Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

elől-hátul et 15-öd van? az nem jó párosítás. Sajna nem tudok. De még et 30-nál is húzni kell az íven, de legalább peremezni.

Csak hátul van ET15, azt szeretném elcserélni ET30-ra... Peremezni fog csak kelleni ott az ívet + szerintem max 1cm-t húzni rajta... ET15el sajnos több a szívás. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Csak hátul van ET15, azt szeretném elcserélni ET30-ra... Peremezni fog csak kelleni ott az ívet + szerintem max 1cm-t húzni rajta... ET15el sajnos több a szívás. :lol:

Nekem ET 25-re van húzva hátul, és már ennél is elég sokat húztunk meg vágni is kellett hogy kijöjjön annyit. Bömbölősöknek meg gófósoknak jó a 15-ös. Sajna én nem tudok senkit. De sokan árulnak mostanság, hátha valaki belemenne a cserébe :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Nekem ET 25-re van húzva hátul, és már ennél is elég sokat húztunk meg vágni is kellett hogy kijöjjön annyit. Bömbölősöknek meg gófósoknak jó a 15-ös. Sajna én nem tudok senkit. De sokan árulnak mostanság, hátha valaki belemenne a cserébe :sowwy:

Felraktam már CS-re is, még senki nem írt. Majd lesz valami... Maximum szélesíttetem akkor így, kakié pisié nem fogom elsózni senkire. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Felraktam már CS-re is, még senki nem írt. Majd lesz valami... Maximum szélesíttetem akkor így, kakié pisié nem fogom elsózni senkire. :P

világos nekem is fent vannak a felnijeim és hát vinnék úgy hogy mennyit engedek feléből :lol: puruttyák :sowwy: Brutálul nézne ki 15-ös et-vel az tuti, csakhát karosszériás kicsit morogni fog :lol: Te nem jössz Vadkertre vagy mi a szösszenet :lol: ?

Link to comment
Megosztás:

világos nekem is fent vannak a felnijeim és hát vinnék úgy hogy mennyit engedek feléből :lol: puruttyák :sowwy: Brutálul nézne ki 15-ös et-vel az tuti, csakhát karosszériás kicsit morogni fog :P Te nem jössz Vadkertre vagy mi a szösszenet :lol: ?

Nem megyek... Kájne kes meg még a kocsi sincs rendben... Szóval maradok itthon. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Két dologban szeretném kérni a segítségeteket:

Az egyik, -40-40 ültetéshez már inkább rövídett szárú Koni gátlókat vegyek, mert a mostani ültetéssel is koppan néha.

A másik pedig, hogy mostanság az egyik befecskendezőm jobban csattog, mondjuk ez benzin függő is, és gondolom csak csere orvosolja. Esetleg turbós spriccnik javítanak a menettejesítményen?

A válaszokat előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Két dologban szeretném kérni a segítségeteket:

Az egyik, -40-40 ültetéshez már inkább rövídett szárú Koni gátlókat vegyek, mert a mostani ültetéssel is koppan néha.

A másik pedig, hogy mostanság az egyik befecskendezőm jobban csattog, mondjuk ez benzin függő is, és gondolom csak csere orvosolja. Esetleg turbós spriccnik javítanak a menettejesítményen?

A válaszokat előre is köszi.

hogy milyen gátlót vegyél az függ a felnid méretétől is, ET számától is. Nem hiszem hogy rövidíttetned kellene ha már így is eléggé a földön húzod az alját :sowwy: xe-hez sztem 60/40 rugók illenek. Másik: turbós spricni nem passzol xe-be. Ha cserélni akarod tegyed bele a Dises kék spricnieit, azok jobban szórnak. De elég lenne leszedni és tisztítani őket, ha arra gyanakszol mint hiba. De ha van lehetőséget cseréld őket kék disesre :lol:

Link to comment
Megosztás:

hogy milyen gátlót vegyél az függ a felnid méretétől is, ET számától is. Nem hiszem hogy rövidíttetned kellene ha már így is eléggé a földön húzod az alját :sowwy: xe-hez sztem 60/40 rugók illenek. Másik: turbós spricni nem passzol xe-be. Ha cserélni akarod tegyed bele a Dises kék spricnieit, azok jobban szórnak. De elég lenne leszedni és tisztítani őket, ha arra gyanakszol mint hiba. De ha van lehetőséget cseréld őket kék disesre :lol:

Köszi a válaszokat. A rugóval kapcsolatba pedig azért akarok -40-40-et mert elől most jenleg ilyen tájban van hátul pedig magas nagyom. Aki jívított a gátlóimat azt mondta, hogy elől vágott rugó van hátul pedig maradt az eredeti magassága, pedig valami sport rugó van benne mert kék. Magyarul én a hátulját szeretném lejebb vinni és ha már veszek konikat akkor rövídített szárú, hogy ne koppanjon. A rugók pedig apex -40-40 vagy esetleg merwede -50-50. Az et számom elől 20 hátul pedig 15, de ki szélesítettem már a sárvédőket fényezés előtt. Egyszóval az érdekel, hogy -40-40-hez nem lesz e rövid a rövid koni?

Link to comment
Megosztás:

. De elég lenne leszedni és tisztítani őket, ha arra gyanakszol mint hiba. De ha van lehetőséget cseréld őket kék disesre :sowwy:

Érdemes tisztítani őket? Hogyan? Esetleg valami injektor tisztító adalék ér valamit.

Az az igaszság, hogy tőkéket nem rég cseréltem, azok jók a spriccnik is inkább mintha melegen csilingelnének.

Link to comment
Megosztás:

Nem nem dicces :lol:

Ejj.. ez akkor egy marha nagy bukta.. :lol: Valakivel lehet kevertelek..vagy csak a HF-ed Cossi? Ha az se, akkor biza összekevertelek valakivel... :sowwy:

Szerencsére sztem már Vadkerten vannak akik nyomhatnának nekem egy jóóóó nagy buktát ! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Érdemes tisztítani őket? Hogyan? Esetleg valami injektor tisztító adalék ér valamit.

Az az igaszság, hogy tőkéket nem rég cseréltem, azok jók a spriccnik is inkább mintha melegen csilingelnének.

Van rá lötyi, de valaki ajánlotta az ultrahangos tisztítást is.. keress rá esetleg... említett valami céget is.. állítólag nem is vészes az ára..

Link to comment
Megosztás:

Ejj.. ez akkor egy marha nagy bukta.. :lol: Valakivel lehet kevertelek..vagy csak a HF-ed Cossi? Ha az se, akkor biza összekevertelek valakivel... :sowwy:

Szerencsére sztem már Vadkerten vannak akik nyomhatnának nekem egy jóóóó nagy buktát ! :lol:

Nekem még Kolbensmith vagy mi henger fejem van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.