Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nah.. én csak most értem haza a melóból, és reggel 6:30kor láttam bent Tv-ben.. fel is vettem telcsire, de átkonnvertáláskor a hang elvész.. (pedig pont az a lényeg)

Szal a lényeg, már akkor gondoltam, beírok ide, hogy ki mit gondol.. mert az oldalam gerincét képező videók között biztos lenne jópár ami hasonlóan kellemetlen lehet :S

Át is nézem majd őket.. amúgy is most akartam, mert .mov ból épp konvertálgatok divx-be, mert taliztam egy egész jó progit hozzá.

Max kivágok részleteket.. vagy a rendszámokat valami videoeditor progival el kellene homályosítani.

Bár párunk kocsija eléggé egyedi ;) Nem tudom mi a bizonyító értékü, mi alapján lehet ellenünk fordítani a videókat.

Szal nem tom mi legyen.. B) Kár lenne a sok jó videóért.. ;)

Nah.. megkerestem.. bár ez nem az amit én láttam, de ugyanarról szól! Illetve ugyanaz az eset, csak én a kishíradóban láttam.

Hír link

Full ablakos videó

Hát ezek után jó kérdés mi van.. asszondják, mivel május 1 elött volt, így az akkori szabályok érvényesek.. (ránk is az lenne)

Viszont nem tudom, hogy keresték meg a usert? rendszámot nem látok.. jó, a gyerek feje látszik.. de akkor is .. nem tom..

Mint ahogy azt se, mi legyen az oldalamon lévő videókkal?

Azt elvileg meg tudnám csinálni az új oldalammal, mert épp ilyenen dolgozok, hogy pl csak regisztrált emberek nézhessék meg őket, de onnan akkor is tovább tudna terjedni..

Lásd Kiskecsó és a turbós gsi-s videó.. nem vagyok elég okos.. :D

Ki mit mond srácok?! Elsősorban a videókon szereplők, de persze mindenki véleményére kiváncsi vagyok!

Szedjem le az összeset?

Szelektáljuk őket?

Vágjunk ki belőle részleteket?

Legyen joghoz kötve a megnézhetőség? (ez esetben csak olyanok kaphatnának, akiket ismerünk, mert reggelni bárki reggelhet..)

Esetleg lenne két részlet, olyan videók, amik nem tünnek gázosnak, ez mindenki részere élérhető lenne, a többi meg mondjuk csak nekünk..

Vagy maradjon meg mind, mert belevaló f...a gyerekek vagyunk, és mi kitartunk itt is? :lol:

én egy kicsit szüneteltetném a video szekciódat.. amig nem találjuk ki, hogy mi legyen B)

Link to comment
Megosztás:

Milyen akksi az az egyéves? Ugye nem perion vagy valami hasonló hulladék? Esetleg nem tudom jó megoldás-e, de ha az van amit Gabi mondott, és riacs/immo/valami lámpa szívja a cuccot azt ki kell tudni mérni elvileg szerintem, annyi hogy a sárgatekerőst ráakasztod az akksi két pólusára és ha átfigyel rajta az amper akkor geb@sz van de javítsatok ki ha tévedek

Redi, az a tegnap átlag 8:40 ebédnélkül az nagyon dulva, rémálmaim voltak miatta B)

Link to comment
Megosztás:

Az ampermérőt úgy kell használni, hogy egyik akkusaru le, majd a műszert az akkusaru és az akku pólus közé kell kötni.

Normális nyugalmi áramfelvétel mindenképpen kisebb kell legyen 100mA-nél. Méréshatár legalább 2A-nél legyen, mert

rákötésnél többet is felvesz!

Link to comment
Megosztás:

Az ampermérőt úgy kell használni, hogy egyik akkusaru le, majd a műszert az akkusaru és az akku pólus közé kell kötni.

Normális nyugalmi áramfelvétel mindenképpen kisebb kell legyen 100mA-nél. Méréshatár legalább 2A-nél legyen, mert

rákötésnél többet is felvesz!

Én nem értek a villamossághoz tök sötét vagyok a Kandóból is kirúgtak, de nem értem ha nincs rajta az akksi akkor hogy méred le hogy mennyit szív valami cucc ha nincs miből szívnia?

Link to comment
Megosztás:

Hello Srácok!

Egy kis technikai segítséget szeretnék kérni.

Az uccsó Kadett GSi-ben alkalmazott olajhűtőnél, magában a hűtő testben, van hőszabályzó szelep? Ha van az hány foknál vált át az elkerülőágról a léghűtés használatra.

Egy OFF autó átépítése miatt lenne nagyon fontos a dolog.

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Egyszerű a válasz: vagy rajtahagytad a zenészeket a vájún, és tényleg azok rágták el az áramot, vagy szar az akku. Esetleg még valami

riasztó/immó hiba is bejátszhat. Lehetne még a csomagtér vagy utasvilágítás hibája is (ezt majd ellenőrizd), de az azért 1 nap alatt nem szív

le egy jó akkut ;)

Hosszas tanakodás után (amit saját magammal folytattam B) ) valószínüleg a zene maradd bekapcsolva , Az akku nem perion meg akksi gyártmány most fejből nemtom :D De azt tudom hogy 62 vagy 64 AH aksi , nem egynap volt hanem inkább 2 nap a hifi csak bekapcsolva fej+erölködő kb 3A vesz fel ha kiszámolom az akkuhoz akkor meg is van a közel 20 Ora vagy egy kicsit több! Szal tutko hogy az a szar hifi maradtt rajta mert a világításnál "nyekereg a kütyű" ;) meg talán láttam is volna ! De amiket írtál mindenképp átnázem! Köszi Gabi! :lol:

Jah a riasztót lemértem a multkor 10-20mA között fogyaszt asszem azt kihúzhatom! B)

Link to comment
Megosztás:

Hello Srácok!

Egy kis technikai segítséget szeretnék kérni.

Az uccsó Kadett GSi-ben alkalmazott olajhűtőnél, magában a hűtő testben, van hőszabályzó szelep? Ha van az hány foknál vált át az elkerülőágról a léghűtés használatra.

Egy OFF autó átépítése miatt lenne nagyon fontos a dolog.

Előre is köszi!

Szeritnem az olajszűrőnél lévő adapterben van és 110-foknál nyit, ha jól tudom.

Link to comment
Megosztás:

Szeritnem az olajszűrőnél lévő adapterben van és 110-foknál nyit, ha jól tudom.

Tényleg...van ott valami rugós cucc. 110 fok alatt simán csak átereszti a z olajat?

Kell ennek valami megtáplálás, vagy ez egy soseelnemromló mechanikus szerkezet beépített hőérzékelővel? Esetleg robbantott ábra? Vagy egy telefonos konzultáció?

Link to comment
Megosztás:

Én nem értek a villamossághoz tök sötét vagyok a Kandóból is kirúgtak, de nem értem ha nincs rajta az akksi akkor hogy méred le hogy mennyit szív valami cucc ha nincs miből szívnia?

Sorbakötöd a műszert, és így a műszeren keresztül folyik a delej. Kapisch? B)

Áramot így mérünk. Feszültséget pedig a két kapcson, ahogy te vázoltad B)

Tényleg...van ott valami rugós cucc. 110 fok alatt simán csak átereszti a z olajat?

Kell ennek valami megtáplálás, vagy ez egy soseelnemromló mechanikus szerkezet beépített hőérzékelővel? Esetleg robbantott ábra? Vagy egy telefonos konzultáció?

Sima rugós termosztát van az olajszűrő alatti adapterben. Ha eléri a nyitási hőmérsékletet (asszem 120 foknál már teljesen nyitva van), akkor

küldi ki az olajat a hűtőkörbe, addig megy tovább a blokkba.

Link to comment
Megosztás:

Sima rugós termosztát van az olajszűrő alatti adapterben. Ha eléri a nyitási hőmérsékletet (asszem 120 foknál már teljesen nyitva van), akkor

küldi ki az olajat a hűtőkörbe, addig megy tovább a blokkba.

Zsír!

Ezer hála és köszönet.

Link to comment
Megosztás:

Xray!!!!!!!!

9re jön értem Redi....Kimegyünk fótra a cuccokért,és onnan megyünk Dunaújvárosba....

majd hívjatok fel hogyha már DUV közelében vagytok. A Tesconál leszünk mikor leérünk ott várunk mindig mire odaér jópár ember, utána megyünk a helységbe B) még úgyis be kell menni a tesoba kajáért meg mittudoménmiért. Én már felkészültem holnapra, letakarítottam a Bocit mindenhol, és egy két apróságot megcsináltam rajta. 5 körül meg megyünk Racce ERG-ért a balcsira. Lehet este kinézünk mi is de ez lehet nem is. Persze csak ha nem zavarunk B)

Link to comment
Megosztás:

köszi mindenki! B)

Boldog Szülinapot 8szelepesek árulója! B)

Sorbakötöd a műszert, és így a műszeren keresztül folyik a delej. Kapisch? :D

Áramot így mérünk. Feszültséget pedig a két kapcson, ahogy te vázoltad ;)

Jaaa na összeállt a kép, kis gondolkodás után rájöttem hogy nem ahhoz hanem ahhoz na ok átfolyik rajta király!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.