Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hm tudom hogy occsó megoldás volt valószinű az lesz hogy eladom a rugókat

a gátlókat megtartom, mivel az is sok piiz lenne külön és vagy veszek még kisebb rugót vagy

beugrom a Dunába :sowwy:

A gátló az engedné lentebb a kocsit kisebb rugóval?vagy már az is gátat szab neki?

Link to comment
Megosztás:

Hm tudom hogy occsó megoldás volt valószinű az lesz hogy eladom a rugókat

a gátlókat megtartom, mivel az is sok piiz lenne külön és vagy veszek még kisebb rugót vagy

beugrom a Dunába :sowwy:

A gátló az engedné lentebb a kocsit kisebb rugóval?vagy már az is gátat szab neki?

ebben a szettben pont a rugó ér valamit, mert az rendes FK hightech vagy mi a pöcs, viszont a gátló nagyon szar minőségű a szettben :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mond az eredményt :sowwy: :P :lol:

:lol: nagyon kikapott :lol: első lámpánál mikor beért, mondja hogy na majd most mert nem jól rajtolt, 2 lámpán keresztül nyomtuk kikapott elég szépen, aztán újra még egy lámpát, és a következőnél beért a pirosnál lehuzta az ablakot, azt mondja jobb vagy, mi van benne? közben zöld és elindultunk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem adj el mindent és vegyél egy sárga Koni szettet!

Az FK gátlókat meg nyugodtan felejtsd el, ugyanis nem a rugók miatt olyan szarok ezek a szettek, hanem a puha gátlók miatt, amik ráadásul nagyon hamar el is durrannak.

sajnos muszáj volt kompromisszumot kötnöm mivel nem volt annyi pénzem hogy beleugorjak egy

jobb vagy esetleg profi futóműbe. Éppen ezért nem is méltatlankodom mert már tudom hogy

mit kaptam a pénzemért csak azon lepődtem meg, hogy a kocsim még magasabb is lett mint volt. :sowwy:

Talán használt konikat tudnék venni ,de ott van megint ,hogy az vajon milyen lesz, meddig birja, meg ritka mint a fehér holló.sajna :lol:

Link to comment
Megosztás:

:P nagyon kikapott :lol: első lámpánál mikor beért, mondja hogy na majd most mert nem jól rajtolt, 2 lámpán keresztül nyomtuk kikapott elég szépen, aztán újra még egy lámpát, és a következőnél beért a pirosnál lehuzta az ablakot, azt mondja jobb vagy, mi van benne? közben zöld és elindultunk :lol:

Helyes :sowwy: :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.