerfalat,,,, amibe 100% hogy nem lett beletúrva.... gyári izzók stb ha azt beteszem csinálok egy videjót megen, nekem a kékes ledhez szét szedtte az előző gazdálya mutatók le stb....

De annyit tudok neked mondani ... Dynóval mértünk 0-100 időre ott 7,5 sec volt a legjobb ! Sztem ettől a tiéd biztos jobb jópár tizeddel! :D De annyira nemfoglalkoztat a dolog , mondom nem akarom szétba..ni a kocsit! B)

Apropó neked a felni/gumi mérete mennyi?? mert nekem 16" /45

A gyári óra is csal, az a baj, nem kell belenyúlni hozzá, és nem csak a GSI, az összes autó, én vadi új autókkal járok azok is csalnak 8-9Km/h.

A 7.5 az teljesen reális, annyit kell menni egy GSI-nek, laci4 ment 7.4-et is azt hiszem.

Nekem 195/50 R15

Ezért érdemes belőni GPS-hez az órád, mert az nem foglalkozik azzal hogy milyen kerekeid vannak, lehet 30" is B) lényeg hogy mlyen sebességgel haladsz, és azt mutassa a óra.

Link to comment
Megosztás:

A gyári óra is csal, az a baj, nem kell belenyúlni hozzá, és nem csak a GSI, az összes autó, én vadi új autókkal járok azok is csalnak 8-9Km/h.

A 7.5 az teljesen reális, annyit kell menni egy GSI-nek, laci4 ment 7.4-et is azt hiszem.

Nekem 195/50 R15

Ezért érdemes belőni GPS-hez az órád, mert az nem foglalkozik azzal hogy milyen kerekeid vannak, lehet 30" is B) lényeg hogy mlyen sebességgel haladsz, és azt mutassa a óra.

Na majd behítelesítem.... csak lusta vagyok ;) Ez az igazság! B) Blitzre viszema dynót meg a laptopot aztán majd elbohckodunk a mérésekkel csak csere el! ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.