Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

lurdynál mondta hogy 0%ban ő a hibás és a csávó aki belement 5 év jogsi minusszal indul plussz a károk , mert nem ez volt már az első esete, egyszer már részegen is csinált ilyet meg mittudomén milyen balhéi voltak.

a srác aki belement akkoriban kapta vissza a jogsit és kölcsönautóval volt B)

Link to comment
Megosztás:

Szerinted hány lovas lehet így ebben a formában a vasam? Tudom nehéz találgatásokba belemenni, de még is csak érdekelne mit mondasz, ha a tiéd közel 250Le,és ehhez társul X Kg?!

Azért azt ne felejtsük el hogy a gsi semmilyen környezetvédelmi normának nem felel meg,szóval a 150LE az 150 LE........Attól még hogy ott vagy az Anti mellett nem hiszem hogy max 160LE erősebb az autód,de szerintem még annyi sincs........Hiába jobb neki a súly lóreő aránya.....ráadásul biztosan azt se tudja senki hogy az ővé tényleg 250LE....Meg kell kérni a Lalit hogy intézzen egy paot,és ha többen mentek,megyünk még olcsób is......

Link to comment
Megosztás:

Azért azt ne felejtsük el hogy a gsi semmilyen környezetvédelmi normának nem felel meg,szóval a 150LE az 150 LE........Attól még hogy ott vagy az Anti mellett nem hiszem hogy max 160LE erősebb az autód,de szerintem még annyi sincs........Hiába jobb neki a súly lóreő aránya.....ráadásul biztosan azt se tudja senki hogy az ővé tényleg 250LE....Meg kell kérni a Lalit hogy intézzen egy paot,és ha többen mentek,megyünk még olcsób is......

Ha nincs 160le sem akkor nemsokat ért a tuningom B) mindenesetre jól megy azzal a nemtudom mennyi lóval :D lehet muraközi lovak ;)

Antié 250le ott van a papír róla. De mindegy is mennyi le, eddig még nem kaptam ki egyértelműen, senkitől, és akik ellen mentem azok ha megfelelnek ha nem a normáknak a KW-ja mindegyiknek nagyobb volt az én lóerőmtől, a forgalmijában B)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap hajnalban veresről jöttem haza, ködlámpa és a refi is fel volt kapcsolva, mert arrafele nemsok fény van...kvázi nulla

Fótra beérve lekapcsoltam a refit, a ködlámpát elfelejtettem.

Rendőrbácsi kiszúrta és 15.000-el honorálta azzal egybevéve hogy az első rendszámom nem volt fenn.

Alkudozni nem akart...

Ez van, 2006.10 óta eddig ennyi a bünti...

Link to comment
Megosztás:

Tegnap hajnalban veresről jöttem haza, ködlámpa és a refi is fel volt kapcsolva, mert arrafele nemsok fény van...kvázi nulla

Fótra beérve lekapcsoltam a refit, a ködlámpát elfelejtettem.

Rendőrbácsi kiszúrta és 15.000-el honorálta azzal egybevéve hogy az első rendszámom nem volt fenn.

Alkudozni nem akart...

Ez van, 2006.10 óta eddig ennyi a bünti...

A rendőr azért is büntet ha nincs felkapcsolva ,, menjenek a büdöcs csába... és hol van az a látni és látszani szólásmondás? bevehetik,.... minden polgárt tudnak b@szogatni ... de amia dolguk lenne az másodlagos! KÖCSÖG BANDA! B)

Link to comment
Megosztás:

Kicsit drága nem??????? B)

Én meg egy ilyet szeretnék utcára...... B) Nem mintha ez jobb árban lenne mint a crx ;) ;) :lol:

Ááááá ezek nagyon komolyak!Van itt egy barna vfts amit esténként szoktam látni nagy ritkán...hát az az autó vmi besz@rás!A múltkor a Metro-nál jött nem tudom mennyivel mert akkor még csak a hangját hallottam és elkezdte visszapakolgatni...Uramatyám...az a hang!Fehér felni alatta biztos volt 17es, agyig leültetve,jaj meg az a váltó.200m-eren beleverte az összes fokozatot :D

Link to comment
Megosztás:

Ha nem ködlámpázom akkor nem veszi észre...vagy nem törődik vele...

Végülis én követtem el a szabálysértést...

más kérdés hogy az a8-asok meg m3-asok és társaik általában ezeket megússzák...

A rendőr azért is büntet ha nincs felkapcsolva ,, menjenek a büdöcs csába... és hol van az a látni és látszani szólásmondás? bevehetik,.... minden polgárt tudnak b@szogatni ... de amia dolguk lenne az másodlagos! KÖCSÖG BANDA! B)
Link to comment
Megosztás:

Ááááá ezek nagyon komolyak!Van itt egy barna vfts amit esténként szoktam látni nagy ritkán...hát az az autó vmi besz@rás!A múltkor a Metro-nál jött nem tudom mennyivel mert akkor még csak a hangját hallottam és elkezdte visszapakolgatni...Uramatyám...az a hang!Fehér felni alatta biztos volt 17es, agyig leültetve,jaj meg az a váltó.200m-eren beleverte az összes fokozatot B)

Gondolhatod,hogy szól az a váltó az utastérben,rajta ülnek!Ott sír a fülükbe! :D

Ezt kb 20x megnéztem:

B)
Link to comment
Megosztás:

Egyszer a Pólus Centernél megnéztünk egy Prológot, vagy hogy hivják, csak gumikbol volt kirakva egy szlalom pálya, gondolom idöre mentek. (nem értek hozzá)

A Ladák amikor jöttek, és elkezdték csapatni kilincsel elöre, hát ahogy akkor elkezdett örjöngeni a nézösereg, az nem volt semmi.

Pedig mentek a 4x4-ek is, csak hát ott, nem nagyon volt látvány.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mennyi lóerő lehet a Cupra...papíron tényleg le van írva, hgoy 181kw...de az csak egy papír...passz...

először beórázom, hogy kiderüljön, hogy a turbónyomással rendben van e minden, nem fúj e ki...ha az is okés, akkor még logolunk egyet, aztán ha ott is ok minden, akkor irány a pad... B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.