Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Évekig használtam Asus-t nem vót semmi baja.

Garérvényesítés kapcsán olvastam problémákról, de ne legyen vele gond és kész B)

Ez egy Asus X51RL egy alsókategóriás ocsó laptop 120GB HDD 1.9 Cerka M540 1GB DDR2 és egy Ati radeon X1100 128 Mb-os VGA 15,4" WXGA Képernyő!

Zenélni bulira tökkéletes :D Meg pár dologra ha cipelni kell B)

Link to comment
Megosztás:

Jobb napot.

Ma mentem volna a 60i tuning találkozóra... El is indultam, megtettem kb 15km-t 60felé, amikor ez történt...

K_p_001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Egy kocsisor mögött haladtam ami elkezdett lassulni, én is elkezdtem fékezni, a mögöttem jövő BMW-s sztrítrészinges tuningos májergyerek meg azthitte hogyha nem néz előre vezetés közben a kocsi akkor is megáll ha fékeznek előtte... Hát nem így történt... Hagyott egy kb 10m hosszú fékcsíkot és belémszállt hátulról. Persze neki az autón szinte semmi nem sérült, a vesék mellett nyomódott meg kicsit a MHT, meg a lököse sérült meg egy kicsit a kipuffomtól. Az én autóm meg nagyon jól néz ki. 5.ajtó + a hátulja kapott, meg ugye a lökhárító.

Mai napra is érdemes volt szabit kivennem... B)

Link to comment
Megosztás:

Nem cseszegetni akarlak ezzel, de nem lehet hogy a láthatatlan féklámpád is benne van a pakliban? B)

Mielőbbi gyógyulást a gépsasnak! ;)

Az is bennevan, de ha előre néz és nem 160nal jön mögöttem amikor előtte a kocsisor a 60as táblánál éppen szabályosan közlekedik, akkor nincs ilyen probléma. Attól hogy a féklámpát nem látja, láthatta volna hogy lassulok és hogy előttem a kocsisor is lassan megy, de ehhez előre kellett volna nézni... B)

bájdövéj köszi... :D

Link to comment
Megosztás:

Ave javította a helyezésem! B)

Alatta meg az ídőim, szerintem nem rossz egy 900 kilós autótól gyári XE-vel...

A 15-ös futamban elváltottam, a 14,86-osat pedig 2 személlyel futottam.

Azt viszont nem tudom, hogy miért van az, hogy az első 3 futam után egyre rosszabb időket fut a kocsi és ezt már jópár verseny óta megfigyeltem. B)

A 14,2-es most is a 2. futamom volt...

Link to comment
Megosztás:

Azt viszont nem tudom, hogy miért van az, hogy az első 3 futam után egyre rosszabb időket fut a kocsi és ezt már jópár verseny óta megfigyeltem. B)

Nálunk ralin jellemzően nyáron a probléma okozója a felmelegedő aszfalt.

Nekem is okozott már meglepetést ez, hogy első gyorson miért megyünk tizedre annyit, mint a harmadikban,

pedig a harmadikban már beszarós bevállalásokat diktálunk... aztán a belső videókat visszanézve, kigyorsításoknál

veszett el az idő, mert szó szerint ragad az aszfalthoz a gumi. Nemtom ez utcai gummánál betonon mennyit jelent.

Link to comment
Megosztás:

Attól hogy a féklámpát nem látja, láthatta volna hogy lassulok

Ennyi erővel egy autóra sem kellene a lámpa.

Szomorú hogy megtörtént, de örülj hogy nem rongyolták le az egész hátulját, és esetleg még jogilag is te lehettél volna hibás, ha a másik ráfogja erre a lámpára az egészet.

Javítás alkalmával cseréld azt is, vagy mosd le róla a festéket. B) Lehet, hogy legközelebb (is) csak ezen a kicsin múlna.

Link to comment
Megosztás:

Azt viszont nem tudom, hogy miért van az, hogy az első 3 futam után egyre rosszabb időket fut a kocsi és ezt már jópár verseny óta megfigyeltem. B)

A 14,2-es most is a 2. futamom volt...

Szívósorod nem lesz túl forró? Nekem pl dugózás vagy ilyen sorbanállás után rettenetesen felforrósodik és érezhetően esik a teljesímény.

Link to comment
Megosztás:

Ennyi erővel egy autóra sem kellene a lámpa.

Szomorú hogy megtörtént, de örülj hogy nem rongyolták le az egész hátulját, és esetleg még jogilag is te lehettél volna hibás, ha a másik ráfogja erre a lámpára az egészet.

Javítás alkalmával cseréld azt is, vagy mosd le róla a festéket. B) Lehet, hogy legközelebb (is) csak ezen a kicsin múlna.

Cserélve lesz... B)

Link to comment
Megosztás:

Ennyi erővel egy autóra sem kellene a lámpa.

Szomorú hogy megtörtént, de örülj hogy nem rongyolták le az egész hátulját, és esetleg még jogilag is te lehettél volna hibás, ha a másik ráfogja erre a lámpára az egészet.

Javítás alkalmával cseréld azt is, vagy mosd le róla a festéket. B) Lehet, hogy legközelebb (is) csak ezen a kicsin múlna.

Ezzel nemteljesen, értek egyett ugyanis a kressz aztmondja hogy a követési távolság.... szal mégha aztmondja nem látta a lámpát , renben felülvizsgáltatható, a másik hogy ugy is azt cibálják meg aki hátulról ment a másigba , hacsak nem volt az hogy indokolatlanul fékezett! Én Pesten a borárostéren hasonlóképp jártam elsőbséget adttam a gyalogosnak átkelőn és egy nő belémrongyolt hátulrtól ,,,, a lámpacserélvel egyetértek B)

Link to comment
Megosztás:

http://kepfeltoltes.hu/080510/DSC00988_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/080510/DSC00993_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/080510/DSC00996_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/080510/DSC00994_www...ltoltes.hu_.jpg

Pár kép hogy hol is voltunk ma! ;) Mondanom sem kell Coupe Redi és jómagam látogattuk meg a kerek erdő lakóit, ahogy odaértünk a hangulat teljesen megváltozott psze csak is pozitív irányban! B) B)

Hú, milyen cépcégek nőttek ki a fűből :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.