Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Két dologban szeretném kérni a segítségeteket:

Az egyik, -40-40 ültetéshez már inkább rövídett szárú Koni gátlókat vegyek, mert a mostani ültetéssel is koppan néha.

A másik pedig, hogy mostanság az egyik befecskendezőm jobban csattog, mondjuk ez benzin függő is, és gondolom csak csere orvosolja. Esetleg turbós spriccnik javítanak a menettejesítményen?

A válaszokat előre is köszi.

az hogy röviditett szaru gatlot kell e venned sok mindentöl függ de nem a felnid ET szamatol ...

cirka 30-40mm ig teljes mértékben megfelel neked egy normal hosszusagu gatlo ...

60mm vagy sokkal nagyobb ültettésnél kell rövidebb gatlo

ha jol melékszem nekem a kadettemben volt röviditett

elöl spd30 as hatul normal

elöl 60 hatul 40 ültetésel ... és ez gyarilag ebben a szetben volt

amit astrába rendeltem 60 / 60 as koni + rugot ott is csak 30al rövidebb gatlo volt ha jol emlékszem ..

ha rövidebb gatlo avval is jar hogy többet nem lehet magasabb a kocsid a gatlo miatt ...

a masik pedig a tényleges ültetés a gsi hez képest -40mm vagy a szériához .. mert a gsi eleve alacsonyabb ...

nekem van ültetve a kocsim mégsem koppant soha fel még a gatlo 30-40mm ültetéssel ..

Link to comment
Megosztás:

Na most hogy sokan leléptek kirándulgatni én végre megjöttem, és günteréktől is megjöttek a lámpáin végre. Be is raktam őket, bár szeretnék majd irmscher indexeket de addig valószínű a mostani vadiúj hofehérek lesznek besötétítve mert így nagyon elüt a kettő.

Szerintem azért jól néz ki nagyon:

http://img2.tar.hu/pehi/img/34498998.jpg#3

http://img2.tar.hu/pehi/img/34499004.jpg#3

Link to comment
Megosztás:

Na most hogy sokan leléptek kirándulgatni én végre megjöttem, és günteréktől is megjöttek a lámpáin végre. Be is raktam őket, bár szeretnék majd irmscher indexeket de addig valószínű a mostani vadiúj hofehérek lesznek besötétítve mert így nagyon elüt a kettő.

Szerintem azért jól néz ki nagyon:

http://img2.tar.hu/pehi/img/34498998.jpg#3

http://img2.tar.hu/pehi/img/34499004.jpg#3

ez odab@sz rendesen, grat hozzá :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

neked nem vadkert környékén kéne másnaposan szállingóznod ? :sowwy:

Nem...mi tegnap hazajöttünk...pénteken lementünk, elvoltunk, ottaludtunk, szombaton felkeltünk, elvoltunk...aztán délután hazajöttünk...vagyis inkább estefele...

Jól eldumcsiztunk, de igazán olyan fűbendöglős a Vadkerti parti...és mivel 2 percenként esett az eső ez nem volt igazán szerencsés...macerás lett volna esőkabátban fetrengeni a fűben... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jól eldumcsiztunk, de igazán olyan fűbendöglős a Vadkerti parti...és mivel 2 percenként esett az eső ez nem volt igazán szerencsés...macerás lett volna esőkabátban fetrengeni a fűben... :lol:

Jah persze... nyugdíjas papírkutya :lol: :lol:

el sem tudod képzelni, mekkora buléroszról maradtál le :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Jah persze... nyugdíjas papírkutya :P :lol:

el sem tudod képzelni, mekkora buléroszról maradtál le :lol:

Fenomenális Densz party volt a retro blokokkal az a szép 90'S évek Diszkópatkányok fíílingel wááááááááá akkora királyságvolt , szal sajnálhatja aki nem volt ott!!! :lol: :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

És akárki bármit mondhat , F.Gabi kolléga Ku...va jól nyomta a denszpartin!! :sowwy: Azthiszem ha a diszkópatkányok c filmet folytatnák az ablakifejelős jelenethez , a fejmozgás tökéletes lenne! :lol: Felpakolom a videókat amiket telóval csináltam! :lol: Csak konvertelni kell! :lol:

Link to comment
Megosztás:

És akárki bármit mondhat , F.Gabi kolléga Ku...va jól nyomta a denszpartin!! :lol: Azthiszem ha a diszkópatkányok c filmet folytatnák az ablakifejelős jelenethez , a fejmozgás tökéletes lenne! :P Felpakolom a videókat amiket telóval csináltam! :P Csak konvertelni kell! :lol:

Hát a lehetőség adott és szinte minden hétvégén lehet élvezni a Futó Showt valamelyik pesti mulatóban... :sowwy: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

És akárki bármit mondhat , F.Gabi kolléga Ku...va jól nyomta a denszpartin!! :lol: Azthiszem ha a diszkópatkányok c filmet folytatnák az ablakifejelős jelenethez , a fejmozgás tökéletes lenne! :P Felpakolom a videókat amiket telóval csináltam! :P Csak konvertelni kell! :lol:

Lebuktam, hogy a folytatásra gyúrok szereplőválogatásra :sowwy:

azért a videókkal csak óvatosan, valami minimális komolyságlátszatot még had őrizzek meg a kartársak körében :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lebuktam, hogy a folytatásra gyúrok szereplőválogatásra :sowwy:

azért a videókkal csak óvatosan, valami minimális komolyságlátszatot még had őrizzek meg a kartársak körében :lol: :lol:

Majd úgy lessz ez hogy szépen letölthető lessz itt GSI fórumon :lol: , viszont a Szerb VS Hungary K1 bajnokságról ami az ebédlőben egy emeléssel kezdődő arclandolással ippnra végződő, rendezvényről lemaradttam! :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Majd úgy lessz ez hogy szépen letölthető lessz itt GSI fórumon :sowwy: , viszont a Szerb VS Hungary K1 bajnokságról ami az ebédlőben egy emeléssel kezdődő arclandolással ippnra végződő, rendezvényről lemaradttam! :lol: :lol:

Arról én is...szal így nmár érdemes egy visszavágót intézni... :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.