Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Laci húzz bele, mert 24 óra alatt csak 18 hozzászólásod van, J0hnny meg 40 hozzászólással vezet. :D

Ma nemvoltam itthon B) Anyósnál voltunk kicsit melózni , kocsitszereltem mivel az autószerelő a villamoság részéhez nem mert vagy nem akart nyúlni hűtőventilátor volt terítéken és össze vissza volt maszekolva az egész B)

Link to comment
Megosztás:

és most hogy te hozzányúltál full gyári állapotba mókoltad... ;) B)

Hát a fulgyári ez így nem nagyon igaz ,, de megpróbáltam visszaálítani,,, szal most kapcsol hőfokra és a másik bámulatos dolog hogy szépen könnyen forog !!! És mikor nekiálltam kivolt kötve , egy kis 1000ccm -es Pözsó.... csodálkoztak hogy ilyen melegben 4 személyell flangálnak és felforalta a viszet,,,,, B) most FAIN! ;) Jah meg megcsináltam a kürtöt , meg a műszerfalban cseréltem pár izzót! mivoltmég,,,,,??? hmm nem emlékszem!! :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem inkább elpattog.....és azért mert a legkeményebbre van tekerve.....vagy akkor is ilyen ha vissza tekered????????

én visszatekertem múlt héten. nekem is koppra volt tekerve és akkor elég pattogós volt nekem is. most így hogy felesen járok tökéletes, lett némi komfort is benne végre, fogaim is jobban szeretik B)

Link to comment
Megosztás:

Én hiszek neked, ezért is vagyok nagyon kivi, 250 lónak nagyon kell menni! sőt a subaru sti-vel vetekedni kell, mert ugye az 280 le, de sokkal nehezebb. B)

Egyébként amint már írtam...a 0-100 az érzetre sem meg amúgy sem valószínű, hogy brutkó idő...papír szerint 6 sec alja körül van...de szerintem ezt még bőven nem tudja velem...100-tól kel életre igazán...és hogy legyen valami viszonyítási alap is a 225/40 18-as Michelin Pilot Sportot 3-ban is nyomatékból tekeri...

Szal Csabi...kösd fel a gatyáááád... B) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Két övet veszek majd fel B) Ma este? Iveco? Nem csak a gyorsulás miatt, ha nincs más dolgod legalább megnézném a szerzeményed! B)

Nem hiszem, hogy ma lesz a "nagy nap"...

Péntek reggel keltem fel...azóta 2X 1.5 órót aludtam...most még elhúzok pókrezni egyet, aztán az asszonnyal elmegyünk moziba...aztán megint alszok egy kicsit... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.