Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hello

vennék gsi astrát olyan 600e körül, vagy természetesen olcsóbban.

hirtelen ezeket láttam:

astra

gsi

2.0

16v

vki esetleg ismeri valamelyiket?

vagy van vkinek eladó hasonló árkategóriában?

előre is kösz a válaszokat, segítségeket.

Üdv.

Zoli

Fiatról váltanál? (bár lehet le vagyok maradva)

1. Túl olcsó, hogy igaz legyen, és van pár színe.

2. Ismerjük, felejtsd el

3. nem néz ki rosszul, majd hátha a többiek ismerik

4. ha gondolod, elugrom megnézni, mert nincs messze.

B)

Link to comment
Megosztás:

hello

vennék gsi astrát olyan 600e körül, vagy természetesen olcsóbban.

hirtelen ezeket láttam:

astra

gsi

2.0

16v

vki esetleg ismeri valamelyiket?

vagy van vkinek eladó hasonló árkategóriában?

előre is kösz a válaszokat, segítségeket.

Üdv.

Zoli

Hát az én véleményem:

1. már többször volt hirdetve, elég gányán néz ki, sztem felejtős

2. nagyon felejtős

3. ez néz ki a legjobban, de ami szemet szúr az az antenna hogy került oda???(gsi-n nincs oldalt antenna!!!)

4. ennyit nem ér, ha megnézed eláll a spoiler , kicsit hiányos is, géptető és maszk eláll, lámpa sincs igazán a helyén.

Sajnos nehéz jó állapotút találni, nagyon át kell nézni őket, nem árt ha valaki hozzáértő segít neked. Ezek közül én csak a 3-at nézném meg, de első kérdés az antenna legyen B)

Link to comment
Megosztás:

megjavult. Na mindenki Anti bográcsát csodálja? :D

Jó sárga ja.

Száguldozásról: Nekem is van hülyegyerek jóhaverom, akinek feltétlen muszáj a bömbivel 160-al mennie a Rákosi úton csak mert az jó poén. Nem is baj hogy nem megy most a tütüje.

Laci4, szerintem az oldaladat már boccs, de ilyen szinten a kutya nem fogja nézni - de én könnyen ugatok me nem vagyok rajta B)

60 ropi és egy év jogsi minusz - meg is érdemli a hülyegyerek - de szerintem mérsékelni fogják mert még fiatal.

Május 1 után meg annyi a különbség hogy nem 60 hanem 300.

De azt még mindig nem értem hogy hogy találtak rá erre a videóra és mér pont erre B)

Link to comment
Megosztás:

Turbós? :D B)

;) ;) Nem az volt de C20LETT :lol: és ez nemelég apám, turbsós és BI Turbós! B) :P :P Na jó bevallom a nonfig ződ matrinyát a Tescooból kerítettem rá de csak azért mert ez álítólag 50 LE-t dob a sason! ;) :P

Link to comment
Megosztás:

De azt még mindig nem értem hogy hogy találtak rá erre a videóra és mér pont erre B)

Szerintem Youtube, és valaki mutatta valakinek, az a valaki másvalakinek, aki megmutatta egy rendőr ismerősének poénból, aki felismerte a kölköt (ha nem is arcról, de Chryslerrel nem sokan rohangálnak). Odement: fizetsz, kisköcsög? Nem fizettett, hát felnyomta... Valami ilyesmi lehet a szitu.

Link to comment
Megosztás:

Na kellene egy kis ötlet , mert reggel a kövi dolog fogadott :

Mondom bejövök melózni kocsival... de már a centrált sem tudttam kinyitni annyira gyenge volt az aksi, tegnap előtt 14:00 körül áltam le a kocsival szal durván másfél napot állt az autó....

Most 2 dolog lehet vagy van valami elektromos dolog ami esetleg olyanmértékben terheli az aksit hogy lemerül , vagy valami tönkrement,,,

vagy egyszerűen csak lehalkítottam a zenecuccot és nem vettem észre hogy nem kapcsoltam ki mondjuk a végfok is megy a fejjel együtt x ampert vezs fel és ennyi idő elégvolt hogy letaccsolja az aksit!

De ha netán az első dolog lenne , hol induljak el mit nézzek mérjek meg??? mi szokott esetleg tönkremenni??

KÖSZIKE!! B)

Ui: Az aksi nincs 1 éves és kb 3 hete töltöttem fel!!! ja és eddíg nemvolt még ilyen jelenség nefüstöl és nem is büdös semmi! B)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Youtube, és valaki mutatta valakinek, az a valaki másvalakinek, aki megmutatta egy rendőr ismerősének poénból, aki felismerte a kölköt (ha nem is arcról, de Chryslerrel nem sokan rohangálnak). Odement: fizetsz, kisköcsög? Nem fizettett, hát felnyomta... Valami ilyesmi lehet a szitu.

A totalcar.hu-ra került fel valamilyen úton-módon, és a fórumozók annyira felpörgették egymást, hogy némelyik kedves embertársunk volt szíves elküldeni a videót a rendőröknek... Hogy ez mennyire volt sz.rrágóság, mindenki döntse el maga. Egy biztos, hogy a srác megérdemelne néhány atyai pofont.

Link to comment
Megosztás:

hello

vennék gsi astrát olyan 600e körül, vagy természetesen olcsóbban.

hirtelen ezeket láttam:

astra

gsi

2.0

16v

vki esetleg ismeri valamelyiket?

vagy van vkinek eladó hasonló árkategóriában?

előre is kösz a válaszokat, segítségeket.

Üdv.

Zoli

850-ért (amennyi az utolsó) az enyémet is viheted lassan......vagy jövőre tél végén kicsit olcsóbban B)

Link to comment
Megosztás:

Na kellene egy kis ötlet , mert reggel a kövi dolog fogadott :

Mondom bejövök melózni kocsival... de már a centrált sem tudttam kinyitni annyira gyenge volt az aksi, tegnap előtt 14:00 körül áltam le a kocsival szal durván másfél napot állt az autó....

Egyszerű a válasz: vagy rajtahagytad a zenészeket a vájún, és tényleg azok rágták el az áramot, vagy szar az akku. Esetleg még valami

riasztó/immó hiba is bejátszhat. Lehetne még a csomagtér vagy utasvilágítás hibája is (ezt majd ellenőrizd), de az azért 1 nap alatt nem szív

le egy jó akkut B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.