Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csak neked fényképeztük...egyébként nekem ez a kocsi nem tetszik,élőben olyan széteset autó érzetett keltett bennem....Nem a crx van gondom,hanem ezzel a kocsival......

Lehet a festés miatt , annyira már énsem vagyok oda ezért , de régebben amikor szinte hibátlan volt,, akkor veszettül tetszett! De jelen pillanatban a GSIM nem mutatnám meg érte! B) B)

Link to comment
Megosztás:

Lehet a festés miatt , annyira már énsem vagyok oda ezért , de régebben amikor szinte hibátlan volt,, akkor veszettül tetszett! De jelen pillanatban a GSIM nem mutatnám meg érte! B) :D

Pedig vehetnél egy bitangot belöle,mert mindíg ki szerettem volna próbálni B) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

215/40 előre hátra lehet 225 menne(apám erőlteti)

225 os meretben jo de a felni et szamatol fuggoen vagy jo lesz elol vagy sem a tied porig ultettve nem biztos! A 215 os tul magas bíztos belefog erni ! Meretben a 205/40 biztos jo lesz! De tul keskeny a turboshoz

Link to comment
Megosztás:

Pedig vehetnél egy bitangot belöle,mert mindíg ki szerettem volna próbálni B) ;) B)

Ha ezt tudom akor nem adom el a régit, de ha kész lessz a barátom VTI-je megígérem neked hogy elintézem hogy kipróbálhasd (tok) Redisem hagyjuk ki :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.