Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na kedves fővárosi klubtársaim! lenne egy óriási kérésem valamelyikőtőkhőz aki ráérne esetleg csütörtökön átvenni egy csomagot részemre Pesten és hétvégén le is tudná juttatni nekem Vadkertre. 5 ezret kellene a srácnak adni, én meg majd visszaadnám a casht. please valakííííí :sowwy: holnap beszélek a sráccal hogy mikor lenne neki jó a tali. Köszi ha valaki megtenné ezt. Lehet megmondom neki vigye ki lurdyba.

Link to comment
Megosztás:

Na kedves fővárosi klubtársaim! lenne egy óriási kérésem valamelyikőtőkhőz aki ráérne esetleg csütörtökön átvenni egy csomagot részemre Pesten és hétvégén le is tudná juttatni nekem Vadkertre. 5 ezret kellene a srácnak adni, én meg majd visszaadnám a casht. please valakííííí :sowwy: holnap beszélek a sráccal hogy mikor lenne neki jó a tali. Köszi ha valaki megtenné ezt. Lehet megmondom neki vigye ki lurdyba.

Jöjjön oda a Lurdyhoz és slussssz, pássz :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát nekem nyereg+tárcsa+betét=60.000,- a tárcsák nem újak, kb 10 ezer km van bennük, az meg semmi. Amúgy ebayen 170 juró körül lehet kapni a 288x25-ös 4x100-as tárcsákat. Az már kicsit húzósabb :lol: Itthon amúgy 80-ért ajánlottak anno komplett de némileg használt szettet. Tehát én ebből most jól jöttem ki sztem :sowwy:

Asszem egyenlőre erősen úgy érzem, marad a gyári méretű rendszer.. :lol:

4,5 évig elég volt.. csak elég lesz ez után is :P

Inkább futóműre gyűjtök.. az úgy is szar.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Deeeeeeeeeeeeeee...de Soltvadkertre még szusival megyünk...viszont ezúton kérek is mindenkit, hogy legyen szíves ne akarja átmatricázni opellé...mert az audin is csúnyán ott maradtak a nyomok... :sowwy: szal aki ilyesmire vetemedne, az számoljon egy kéztöréssel, és Dettitől egy izmos tökönrúgással... :lol:

Valamint nem kötni Omega mögé sem, meg körbepörögni hajnalban, és a homokba Opel jeleket rajzolni! Ja, és legfőképp nem elütni vele Gelkot! (Mivel Tasnak már nincs Omegája, és Gelko sem lesz, ezért ezek a veszélyek téged nem fenyegetnek, de hidd el, nem a levegőbe beszélek! :lol: )

Link to comment
Megosztás:

rendőr? erdőben vannak zsaruk? nem csak terepen nyomod vele? :lol:

nem csak terepen hanem a nagyvárosi dzsungelben is :P poén mert parkolni gyerekjáték vele -padka nem akadály -és mindenki fél tőle mert lehet h tudják ha a nivákon szar a fék :lol:

a terepezés nem szépségverseny de nem is olyat akarok ami még nekem is igénytelen :lol:

tegnap este a 18.kerben szarvascsárda téren láttam egy sötétszínű gsi-t angel eye lámpákkal....talán még klubbos matrica is volt rajta...ha jól tévedek Balázs lehetett az... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Valamint nem kötni Omega mögé sem, meg körbepörögni hajnalban, és a homokba Opel jeleket rajzolni! Ja, és legfőképp nem elütni vele Gelkot! (Mivel Tasnak már nincs Omegája, és Gelko sem lesz, ezért ezek a veszélyek téged nem fenyegetnek, de hidd el, nem a levegőbe beszélek! :lol: )

jó teszt lehetett volna h a régi vagy az új swfit ajtaja az erősebb-e :sowwy: vagy mennyire látszik a feketén ha mellette a sóderon pörögnek :lol: mekkora buli volt, még azt sem bánom h elcsaptak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az biztos! Amíg élünk emlegetni fogjuk! Hatalmas lagzi volt, világelső bulival, és az autón legalább öt kiló sóderrel és homokkal! :sowwy: Láttad volna a cimbora arcát Gödöllőn az autómosóban! :lol:

Nem találom Tiv képét a Suzukiról! Pedig az biztos elrettentené Antit attól, hogy Opel találkozóra Suzival menjen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap felpróbáltuk a gsi küszöböt...Az egyik fele már majdnem kész,a másik még sehol sincs.......De szerintem így a legjobb ahogy most van.....

http://i112.photobucket.com/albums/n171/gs...an/DSC02162.jpg

http://i112.photobucket.com/albums/n171/gs...an/DSC02165.jpg

Felraktunk egy g astra gyárit is,de az nagyon nem volt szép...képet se csináltam róla......

ismerős környék,talán budaörs :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.