Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tudom mivel ismerem őket :lol: A gyári bertone turbo nem ellenfél egy gsinek........

pénteken mentünk 2 szer a vectrával, éreztem hogy esélytelen számomra :sowwy: , de ezt a turbó bertone dolgot nem merném kijelenteni. Gsi mennyit megy 0-100 és 400-on?

Link to comment
Megosztás:

sok

80anat ér

mi ér 80at meg vagy te huzatva ..

én anno 2003 ban amikor vettem a konikat 130 valamennyiröl alkudtam le a karaszynal

a 4 gatlot és 100ért megvettem .. akkor az anti is vett volna de nem volt több ...

az hogy valaki nem értékeli hogy a minöséget meg is kell fizetni :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

mi ér 80at meg vagy te huzatva ..

én anno 2003 ban amikor vettem a konikat 130 valamennyiröl alkudtam le a karaszynal

a 4 gatlot és 100ért megvettem .. akkor az anti is vett volna de nem volt több ...

az hogy valaki nem értékeli hogy a minöséget meg is kell fizetni :lol:

2005 -ben még mindíg 125.000 volt a koni szett , barátom vett a VTI alá, ültem a kocsiban illetve mitettük be alá hát mintha sínen húznák a Hondát! :lol: Szal tényleg hozza azt amenyibe kerül! :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

ez nagyon megtisztelő, és oké hogy szigeten XE-k ellen mentem de nekem NE van :P még

Annak meg pláne.. :lol: Nah. jóó... ezért nekem is jár egy bukta.... úgyis éhes vok, és nem nagyon szoktam kapni .. buktát.. de most elöbb alvás.. :lol:

én nagyon ki akartam menni de inkább itthon maradtam és 2 vérnyomáscsökkentővel próbáltam túlélni a 180-200 körüli vérnyomást...megint :sowwy:

Uhh.. az elég brutál... akkor nekem nem is magas a vérnyomásom...

Mi se mentünk.. vacsizni voltunk...11kor jöttünk el, és akkor már értelme se volt, meg a párom is KO volt.. reggel meg mentünk melózni korán :lol:

Link to comment
Megosztás:

2005 -ben még mindíg 125.000 volt a koni szett , barátom vett a VTI alá, ültem a kocsiban illetve mitettük be alá hát mintha sínen húznák a Hondát! :lol: Szal tényleg hozza azt amenyibe kerül! :sowwy:

Ha jól láátom, "Sonik" Bátyó csak gátlót írt :lol:

Vagy szett... nekem gátló jött.. le..

Tegnap meg bocs,hogy nem hivtalak vissza csak melóztam, illetve amikor hívtál pont kocsiban voltam.. enyhe gebasz volt.. csöpett széthullott egy metró..18-22-ig, nem is ment egy darabon.. utána jutottál már csak eszembe(vagy annak helyére).. akkor meg már nem csörögtem, nem tudtam melózól, vagy sem.. nah.. tényleg húzok aludni.. KO vagyok... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha jól láátom, "Sonik" Bátyó csak gátlót írt :lol:

Vagy szett... nekem gátló jött.. le..

Tegnap meg bocs,hogy nem hivtalak vissza csak melóztam, illetve amikor hívtál pont kocsiban voltam.. enyhe gebasz volt.. csöpett széthullott egy metró..18-22-ig, nem is ment egy darabon.. utána jutottál már csak eszembe(vagy annak helyére).. akkor meg már nem csörögtem, nem tudtam melózól, vagy sem.. nah.. tényleg húzok aludni.. KO vagyok... :sowwy:

Igen tudom csak gátlót írt , de én szettre értettem igazából annyi a lényege hogy ami jó az nem occsó :lol: :lol: A többit majd megbesz, ha felébredttél csipkerózsika álmodból :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

mi ér 80at meg vagy te huzatva ..

én anno 2003 ban amikor vettem a konikat 130 valamennyiröl alkudtam le a karaszynal

a 4 gatlot és 100ért megvettem .. akkor az anti is vett volna de nem volt több ...

az hogy valaki nem értékeli hogy a minöséget meg is kell fizetni :sowwy:

esetleg ha bontod a tiédet szoljál :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.