Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nah. ha én a kocsim árának(1,6 misi) 3x-át rákölteném(4,2és a kamatot nem számoltam), tökön is szúrnám magam.. mondjuk nem is lenne miből :sowwy: (számolgattam.. a 4,5 év alatt kb 850e ment rá.. )

Szal messze vagyok tőletek.. szerencsére :P

Látod milyen nehéz bekerülni a csapatba :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

nézzzééé már az avatarodraaaa teeeeeeeeeee.... :P :lol: :lol:

Még mindíg jobb mint az a "szúnyog írtós" kadi kép :lol: :lol: :lol: Csak látnám amit má eccer tecsinálsz vazze :P :lol:

Amúgy meg nemtod kimondta hogy nem is olyan szar??? :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: nem bejövős a bele :lol: úgy látszik nem igazán egyezik az ízlésünk ezen téren :P

Ne legyél már olyan válogatós! :P

Egyébként én a régire szevazok szerintem... :sowwy:

Az se az igazi, de szerintem jobb, mint az új, amit vettél... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem tetszik annyira...csak gondoltam peremes, meg kevesebb küllős is...de amúgy sem hinném, hogy szánsz 1 misit darabjára a felnikért... :sowwy:

hát ja akkor a 4 felnivel überelném az egész gsi projektedet és átvenném a vezetést :lol: (de én nagyon ügyes vagyok és megfontolt és kis pízből építgetem az ótóm :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Egyébként én a régire szevazok szerintem... :sowwy:

Az se az igazi, de szerintem jobb, mint az új, amit vettél... :lol:

nem tudom. holnap felrakom az újakat és kiagyalom még :P bázzz gumifelrakásnál megsérült a perem!!! csak nem én vittem felrakatni, most meg már hova reklamáljak :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem tudom. holnap felrakom az újakat és kiagyalom még :lol: bázzz gumifelrakásnál megsérült a perem!!! csak nem én vittem felrakatni, most meg már hova reklamáljak :lol: :sowwy:

Az újnak???? :lol: Nebassz , na jó feléért megveszem :P :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Az újnak???? :lol: Nebassz , na jó feléért megveszem :P :lol: :lol: :P

ja és állítólag azt mondták hogyha le akarom majd szedetni ne merjem hozzájuk vinni azt nem vállalják el :sowwy: no comment... remélem polírral ki tudom majd szedni belőle :lol: Ha nem akkor egye baxa a fele duplájáért a tied :lol:

Link to comment
Megosztás:

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

Laci4 figy mit találtam! Ezt ugye ismered:

http://laci4.uw.hu/kepek/tali2008ring/100_1280.jpg

Róla meg aszittem Te vagy amikor bejelölt, de nem állt össze a kép

Klikk - de nem Te vagy :lol:

LOL... tényleg hasonlít.. de én jobbképűűű vagyok :lol:

Ki ő amúgy? (nem is jelöltelek még be? :sowwy: ) mondjuk nem sűrűn iwiw-ezek...

hát a tárcsát kintről hozták nekem, nemtom márkáját, fékbetét az meg a 2.5 v6 B vekié, 156,3x74x19,6 mm

Nyereg? Ha nem indiszkrét mennyi volt a tárcsa? hátha mondasz egy olyan árat, ami hatására tuti még a gondolatát is hagyom a nagyféknek :lol:

Amúgy az elmúlt 1-2 hétben, hétvégén megejtettem pár dolgot..

Le lett cserézve az olaj.. mókás volt, amikor egy zoknival :lol: fogtam meg a meleg csavart, és tekertem kifelé.. persze pont amikor elengedtem, lökte ki az olaj.. pont az 5leteres flakonba.. amit gyors pont az olajsugár alá toltam.. fincsi volt kihalászni utána egy auchanos zacsival a kezemen ..

Háát nem szivesen lennék sült krumpli...(meleg olajban...)

De sikerűűlt..

Aztán tegnap kicseréztem a termosztátot is.. még a gyár lehetett benne!!

Sokkal jobb lett! 90-és 95-98 között ingázik.. hama fel is megy.. szal ráfért..

Pár nap, és lesz róluk képes beszámoló..

Ma meg Ákosnak és Andrisnak köszönhetően ki lett cserézve a komplett vezérlés..meg a hosszbordás szíj is..

Mindezek hatására,mintha kicsit kúltúráltabb lenne a hangja,meg a járása a verdának..

Viszont kiderűlt, hogy az egyik hátsó rugómból le van törve egy menet.. fel se tűnt...

Azt meg tudtam, hogy a lengőim egy kalap.... kakik..

Háááát ennyi.. :P

Link to comment
Megosztás:

Nyereg? Ha nem indiszkrét mennyi volt a tárcsa? hátha mondasz egy olyan árat, ami hatására tuti még a gondolatát is hagyom a nagyféknek :sowwy:

hát nekem nyereg+tárcsa+betét=60.000,- a tárcsák nem újak, kb 10 ezer km van bennük, az meg semmi. Amúgy ebayen 170 juró körül lehet kapni a 288x25-ös 4x100-as tárcsákat. Az már kicsit húzósabb :lol: Itthon amúgy 80-ért ajánlottak anno komplett de némileg használt szettet. Tehát én ebből most jól jöttem ki sztem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.