Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

wolfi küggyé nekem is pü-t, hogy mikor jössz ujpöstre mert pénteken már nem vagyok tanfolyni és akkor esetleg ha emberi időben mész akkor el is kisérlek sztem (meg ugye nálam a kapcsoló...remélem még megvan a csomagtartóban :lol:)

más...

bennvannak a sárga konik meg a 40es h&r rugók 8) 8)

jóság

Link to comment
Megosztás:

Találtam a neten pár képet arról, hogy a rendőrök is ugyan

úgy szabálytalankodnak mint mi! Ezt eddig is tudtuk csak most

le is fényképezték őket!

Mit keres a sinen? Vollogót nem kéne ON állásba tenni?

13105677.jpg

A kép szerzője azt mellékelte a képhez, hogy van elörébb

is pont ugyan ilyen tábla! csak hát szegény a bótig nem tud

elsétálni a másikoldali parkplaztól!

13105668.jpg

Az rendben van, hogy kameráznak de miért a járdán és a

zebrával szemben parkolt le az ültetett Nivaval?

13105667.jpg

Link to comment
Megosztás:

Mindenki ragadt már benn dugóban a kereszteződésben!

És ő is na persze ő is pofátlankodik ráadásúl felvan festve

sárgára a kereszteződés amin nem ragadhatsz bennt mert

ha rendőr meglát az 10 rugódba kerül! Őt ki bünteti meg?

13105666.jpg

Egy egészséges szervezetnek min 6 óra alvás kell!

13105665.jpg

Szabályosan fordult meg a lelkem.

13105664.jpg

Link to comment
Megosztás:

wolfi küggyé nekem is pü-t, hogy mikor jössz ujpöstre mert pénteken már nem vagyok tanfolyni és akkor esetleg ha emberi időben mész akkor el is kisérlek sztem (meg ugye nálam a kapcsoló...remélem még megvan a csomagtartóban :lol:)

más...

bennvannak a sárga konik meg a 40es h&r rugók 8) 8)

jóság

Raptor féle?

Majd kivi leszek rá élőben.. mennyire csüccsent le a verda...

Link to comment
Megosztás:

Nah szóval!

Ki lett szedve végre a nyamvadt lambda, de nem vok teljesen boldog.

Kijött elég egyszerüen(mármint a láng behatása után) :angryfire: Pedig azthittem már csak a :chain: segít..

Az IQbélától használt pedig beficcent.

Ami fura, majd csinálok képet, hogy maga a szonda csálé, ferde volt!! hogy mitőől? :shock:

Na a lényeg.. jöttem hazafelé janóéktól, elég nyugisan. a fogyasztásom bc szerint olyan 8.6-9 liter volt. MOndom juhéééé ez királyságos..

Aztán "hazai pályára érve" gondoltam megprószálom gyorsulást,torpanást.

1es alapjárat--padló.. :lol: ugyanaz mint régen...

Viszont érzésem szerit olyan 2ezertől padlózva nyomatékosabb.. 3ezernél odalépve elpörgeti a kereket is.. (igaz, már nem a michi gumik vannak elöl, hanem a dunlopok.. nem tapadnak annyira sajnos :( )

Szóval furi.

Aztán megáltam a parkolóban. a kis kergetés után 10.3volt a fogyim. és ami furcsa, ahogy álltam a parkolóban és hagytam járni a motort, hogy visszahüljön, szép lassan lépkedett felfelé a fogyi.. 10.4... 10.5 egészen felment 11ig.. akkor leállítottam.

aztán nemrég hazadobtam a barinőmet. visszafelé egy pillanatra bevillant a mocikontrol.. :evil:

Kivillogtam ugyanaz mint a "régi" szondával a 13as... "oxygen senzor No change in voltage/open circuit" :evil: :evil:

Bááz.. lehet ez a szonda se az igazi, vagy vmi más kaki van :evil: :lol: ;)

Fogyi meg 10.9 nem hajtva...(igaz, csak 10km-eren, elötte meg meghajtottam)

Lehidalok.. nah mindegy.. holnap megkérdem mennyi egy gyári új szonda.. meg veszek egy viz höm.jeladót is.. hogy azt is kizárjuk.

Aztán vasárnap megyek le kiskőrösre, majd meglátjuk "hosszú" távon mit produkál. lehet át kellene nézetnem tech1 el.. hátha kidobna vmit :D

Jah. janóéknál meg jól eldumáltam a sráccal.. egy vectrás krapi... 2.0 16v

Link to comment
Megosztás:

Nah szóval!

Ki lett szedve végre a nyamvadt lambda, de nem vok teljesen boldog.

Kijött elég egyszerüen(mármint a láng behatása után)  :angryfire:  Pedig azthittem már csak a  :chain: segít..

Az IQbélától használt pedig beficcent.

Ami fura, majd csinálok képet, hogy maga a szonda csálé, ferde volt!! hogy mitőől?  :shock:  

Na a lényeg.. jöttem hazafelé janóéktól, elég nyugisan. a fogyasztásom bc szerint olyan 8.6-9 liter volt. MOndom juhéééé ez királyságos..

Aztán "hazai pályára érve" gondoltam megprószálom gyorsulást,torpanást.

1es alapjárat--padló..  :lol: ugyanaz mint régen...

Viszont érzésem szerit olyan 2ezertől padlózva nyomatékosabb.. 3ezernél odalépve elpörgeti a kereket is.. (igaz, már nem a michi gumik vannak elöl, hanem a dunlopok.. nem tapadnak annyira sajnos  :(  )

Szóval furi.

Aztán megáltam a parkolóban. a kis kergetés után 10.3volt a fogyim. és ami furcsa, ahogy álltam a parkolóban és hagytam járni a motort, hogy visszahüljön, szép lassan lépkedett felfelé a fogyi.. 10.4... 10.5 egészen felment 11ig.. akkor leállítottam.

aztán nemrég hazadobtam a barinőmet. visszafelé egy pillanatra bevillant a mocikontrol..  :evil:  

Kivillogtam ugyanaz mint a "régi" szondával a 13as... "oxygen senzor No change in voltage/open circuit"   :evil:  :evil:  

Bááz.. lehet ez a szonda se az igazi, vagy vmi más kaki van  :evil:  :lol:  ;)  

Fogyi meg 10.9 nem hajtva...(igaz, csak 10km-eren, elötte meg meghajtottam)

Lehidalok.. nah mindegy.. holnap megkérdem mennyi egy gyári új szonda.. meg veszek egy viz höm.jeladót is.. hogy azt is kizárjuk.

Aztán vasárnap megyek le kiskőrösre, majd meglátjuk "hosszú" távon mit produkál. lehet át kellene nézetnem tech1 el.. hátha kidobna vmit  :D  

Jah. janóéknál meg jól eldumáltam a sráccal.. egy vectrás krapi... 2.0 16v

katalizatorod meg bent van ??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.