Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mi eza magadbafordult hangulat? elázott a boci? :lol:

nem a héten van céges autóm úgyhogy most örülök, csak be kell járni melozni állandóan, az már zavar.

Bár holnap Microsoft tanfojamon leszek az örsig el is kell mennem ezért és pénteken valószínű szabin leszek de ki bírja ezt a nyomást.

Amúgy meg végre szereztem kijelzőt az egyik összehekkelt notebookomhoz erre kiderült amit hoztam az 14.2" kijelző ami meg volt benne az 15"os. Lehangolódtam ezért, mert most hozhatom el a kijelző keretét is. Ráadásul holnap kapok a tanfojamon 1 éves ingyen használatot a Vista Ultimatehez erre kiderült a laptobban a dvd olvasó is csak cdt olvas, így azt is ki kell cserélnem. Tisztára kivagyok, lassan a partner cégünknek tényleg szart adok vissza, bár úgysem érdekli mert csődbemennek úgytünik így marad megint egy laptopom. Kész kataszrófa. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Igen a bevezető úton István nem biztos,hogy be tud jönni.Kocsimosás azt hóóóóól a Dunába??? :lol: :sowwy:

hozol magaddal Pestről a kis markocskádban csapvizet..... :lol: :lol:

....csak tavaly is elég érzékenyen érintett, hogy az alig egy napos fényezésen 3 centis porréteg áll(és kényszert érzet rá mindenki, hogy a kezével takaritsa le.)..... :lol:

na de nem akarom elvenni Coupeék kedvét .... :P

Link to comment
Megosztás:

Astrával nem lehet menni??????????????? :lol: :lol:

én csak egy klubtag vagyok moderátor joggal ott. Itt meg csak egy klubtag. Kicsi vagyok én ezekhez a helyekhez hogy nagy ember legyek. Megcsinálom a www.kadettcabrio.hu oldalt és akkor mondhatom hogy én csináltam, király vagyok és össze vissza kirugok mindenkit hogy megmutassam én csináltam ezt az oldalt :sowwy:

Szerintem jó hogy jöttök de kb 40en vagyunk klubtagok ez így 1a 40hez.

Link to comment
Megosztás:

hozol magaddal Pestről a kis markocskádban csapvizet..... :lol: :lol:

....csak tavaly is elég érzékenyen érintett, hogy az alig egy napos fényezésen 3 centis porréteg áll(és kényszert érzet rá mindenki, hogy a kezével takaritsa le.)..... :sowwy:

na de nem akarom elvenni Coupeék kedvét .... :lol:

igen az jo volt főleg én örültem, asszem ennek hangot is adtam

Link to comment
Megosztás:

hozol magaddal Pestről a kis markocskádban csapvizet..... :lol: :lol:

....csak tavaly is elég érzékenyen érintett, hogy az alig egy napos fényezésen 3 centis porréteg áll(és kényszert érzet rá mindenki, hogy a kezével takaritsa le.)..... :sowwy:

na de nem akarom elvenni Coupeék kedvét .... :lol:

Múlt héten elmeséltétek a teljes történetet,így már nem tudtuk újat mondani :P :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

hát ha gondoljátok, de semmi extra dolog nem lesz. Igazából bemegyünk egy igen jó úton egy erdőbe és ott körbeállunk a réten aztán sátrak fel és duma, sör bogrács, ilyenek. 9kor indulás a Lurdytól, nem akkorra kell odajönni hanem akkor indulás, azután megyünk DUVba az Interfruct parkolóba és ott talizunk a maradékkal meg azokkal akik már pénteken is lent leszenk. Tesconál szoktunk talizni de ott most kerékpárbuzulás lesz.

tehát 9re ki kellene érni Lurdy parkolóba? ehhh :sowwy:

a kérdés az, hogy Anti kimegy e Fótra xray dobozáért meg a nekem igért :lol: szelepfedélért :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.