Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Héj Pista bácsi ezek a dzsigoló felnik és szines gumik állandóak lesznek vagy ezt úgy találtátok az út szélén odamenet?

Kornél segítségével ámerikából jöttek a gumik.

Sajna a C4 felnije nem fért volna el hátul, pedig azt is kölcsönadta volna :sowwy:

Így gyorsan csak a Rial maradt az is kicsit sűrűn sikerült, node a cél teljesítve :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kornél segítségével ámerikából jöttek a gumik.

Sajna a C4 felnije nem fért volna el hátul, pedig azt is kölcsönadta volna :sowwy:

Így gyorsan csak a Rial maradt az is kicsit sűrűn sikerült, node a cél teljesítve :lol: :lol:

Ámerikai gummi? Ákkó rájtá vót Sákira kézlenyomata is? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Inkább valami infót nyomjatok róla,mert páran lemennénk szombaton ha nem baj :lol: :P :sowwy: :lol: :lol:

@BIG:

Ha valakinek telefonos segítség kell,csörgessen bátran a 06302098006-on!

pénteken ha minden igaz dél körül indulok Dujv-ba,Karesszal talizunk tecsó parkírozóba!

Rövid itiner aki nem tudja vagy nem volt még ott!

Ahogy Székesfehévár felől beesel Dujv-ba tök egyenesen a központ felé,balra lesz egy Obi meg a Tecsó...tovább egyenesen,és a rendőrlámpánál balra tarts! onnan tök egyenesen addig,mig elérsz egy kis hídig,amin átmész és a híd után egyből jobbra kanyarodsz majd addig mész egyenesen,míg elhaladsz a duna holtág mellett,ott lesz egy nagy kereszteződés,ott jobbra tarts,majd kb 6-800 méter után kanyar be balra egy földes út,azon komótosan beballagva a tisztásig.... na mi már ott leszünk kb pénteken 15 órától...

akinek nem érthető,az a tecsónál leparkol,csörög és kiugrik valaki érte!

@Karesz2:

A szombati erkezöknek mondanam..Hogy delelötkb 9töl 10ig delutan 14töl 15ig nem lehet bejuti a tesco parkolojaba Szekesfehervar felöl...Bringatura miat le lesz zarva az ut..Aki ebe az idöbe erkezne kb az inkabenjen az Interfrut parkolojaba ami fehervar fele van kb 500m re.Es kimegyek ele...06702205429

A lista, bár páran nem húzták le magukat akik nem mennek pl OpelTomi

---------------------------------------------------------------------------------------------

2008.Május 9-11 (12) Dunaújvárosi Kadettklubb tali a megszokott helyen

----------------------------------------------------------------------------------------------

1. Karesz (szervezőbiztos)

2. B.I.G. (hangulatkarbantartó)

3. Fatergenyazolibácsi (legeslegelsőönkénteskadettklubtag)

4. Kojak (parkgondozó, fűkarbantartó, légkörtisztító)

5. Mazsa

6. Suba és Anita(Muhaha)

7. Pehi Csabi és Vanda

8.Racce (akocsogalapító)

9.vaszi87 (ott a helyem, itt lakom... :-)

10. Cat

11. opelzsolt (remélem jó idő lesz :lol: )

12. Berlina és a jobbik fele(persze csak ha szívesen látnak minket...)

13. Tomi és párja (valszeg nem tudunk ott aludni, de ez még változhat, a jó idő jól jöhet :P )

14. Elfix ( láthatattlan ember )

15.Opeltomi & Boogie. Telefonos segíccség kell majd.

16.Kenny+kisérő. /remélem ez az ideit olcsóbban meguszom./

17. Évi+ Árpi két C-Kadéttal (megpróbálunk eljutni)

18.Kicsi20-ár+párja Brigi(vasárnapra)

19.Oscar (angol soför)

20.Norbee1.6D (ha szivesen látnak és minden összejön :-))

21.Atis péntek-szombaton, a kadett már majdnem teljesen kész... :lol:

Érdemes lemenni, közel van és nagyon jó az a tisztás. Programok mondjuk nincsenek.

Link to comment
Megosztás:

Inkább valami infót nyomjatok róla,mert páran lemennénk szombaton ha nem baj :lol: :P :sowwy: :lol: :lol:

hát ha gondoljátok, de semmi extra dolog nem lesz. Igazából bemegyünk egy igen jó úton egy erdőbe és ott körbeállunk a réten aztán sátrak fel és duma, sör bogrács, ilyenek. 9kor indulás a Lurdytól, nem akkorra kell odajönni hanem akkor indulás, azután megyünk DUVba az Interfruct parkolóba és ott talizunk a maradékkal meg azokkal akik már pénteken is lent leszenk. Tesconál szoktunk talizni de ott most kerékpárbuzulás lesz.

Na megyek haza utána írok még :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem a program a lényeg hanem a társaság.....remélem kojak megvár a pörgös mutatvánnyal......Ja és Csabi ne takarísd ki a kocsid,úgy is homokos lesz :lol: :sowwy: :lol:

Szerintem ha rá tudok venni 1-2embert akkor lemegyünk szombaton :lol:

Link to comment
Megosztás:

....Jogos, nem voltam, nem tudtam. Ez persze Pista érdemeiből nem von le semmit, ráadásul ő több színben is!....

Igazándiból ezekre vadállat driftautókra való :sowwy:

Pörögni felesleges vele, mert nem érvényesült - mármint amit bír a Senator azzal sebességel, meg amit én tudok uralni -.

Úgy gondoltam, hogy ha már lúd legyen kövér és legyen egyből két szín.

Sárga sem rossz, de a kék "elnyomja".

Kipróbálható az egyik oldalon sima, másikon színes verzió is, ahogy István felvetette :lol:

Meglássuk Kornél mit hagy belőle :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem a program a lényeg hanem a társaság.....remélem kojak megvár a pörgös mutatvánnyal......Ja és Csabi ne takarísd ki a kocsid,úgy is homokos lesz :P :sowwy: :lol:

Szerintem ha rá tudok venni 1-2embert akkor lemegyünk szombaton :lol:

Én megyek , de gyertek akkor! :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát ha gondoljátok, de semmi extra dolog nem lesz. Igazából bemegyünk egy igen jó úton egy erdőbe és ott körbeállunk a réten aztán sátrak fel és duma, sör bogrács, ilyenek. 9kor indulás a Lurdytól, nem akkorra kell odajönni hanem akkor indulás, azután megyünk DUVba az Interfruct parkolóba és ott talizunk a maradékkal meg azokkal akik már pénteken is lent leszenk. Tesconál szoktunk talizni de ott most kerékpárbuzulás lesz.

Na megyek haza utána írok még :lol:

igen jó úton :sowwy: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem a program a lényeg hanem a társaság.....remélem kojak megvár a pörgös mutatvánnyal......Ja és Csabi ne takarísd ki a kocsid,úgy is homokos lesz :P :sowwy: :lol:

Szerintem ha rá tudok venni 1-2embert akkor lemegyünk szombaton :lol:

Na az jó lesz, várunk titeket .... :lol:

A bevezető út, tényleg jó.. :P , kocsit majd csak ott érdemes mosni .... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja sikerült,mint szombaton kiderült lakatos Szabi beteg és nem dolgozik.Ezekután én aplikáltam be,végül is sikerült csak ×om kivolt egyedül tartani és hegeszteni is.

jolvan akkor már van benne gyakorlatod.. később még jól jöhet :sowwy: :lol: :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.