Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

a navigátor az zseniális B) B) :D

"lépjél oda neki rendesen, mert nem tudjuk igy megb@szni"

"assetudom mivan"

kééééészsszzz ;) ;)

Az még semmi,de amikor olyan szakszavak hangzanak el hogy: "Na innentől cipő végig!" :lol:

Néha olyan fékutakat vesz,hogy el sem hiszem,hogy meg fog állni,meg olyanokat összeszed,ahol én már ereszteném a pics@ba...ááá egyszer ülnöm kell egy ilyenben! :P

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mennyi lóerő lehet a Cupra...papíron tényleg le van írva, hgoy 181kw...de az csak egy papír...passz...

először beórázom, hogy kiderüljön, hogy a turbónyomással rendben van e minden, nem fúj e ki...ha az is okés, akkor még logolunk egyet, aztán ha ott is ok minden, akkor irány a pad... :D

Ha szólsz akkor megyek én is! B)

Illik? B)

userpic_c6a0d03b05fbacb32d37ce19af8cbef2.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ja, megkérdezted a matricámat? B) :D

Még nem mert nem volt rá időm,de nem felejtettem el....

Elég és olyan tuning van amivel elő lehet csalógatni plussz lovakat a c20xe-ből.....Azért is vagyok arra kiváncsi hogy mit találtál ki.....A papír meg elég kevés ahhoz hogy tudjuk biztosra hogy tényleg 250LE a cupra...... B)

Link to comment
Megosztás:

jaaaaaaaaaa ezzel jön mindenki pedig ebből max a kupak ér valamit...a chiptől max kevesebbet fogyaszt...Mikor vissza raktam a gyárit talán még jobb is volt........ ;) :lol: A 60as rendszer pedig hátrány és nem elöny...ráadásul még nehéz is

És leírom még 1 x hogy szart se ér az f18+ ba a spernek nevezett valami,karcsikával jobbat rajtolok....

És szerintem kuplungot kell cserélnem........Amit ma vezettem abban olyan volt a kuplung mint a vaj....beleültem utána az enyémbe és alig bírtam benyomni :P

Kuplung: Én ugyanígy voltam amikor a Petyának cserélve volt, és utána vezettem. Amikor elösször kinyomtam az övét, majdnem kiszakítottam a padlólemezt... elvittem kipuffoshoz, vissza.. aztán beültem az enyémbe.. azt hittem leszakad a lábam:D

Lehet nekünk még a gyári van benne :P

Sper: szerintem se nagy durr.. egy hangyaf..nyit ha számít... inkább a motorjainkban lévő km-erek, meg a lábunk ami számít..

Bár én már marha rég gyorsúlgattam.

60-as rendszer.. ezért akarod eladni? :D

Rendőrök: videók: behajtani tilos, korlátozás: Dúrva :P B)

Egyre komolyabban nyomják.. Jó lenne tudni, mi lett a vége a múltkori hírekben szereplő videós feljelentés-eljárásnak...

Lehet van valami új okosságuk, ami alapján ezek alapján is büntethetnek? B)

BCsabi: Lambda tunning? ;) Vagy azért valami komolyabb ? ;)

Link to comment
Megosztás:

B) Köszi köszi!!!! Ennyi hiba az enyémen is van de írta a srác is hogy nem makilátlan! Jók a képek! B)

Csak neked fényképeztük...egyébként nekem ez a kocsi nem tetszik,élőben olyan széteset autó érzetett keltett bennem....Nem a crx van gondom,hanem ezzel a kocsival......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.