Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mit csináltál te vele útközben? ;)

Lehet olyasmit mint egy kamionos velem Kiskőrös felé.. tegnap levittem mutert.. meg vissza...

Egy kamionos vagy 100-110es tempóval tolt már jó ideje.. több kocsit, kamiont, buszt előztünk már meg..

Megelőztem az aktuális járművet.. aztán szépen visszalassúltam olyan 100ra.. ez meg mindig beért, és jött a seggemben.. tolt! :D

Aztán egyik előzésnél kukucskálok kifelé.. ez a hülye meg már gyakorlatilag centikre mögöttem valszeg már nyomatékon pörgette a nagy dögöt.. (szerintem üres lehetett, mert rohadt dinamikus volt a dög, illetve biztos átlátott felettünk.. és tudta, hogy mehetünk..)

Láttam okés minden..(index már kint volt egy ideje) váltok vissza,közben szépen elkezdtem húzni kifelé.. viszont éreztem, hogy nem vette biztosra a sebességet, így egy pillanatra, rányomtam a kuplungra+ közben a váltókarra..

Közben hallom, hogy barinőm felszisszen.. (már vagy 5-6 előzés óta figyelte a monstrumot, mert parázott tőle.. nem csodállom, ahogy a seggünkbe volt..)

Ekkor én is belenéztem a tükörbe,és láttam, hogy nem látok semmit.. csak a kamiont.. B)

Gondolom ahogy elindúltam, ő is nyomta a padlót.. (buszt előztünk!!) és az a tized másodperc, mig rekuplungoltam, az pont elég volt arra, hogy csak centikre kerülje el a seggem.. B)

Mondhatják, hogy mi a f..szt bénáztam, de!! ez max, egy fél másodperc volt! tartson távolságot! (zsolti eset)

2: mi a szart száguldozik annyira azzal a döggel?!! komolyan mondom, szinte ilyesztő volt.. buszokat, másik nyergeseket előzgetett... közben tolt engem.. és én átlag 100al mentem..(51es út.. sok helyen amúgy is nagyon szar..tele 60as táblával..)

Sokszor az út közepén jött.. fele fele sávot elfoglalva.. valszeg pont ezért...

Nah mindegy.. ez vót.. a lényeg, szegény Orsi enyhe sokkot szenvedett :lol:

Lehet Coupe is Reditől .. biztos túúúl lassan ment ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok félős fajta...sőt......Amúgy meg Redinek szerkezetileg nagyon egyben van az autója.....Nem zörög benne semmi,jó a futómű is B) B)

Jó neki.. én asszem zajfelfedező túrát fogok tartani.. anyós üllés zörög, rezeg bnne valami.. mintha lötyögne a háttámla.. pláne ha nincs benne senki...

Kesztyűtartó, az alatti polc környékén is rezeg néha valami... meg mögöttem is.. de ezek szerencsére nem veszélyesek :D

Link to comment
Megosztás:

Ja és a GSI-sek azért kössék fel a gatyájukat...legalább is a nagyszájú "Leont verek" brigádból... :lol: :P :P

Oké, így lesz ;) Nem egy kategória, de az óceánároknál fel a dombig garantálom hogy nem adsz 2 autónál többet ;) sima 1.8t 20v (ha jól tudom 182 ló a gyári) nagyon csúnyán kikapott, ha a tiéd 40lóval több, vagy mennyivel is? Az sem a világ vége, de szólj mikor érsz rá, mert én tényleg kivi vagyok, viszek kamerát és egy embert aki fel is veszi, :D jaaaa és ez nem a nagy önbizalom beszél belőlem, hanem csak kiállok a gsi fórumon a gsi tulajokért :P B) B)

Ui: én ma este ráérek! ;)

Link to comment
Megosztás:

Lehet olyasmit mint egy kamionos velem Kiskőrös felé.. tegnap levittem mutert.. meg vissza...

Egy kamionos vagy 100-110es tempóval tolt már jó ideje.. több kocsit, kamiont, buszt előztünk már meg..

Megelőztem az aktuális járművet.. aztán szépen visszalassúltam olyan 100ra.. ez meg mindig beért, és jött a seggemben.. tolt! :D

Aztán egyik előzésnél kukucskálok kifelé.. ez a hülye meg már gyakorlatilag centikre mögöttem valszeg már nyomatékon pörgette a nagy dögöt.. (szerintem üres lehetett, mert rohadt dinamikus volt a dög, illetve biztos átlátott felettünk.. és tudta, hogy mehetünk..)

Láttam okés minden..(index már kint volt egy ideje) váltok vissza,közben szépen elkezdtem húzni kifelé.. viszont éreztem, hogy nem vette biztosra a sebességet, így egy pillanatra, rányomtam a kuplungra+ közben a váltókarra..

Közben hallom, hogy barinőm felszisszen.. (már vagy 5-6 előzés óta figyelte a monstrumot, mert parázott tőle.. nem csodállom, ahogy a seggünkbe volt..)

Ekkor én is belenéztem a tükörbe,és láttam, hogy nem látok semmit.. csak a kamiont.. B)

Gondolom ahogy elindúltam, ő is nyomta a padlót.. (buszt előztünk!!) és az a tized másodperc, mig rekuplungoltam, az pont elég volt arra, hogy csak centikre kerülje el a seggem.. B)

Mondhatják, hogy mi a f..szt bénáztam, de!! ez max, egy fél másodperc volt! tartson távolságot! (zsolti eset)

2: mi a szart száguldozik annyira azzal a döggel?!! komolyan mondom, szinte ilyesztő volt.. buszokat, másik nyergeseket előzgetett... közben tolt engem.. és én átlag 100al mentem..(51es út.. sok helyen amúgy is nagyon szar..tele 60as táblával..)

Sokszor az út közepén jött.. fele fele sávot elfoglalva.. valszeg pont ezért...

Nah mindegy.. ez vót.. a lényeg, szegény Orsi enyhe sokkot szenvedett ;)

Lehet Coupe is Reditől .. biztos túúúl lassan ment ;)

Sokszor találkozom én is ilyennel,mert a cégesnek nem szoktam nyomni.

Ilyenkor vagy elengedem,had menjen vagy piszkos módon megszívatom,mint pl az audis kötsögöt kiskörös előtt,akit belvittem a trafiba 110-el! :lol:

Ha valaki nem tartja a követésit mögöttem és idegbeteg,de előzni meg nem akar,annak villantani szoktam féklámpával.

Link to comment
Megosztás:

Oké, így lesz :P Nem egy kategória, de az óceánároknál fel a dombig garantálom hogy nem adsz 2 autónál többet :P sima 1.8t 20v (ha jól tudom 182 ló a gyári) nagyon csúnyán kikapott, ha a tiéd 40lóval több, vagy mennyivel is? Az sem a világ vége, de szólj mikor érsz rá, mert én tényleg kivi vagyok, viszek kamerát és egy embert aki fel is veszi, jaaaa és ez nem a nagy önbizalom beszél belőlem, hanem csak kiállok a gsi fórumon a gsi tulajokért ;) B) B)

Ui: én ma este ráérek!

;) :lol:

Látom nem felejtesz...

Egy biztos...hogy a súly miatt a 0-100 az annyira nem nyerő...viszont 100-ról nem megy rosszat...sött 210-ig húz mint egy villanymotor... :P :D

Sajna dolgozok reggel 7-ig...szal ma felejtős... ;)

Link to comment
Megosztás:

:D ;)

Látom nem felejtesz...

Egy biztos...hogy a súly miatt a 0-100 az annyira nem nyerő...viszont 100-ról nem megy rosszat...sött 210-ig húz mint egy villanymotor... :lol: B)

Sajna dolgozok reggel 7-ig...szal ma felejtős... B)

Holnap is ráérek, sőt az után is, szerdán megyek éjszakára ;)

Link to comment
Megosztás:

B) B) :D Csak nem bemutattad a Rettenet Redi fíílinget??? :lol: ;) ;)

Jó volt, hogy velem jött mert igy más is észrevette (és nem bemagyaráztam magamnak), hogy keményre tekert Konikkal pattog (hintázik??) az autó....ez mitől lehet...Sz.ar a rugó? Sz.ar vagy magas profilu (205/45) a gumi?

Link to comment
Megosztás:

Jó volt, hogy velem jött mert igy más is észrevette (és nem bemagyaráztam magamnak), hogy keményre tekert Konikkal pattog (hintázik??) az autó....ez mitől lehet...Sz.ar a rugó? Sz.ar vagy magas profilu (205/45) a gumi?

Hintázik???? B) Neb@zd+ Hát pedíg úgy megy az a kocsi mintha dróton húznák , a gumitól már csaknem hintázik B)

Link to comment
Megosztás:

Jó volt, hogy velem jött mert igy más is észrevette (és nem bemagyaráztam magamnak), hogy keményre tekert Konikkal pattog (hintázik??) az autó....ez mitől lehet...Sz.ar a rugó? Sz.ar vagy magas profilu (205/45) a gumi?

Szerintem inkább elpattog.....és azért mert a legkeményebbre van tekerve.....vagy akkor is ilyen ha vissza tekered????????

Link to comment
Megosztás:

Jó volt, hogy velem jött mert igy más is észrevette (és nem bemagyaráztam magamnak), hogy keményre tekert Konikkal pattog (hintázik??) az autó....ez mitől lehet...Sz.ar a rugó? Sz.ar vagy magas profilu (205/45) a gumi?

nekem is 45 os gumi van és nem hintázik sehova, szerintem Coupenak lesz igaza, akkor is hintáznia kéne ha jo uton kicsit megrángatod. Ahogy tegnap az enyimre mondták olyan mint egy gokart. Pont eztet csinálták a többiek, majd én is megrángattam de igazából csak a gumi ment arra amerre én akartam. B) Ezért is tudok azt csinálni az autóval amit akarok. Nagyon érezni szerencsére az utat vele.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.