Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nem a héten van céges autóm úgyhogy most örülök, csak be kell járni melozni állandóan, az már zavar.

Bár holnap Microsoft tanfojamon leszek az örsig el is kell mennem ezért és pénteken valószínű szabin leszek de ki bírja ezt a nyomást.

Amúgy meg végre szereztem kijelzőt az egyik összehekkelt notebookomhoz erre kiderült amit hoztam az 14.2" kijelző ami meg volt benne az 15"os. Lehangolódtam ezért, mert most hozhatom el a kijelző keretét is. Ráadásul holnap kapok a tanfojamon 1 éves ingyen használatot a Vista Ultimatehez erre kiderült a laptobban a dvd olvasó is csak cdt olvas, így azt is ki kell cserélnem. Tisztára kivagyok, lassan a partner cégünknek tényleg szart adok vissza, bár úgysem érdekli mert csődbemennek úgytünik így marad megint egy laptopom. Kész kataszrófa. :lol:

google :lol: :sowwy:

Én is vétek hibát,de ez nagyon szúrta szemem!Bocs!

Link to comment
Megosztás:

google :lol: :sowwy:

Én is vétek hibát,de ez nagyon szúrta szemem!Bocs!

Ezt állitása szerint direkt csinálja, persze nem. Nyugi, ilyen a csávó, hiányzott az első négy osztályban. :P

QP menjetek nyugodtan más kocsijával :P

http://www.carstyling.hu/buy_shower.php?id=92422

Katyló ülés!!! Nagyon tecccik!!!! :lol: :lol:

Látod? Nincs egyedül, más is dixxlexxxiás :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogyaza.........................meg. Lesz egyáltalán? :lol:

Beszéltem velük...a naptári napok alapján elvileg csüt vagy pénteken kellett volna megjönnie...de mivel ez munkaszüneti nap volt...így bíztunk a szerdában...a további két esélyes nap a hétfő illetve a ma...

tegnap sem jött meg...ergo azt mondják ők is, hogy ma...de csak délután 1 óra után...rögtön hívnak ha megvan...jó lenne, mert már unom a gyalogbohóckodást... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem velük...a naptári napok alapján elvileg csüt vagy pénteken kellett volna megjönnie...de mivel ez munkaszüneti nap volt...így bíztunk a szerdában...a további két esélyes nap a hétfő illetve a ma...

tegnap sem jött meg...ergo azt mondják ők is, hogy ma...de csak délután 1 óra után...rögtön hívnak ha megvan...jó lenne, mert már unom a gyalogbohóckodást... :sowwy:

Megértelek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem velük...a naptári napok alapján elvileg csüt vagy pénteken kellett volna megjönnie...de mivel ez munkaszüneti nap volt...így bíztunk a szerdában...a további két esélyes nap a hétfő illetve a ma...

tegnap sem jött meg...ergo azt mondják ők is, hogy ma...de csak délután 1 óra után...rögtön hívnak ha megvan...jó lenne, mert már unom a gyalogbohóckodást... :lol:

De hogy ne gyalogolj, szólj és elviszlek ahová kell, úgyse ültél még brutál gsi-be :lol: :sowwy: :P

De csak ma él délután kettőig áll az ajánlatom, utána készülök Franciába (remélem, 1 hete csak tologatják az időpontot :lol:).

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem velük...a naptári napok alapján elvileg csüt vagy pénteken kellett volna megjönnie...de mivel ez munkaszüneti nap volt...így bíztunk a szerdában...a további két esélyes nap a hétfő illetve a ma...

tegnap sem jött meg...ergo azt mondják ők is, hogy ma...de csak délután 1 óra után...rögtön hívnak ha megvan...jó lenne, mert már unom a gyalogbohóckodást... :sowwy:

látod-látod, nem kellett volna az első jött-mentnek odadni az s4et :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

csak egyenes útban gondolkosz? kanyarokban milyen a seat 16? :sowwy:

Hát a Cuprának eléb bitang a futóműve....kemény és kanyarokra termett....ha meg az ESP is be van kapcsolva, még hibázni sem lehet...állítólag... :lol: :lol: :lol:

A próbakörnél amikor a csávó vezetett én ültem mellette, Coupe hátul...a srác 60-nal beszúrt egy szó szerint 90fokos kanyart...és az ótó meg bevette...pedig mi már hallottuk a csattott az Istvánnal...de lehetett érezni, hogy az ESP megfogta....mókás volt...

Link to comment
Megosztás:

Hát a Cuprának eléb bitang a futóműve....kemény és kanyarokra termett....ha meg az ESP is be van kapcsolva, még hibázni sem lehet...állítólag... :sowwy: :lol: :lol:

A próbakörnél amikor a csávó vezetett én ültem mellette, Coupe hátul...a srác 60-nal beszúrt egy szó szerint 90fokos kanyart...és az ótó meg bevette...pedig mi már hallottuk a csattott az Istvánnal...de lehetett érezni, hogy az ESP megfogta....mókás volt...

a 4x4-re gondoltam, az biztos nem rossz kanyarokban

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.