Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

De ku....va unalmas a hétköznap :sowwy: :lol:

Ááá, nálam reggae szól, két csaj lesi a kívánságaimat, sörcsap a függőágyam mellett...

"jó az anyag" :P :lol:

nem hanem belőle :lol:

beszót a nyikhaj csávó, aki le se meri tolni a képét egy igazi talira? :P

ne csodálkozz, ha az autó megmakacsolja ezután magát, ő már hozzászokott a soltvadkerti talikhoz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ááá, nálam reggae szól, két csaj lesi a kívánságaimat, sörcsap a függőágyam mellett...

"jó az anyag" :lol: :lol:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

beszót a nyikhaj csávó, aki le se meri tolni a képét egy igazi talira? :lol:

ne csodálkozz, ha az autó megmakacsolja ezután magát, ő már hozzászokott a soltvadkerti talikhoz :sowwy:

Húúú ba...ki de jó valakinek :P Na az gyólenne a zenét megoldom csak a többivel van baj! :lol: :lol:

Nemtudja Csabi mithagyott ki vagy még is??? És azért mondja :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Ááá, nálam reggae szól, két csaj lesi a kívánságaimat, sörcsap a függőágyam mellett...

"jó az anyag" :lol: :lol:

beszót a nyikhaj csávó, aki le se meri tolni a képét egy igazi talira? :P

ne csodálkozz, ha az autó megmakacsolja ezután magát, ő már hozzászokott a soltvadkerti talikhoz :sowwy:

tavalyi soltvadkerti bulin sem nem voltunk és azóta is megy a Bocika. :lol:

Blitzre meg mindíg megyünk ki nem hagynám. Főleg ha Pista hoz sört :lol:

Amúgy a 4 nap így is kevés volt számomra. Csütörtök iszonyat bebaszós kertiparty, péntek Dinyékkel Mátrába élményparkoztunk egyet, szombat repülőtéren voltunk és vitorlűásoztunk, vasárnap autó nézegetés, Boci berakás a garázsba és kicsi punnyadás miután asszonyt átvittem anyukájáékhoz és vissza.

Link to comment
Megosztás:

Piiista!

Megnéztem Coupe videóját a burn outról....qrva jó lett...bár picit látszik, hogy megy a küszködés a 255-ös gumikkal, de jó volt a színpompa... :sowwy: :lol:

Ezt egyszer ki kell hozni szigetre...lenne ámulás bámulás... :lol: :lol: :P

a felni meg egyenesen szép rajta...jó ízlésre vall... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Piiista!

Megnéztem Coupe videóját a burn outról....qrva jó lett...bár picit látszik, hogy megy a küszködés a 255-ös gumikkal, de jó volt a színpompa... :lol: :lol:

Ezt egyszer ki kell hozni szigetre...lenne ámulás bámulás... :lol: :P :lol:

a felni meg egyenesen szép rajta...jó ízlésre vall... :P

Én is meg akarom nézni!!! :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Piiista!

Megnéztem Coupe videóját a burn outról....qrva jó lett...bár picit látszik, hogy megy a küszködés a 255-ös gumikkal, de jó volt a színpompa... :sowwy: :lol:

Ezt egyszer ki kell hozni szigetre...lenne ámulás bámulás... :lol: :lol: :P

a felni meg egyenesen szép rajta...jó ízlésre vall... :lol:

énis énis

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.