Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nyugi, nekem is volt emlékezetes belépőm MOTE alakulógyűlésen B) ;) ;)

Jó rég volt már :lol: Giltner Attila addig sérülésmentes GSi-jéről letolattam a jobbegyes indexbúrát :D B)

:P az sem lehetett piti, annyi baj legyen, de azért mostanra már tökéletesek lettünk :P

Link to comment
Megosztás:

200!!!!!! :lol:

Hmm.. az érdekes mert ha megnézed a föntebb linkelt videót 4.-ben 6500rpm-nél ment 190-et, vagyis ennyinél akkor nem csalt? B) Másodikban meg kiment 120-ig az eléggé kamu, na de nem hagyott a dolog és most kora reggel kimentem a 2/a-ra hogy beállítsam a gps-hez az órát, full pontosra sikerült B) néhány kép, direkt eredeti méretben hagytam hogy ki lehessen nagyítani, 2800x2128 :P

Hazafelé lenéztem a tesómék műhelyébe, és megnéztem a Nissant, meg egy Corsat, és egy 124 Mercit, és valóban csal mindegyik legalább 10-et, igazad volt Gabi :D Ha esetleg valakinek nincs GPS-e és szeretné hogy full pontos legyen az órája szóljon és beállítjuk… ;)

Így mostmár enyém zsír

Szóval fönt a gps felső sorában mutatja a Km/h

HPIM2085.JPG

HPIM2086.JPG

HPIM2087.JPG

És akkor a pontos órával készített videó ;)

Link to comment
Megosztás:

Hmm.. az érdekes mert ha megnézed a föntebb linkelt videót 4.-ben 6500rpm-nél ment 190-et, vagyis ennyinél akkor nem csalt? B) Másodikban meg kiment 120-ig az eléggé kamu, na de nem hagyott a dolog és most kora reggel kimentem a 2/a-ra hogy beállítsam a gps-hez az órát, full pontosra sikerült :D néhány kép, direkt eredeti méretben hagytam hogy ki lehessen nagyítani, 2800x2128 :P

Hazafelé lenéztem a tesómék műhelyébe, és megnéztem a Nissant, meg egy Corsat, és egy 124 Mercit, és valóban csal mindegyik legalább 10-et, igazad volt Gabi ;) Ha esetleg valakinek nincs GPS-e és szeretné hogy full pontos legyen az órája szóljon és beállítjuk… ;)

Így mostmár enyém zsír

Szóval fönt a gps felső sorában mutatja a Km/h

Hát de várgyá aranyapám , a guma váltóméret??? vagy neked mekkora van fent??? vagy hogy vagy mi?? ;) Biztos van hiba % -a a mérésnek tehát a büdös életbe nem lessz az olyan pontos.... nade nemhinném hogy olyan sokat csalna. hacsaknam így belenyúkálnak mint te B) egész jólmegy, a vas fogadni merek a spirálra tettél még egy mókuskereket és a motortérben rásegít még 1 mókus is!!!! :lol: :P amúgy Kúl a verda! :P

Link to comment
Megosztás:

Hát de várgyá aranyapám , a guma váltóméret??? vagy neked mekkora van fent??? vagy hogy vagy mi?? :lol: Biztos van hiba % -a a mérésnek tehát a büdös életbe nem lessz az olyan pontos.... nade nemhinném hogy olyan sokat csalna. hacsaknam így belenyúkálnak mint te B) egész jólmegy, a vas fogadni merek a spirálra tettél még egy mókuskereket és a motortérben rásegít még 1 mókus is!!!! ;) ;) amúgy Kúl a verda! :P

Az ebben az esetben teljesen mindegy milyen kerék van alatta, ha az óra és a GPS egyet mutat, itt a haladás legyen azonos a műholddal, de egyébként 195x50 R15 van nekem. Ezért is jó beállítani azoknak is a gps-hez akiknek 18 colos a felni vagyis jobban mondva nem váltómérete van, és nem éri csalódés ha lefotózzák :D

ui: Majd efelejtettem,, Köszi B)

Link to comment
Megosztás:

Az ebben az esetben teljesen mindegy milyen kerék van alatta, ha az óra és a GPS egyet mutat, itt a haladás legyen azonos a műholddal, de egyébként 195x50 R15 van nekem. Ezért is jó beállítani azoknak is a gps-hez akiknek 18 colos a felni vagyis jobban mondva nem váltómérete van, és nem éri csalódés ha lefotózzák :lol:

ui: Majd efelejtettem,, Köszi B)

Enyém is kb így megy,,,, vagy mégsem?? B) :D ;) ha gyári és jó sztem hasonló a gyorsulás ,,,, majd mérhetnél egy überbrutál 0-100 at!! Én lemértem dynoval.... 7,5 lett a legjobbam de akkor benne volt apai anyai!! ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Enyém is kb így megy,,,, vagy mégsem?? B) B) :D ha gyári és jó sztem hasonló a gyorsulás ,,,, majd mérhetnél egy überbrutál 0-100 at!! Én lemértem dynoval.... 7,5 lett a legjobbam de akkor benne volt apai anyai!! ;) ;)

Pénteken gyere, és gyorsulunk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Enyém is kb így megy,,,, vagy mégsem?? B) B) :D ha gyári és jó sztem hasonló a gyorsulás ,,,, majd mérhetnél egy überbrutál 0-100 at!! Én lemértem dynoval.... 7,5 lett a legjobbam de akkor benne volt apai anyai!! ;) ;)

Egyébként ha neked minden gyári, a kerék is, akkor már eleve csal inimum 10-et.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként ha neked minden gyári, a kerék is, akkor már eleve csal inimum 10-et.

Nekem a felni 16" /45 a guma , de aztmondták a srácok hogy a Dyno az pontos! Hát nemtom de ku..vajó kimondani! B) B) :D Most Kaptam Demótól egy műszercsoportot , majd nekem is hitelesíteni kell,,, ezt lemértem amúgy sebességmérővel ami felvan szerelve pontossan 2-t csal feljebb nemtudom még menyi jön hozzá nem mertem 200 al városban a sebességmérő előtt elmenni! ;) ;) :lol: Nekem 50 nél 48 mért a mérő!! :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem a felni 16" /45 a guma , de aztmondták a srácok hogy a Dyno az pontos! Hát nemtom de ku..vajó kimondani! B) B) :D Most Kaptam Demótól egy műszercsoportot , majd nekem is hitelesíteni kell,,, ezt lemértem amúgy sebességmérővel ami felvan szerelve pontossan 2-t csal feljebb nemtudom még menyi jön hozzá nem mertem 200 al városban a sebességmérő előtt elmenni! ;) ;) :lol: Nekem 50 nél 48 mért a mérő!! :P

Csak azért álítgattam be, mert zavart hogy van Km óra de haszna meg semmi, most legalább pontos. Megérte azt a 20 perc szerelést meg 20 perc tesztelést!

Link to comment
Megosztás:

Nekem a felni 16" /45 a guma , de aztmondták a srácok hogy a Dyno az pontos! Hát nemtom de ku..vajó kimondani! B) B) :D Most Kaptam Demótól egy műszercsoportot , majd nekem is hitelesíteni kell,,, ezt lemértem amúgy sebességmérővel ami felvan szerelve pontossan 2-t csal feljebb nemtudom még menyi jön hozzá nem mertem 200 al városban a sebességmérő előtt elmenni! ;) ;) :lol: Nekem 50 nél 48 mért a mérő!! :P

nekem tökölön óra szerint 160 volt a 402 végénél igaz a valós célsebességem csak 143 körül volt :P

Link to comment
Megosztás:

Máramelyiket. Ugyanannál az állásnál egyik ilyet mutat másik olyat. Most nem messze tőlünk leraktak kettőt és azok elég pontosaknak néznek ki.

Itt Budaörsön is mindegyik (több is van) így kezdte. Aztán feljebb kalibrálták őket B)

Átlag 8-12%-kal mutatnak többet a valósnál.

Link to comment
Megosztás:

Máramelyiket. Ugyanannál az állásnál egyik ilyet mutat másik olyat. Most nem messze tőlünk leraktak kettőt és azok elég pontosaknak néznek ki.

jaja elég pontos szerintem is , a Hondánál jóvolt az óra ,,, ott pont ugyanazt mutatta....mint a mérő hogy azóta hozzányúltak e azt nemtudom!!! B)

Link to comment
Megosztás:

nekem tökölön óra szerint 160 volt a 402 végénél igaz a valós célsebességem csak 143 körül volt B)

Nem a célvonali sebességed van mérve, hanem közel 20 méterrel viszább van az érzékelő, olyan 146 körül mentél be, és azért mutatott 160-at mert pont annyit csal kb egy gyári gsi, 10-12-őt.

ui: Mennyi volt az időd 402m-en?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.