Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Addig örülj...ebbe a kategóriába egy IFA is belefér??? Rakhatunk egyet este a hátuljára... B) :D ;)

másfél éve van egy felirat a kesztyűtartóban de félek rátenni nehogy valami paraszt lelopja és ereklyeként őrizgesse....meg ha eladom leggyen valami emlék B)

Link to comment
Megosztás:

másfél éve van egy felirat a kesztyűtartóban de félek rátenni nehogy valami paraszt lelopja és ereklyeként őrizgesse....meg ha eladom leggyen valami emlék B)

Olyan nincs Redi...már miért adnád el..még csak kicsit rohad...most már használd ki amit tud, aztán gotodini... B) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

másfél éve van egy felirat a kesztyűtartóban de félek rátenni nehogy valami paraszt lelopja és ereklyeként őrizgesse....meg ha eladom leggyen valami emlék B)

Izéééé én elfogadom ha elajándékoznád... :D ;) ;) Nekem nem az origi van fent B)

Link to comment
Megosztás:

másfél éve van egy felirat a kesztyűtartóban de félek rátenni nehogy valami paraszt lelopja és ereklyeként őrizgesse....meg ha eladom leggyen valami emlék B)

Ez pont olyan, mint üléshuzat.

Nem azért van az autó, hogy használjuk ? :D ;)

Parasztoktól való félelemben akarod leélni az életed ? B)

Link to comment
Megosztás:

Ez pont olyan, mint üléshuzat.

Nem azért van az autó, hogy használjuk ? B) :D

Parasztoktól való félelemben akarod leélni az életed ? B)

Látod...Piiista is használta a Caravant...és még jól el is adta...és még életben van...szal irány a műanyagfeldolgozó, kunyizol jó pár műanyag flakont, meg kicsit kiegészíted a még szabadonmaradt lukakat némi cigisdoboz és papírzsepimaradékkal...és biztos a siker... ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Jah...hallottátok, hogy neten talált gyorsulgatós videó miatt van most balhé??? Eljárást indítottak egy embörke ellen...

Laci 4 törölheti is az oldalát, mert életfogytot kap a brigád... ;) :lol:

Nah.. én csak most értem haza a melóból, és reggel 6:30kor láttam bent Tv-ben.. fel is vettem telcsire, de átkonnvertáláskor a hang elvész.. (pedig pont az a lényeg)

Szal a lényeg, már akkor gondoltam, beírok ide, hogy ki mit gondol.. mert az oldalam gerincét képező videók között biztos lenne jópár ami hasonlóan kellemetlen lehet :S

Át is nézem majd őket.. amúgy is most akartam, mert .mov ból épp konvertálgatok divx-be, mert taliztam egy egész jó progit hozzá.

Max kivágok részleteket.. vagy a rendszámokat valami videoeditor progival el kellene homályosítani.

Bár párunk kocsija eléggé egyedi ;) Nem tudom mi a bizonyító értékü, mi alapján lehet ellenünk fordítani a videókat.

Szal nem tom mi legyen.. B) Kár lenne a sok jó videóért.. ;)

Nem! Hol lehet erről olvasni? :P Mondjuk egy videó gondolom elég bizonyító erő B) De ki jelentette fel? A pékség elkezdett nézelődi tecsőn és kiszúrtak egy srácot?

Nah.. megkerestem.. bár ez nem az amit én láttam, de ugyanarról szól! Illetve ugyanaz az eset, csak én a kishíradóban láttam.

Hír link

Full ablakos videó

Hát ezek után jó kérdés mi van.. asszondják, mivel május 1 elött volt, így az akkori szabályok érvényesek.. (ránk is az lenne)

Viszont nem tudom, hogy keresték meg a usert? rendszámot nem látok.. jó, a gyerek feje látszik.. de akkor is .. nem tom..

Mint ahogy azt se, mi legyen az oldalamon lévő videókkal?

Azt elvileg meg tudnám csinálni az új oldalammal, mert épp ilyenen dolgozok, hogy pl csak regisztrált emberek nézhessék meg őket, de onnan akkor is tovább tudna terjedni..

Lásd Kiskecsó és a turbós gsi-s videó.. nem vagyok elég okos.. :D

Ki mit mond srácok?! Elsősorban a videókon szereplők, de persze mindenki véleményére kiváncsi vagyok!

Szedjem le az összeset?

Szelektáljuk őket?

Vágjunk ki belőle részleteket?

Legyen joghoz kötve a megnézhetőség? (ez esetben csak olyanok kaphatnának, akiket ismerünk, mert reggelni bárki reggelhet..)

Esetleg lenne két részlet, olyan videók, amik nem tünnek gázosnak, ez mindenki részere élérhető lenne, a többi meg mondjuk csak nekünk..

Vagy maradjon meg mind, mert belevaló f...a gyerekek vagyunk, és mi kitartunk itt is? :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.