Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezt hogy szokták visszaborogatni? Kiülnek a másik szélére? :lol:

Ez nagy, ennek keel van az alján, látszik is, szóval visszaáll magától. Ettől még mivel elszakadt meg elhajlott pár dolog, mentek a partra. Ez még előző hétvégén törpént amúgy. Most viszont mi borultunk sokkal kisebb hajóval Tihany alatt és az nem állt vissza magától. Szerencse hogy volt ott motoros. Igen, jó a víz, bárki nyugodtan fürödhet a Balcsiban! (3mm-es hosszú neoprénben)

Itt van még egy kép ahogy állnak vissza, itt már elverettünk mellettük

Mi meg ilyennel firkáltunk

Pl sok-sok héliumos lufit akasztanak az árbócvégre? :sowwy: :lol: :P

Kisebb hajókra nagy szélben szoktak kötni labdát az árboc tetejére hogy ne fúródjon bele az iszapba a Balcsi mélységénél szinte biztos hogy hosszabb árboc.

Amúgy a macskák összejárkálták lent az autómat, de Ati havercsávó frissen hozott G60-as Golfján össze is karcolták az elég patika fényezést. Szóval ő nem ússza meg annyival hogy most zuhag az eső az majd lemossa :lol:

Link to comment
Megosztás:

Külömben is Spenóttal nem lehet vitorlázni :sowwy: :lol: Amúgy , Abert Paksról a barátaim is vitorláznak versenyszerűen,,,,, :lol: Sztem ők is ottvoltak! :lol: ASE

Arácsi kikötő vágom persze, nagyon kis szuper hely. Ezen a hétvégén az egyik onnan érkező hajónak egy kress következtében kilyukasztották az oldalát egy tenyérnyi helyen. Vízvonal felett tehát hazáig nem volt gond, de lehet szétszedni és mehet a műhelybe. Eztet

Link to comment
Megosztás:

Piiista!

Megnéztem Coupe videóját a burn outról....qrva jó lett...bár picit látszik, hogy megy a küszködés a 255-ös gumikkal, de jó volt a színpompa... :lol: :P

Ezt egyszer ki kell hozni szigetre...lenne ámulás bámulás... :lol: :P :lol:

a felni meg egyenesen szép rajta...jó ízlésre vall... :lol:

István is azt mondta, hogy szigeten lehet nagyobb sikere lett volna, de talira lettek zsákmányolva, azoknak szólt, akik eljöttek :lol:

Meglepően puha szerintem a guma, elvileg közúton nem is használható.

Sokkal jobb lehetett volna, csak 2 dologra kellett figyelni.

Egyrészt ne forrjon fel túl hamar víz x+1edik alkalommal, nem lehetett, nem akartam tartósan tiltás közelében forgatni - khmmmm.... láttunk ilyet pénteken ugyebár -.

Nem állahattam egyhelyben, mert akkor elég esélyes lett volna, hogy megolvasztja az felületett - khmmmm.... láttunk ilyet már aznap - oszt mit csinálunk a kráterral ?

Szórunk rá homokot ? Barna ragacsszalag itt nem megoldás :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.