Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ja azt elfelejtettem odairni, hogy nem szereletem ki a kocsiból hanem

bent van úgy probálnám megoldani mert félek a gömbfejhez meg a stb cucchoz hozzányúlni :sowwy:

Igy is müködik a csőfogó?? :lol:

Bár flexet nem kéne kérnem az van :lol:

ugy nemigazan jó a csöfogó.. akkor marad a flex :lol:

Link to comment
Megosztás:

De azzal mit flexelek el?

Az egész tokot? :lol:

Nem tudom mit tehetnék az a baj hogy nincsennek specko szerszámok otthon és igy

kénytelen voltam benne hagyni.

jajj ne vedd komolyan.

SAjnos szerintem ki kell venned, mert a helyén nem fogod tudni kitekerni, és sajna a kormányösszekötöt se fogod tudni leszedni a golyalábról ezért azt a kormányműröl kellene lecsavarnod. Lehet jobban járnál ha elvinnéd egy szerelőhöz ha nem akarsz ennyire belemenni. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Ja azt elfelejtettem odairni, hogy nem szereletem ki a kocsiból hanem

bent van úgy probálnám megoldani mert félek a gömbfejhez meg a stb cucchoz hozzányúlni :sowwy:

Igy is müködik a csőfogó?? :lol:

Bár flexet nem kéne kérnem az van :lol:

Húúú ezt csak most olvasom,azért így nem lesz pite megoldani a dolgot. :lol:

Nem hiszem hogy nagyobb szopás lenne kiszedni mint így megcsinálni,sztm már rég kész lenne.

Link to comment
Megosztás:

Húúú ezt csak most olvasom,azért így nem lesz pite megoldani a dolgot. :P

Nem hiszem hogy nagyobb szopás lenne kiszedni mint így megcsinálni,sztm már rég kész lenne.

Jéééééééééééééé Dini ír a fórumra...és nem is 1 hozzászólást :lol: :lol: :lol: Jól megléptél a kihívás elől tegnap...... :lol: :sowwy: :P

Link to comment
Megosztás:

Aaham.

Akkor viszont nekiugrom és kiszedem valahogy csak megbirkozom vele.

van szerelési könyvem is :sowwy:

köszönöm szépen a tanácsokat!!

MOst erőre kaptam attól hogy azt mondjátok kiszedni nem olyan szívás :lol:

Nem azt mondták hogy nem nagy szívás :lol: :lol: Hanem azt hogy jobban jársz ha kiszeded.....Ha nincs gömbfej lehúzód akkor neki se állj a kormányösszekötö gömbfej kiszedésének....A rúddal együtt szed ki,azt meg a kormányműről tudod lecsavarozni.....

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondták hogy nem nagy szívás :lol: :lol: Hanem azt hogy jobban jársz ha kiszeded.....Ha nincs gömbfej lehúzód akkor neki se állj a kormányösszekötö gömbfej kiszedésének....A rúddal együtt szed ki,azt meg a kormányműről tudod lecsavarozni.....

Okej!!

Akkor egyben kapom ki!

Hát ma szívtam már eleget vele remélem holnap már jutok is valamire :lol:

de lelkes vagyok szóval nincs akadály :sowwy: talán....haha

köszi srácok!

Link to comment
Megosztás:

Tegnap kinéztem hajnal 1 óra körül a szigetre, egy lélek sem volt már szinte, voltál eszembe Dini hogy felhívlak hátha a lurdynál vagytok vagy még valahol a városban, de végül nem tettem.

Anti, kedd reggel indulok, egy busszal repülőgép alkatrészért, hozzak valami tuning cuccot? :sowwy:

nem lesz gyenge út :lol: de az f1 pályát nem hagyom ki (Monacoi - Monte-Cralo)

Link to comment
Megosztás:

Na megpróbálom röviden leírni...egy fos... :lol:

- Unalmas,

- állandóan tapsolni kell mintha húúúdetetszene,

- bazi meleg volt a sok lámpa miatt,

- ilyen kényelmetlen széken még én sem tudok aludni,

Ami jó volt...

- Dundika mellei,

- A Nacsa Olivér ült mellettünk, és végig figurázta az Urit,

- a tapsoltatóember iszonyat jó figura volt...csinálta a hangulatot...

de maga a műsor szánalmas...nem látni a sok kamerástól...és így, hogy még nem is érdekelt...hát el is jöttünk az utolsó produkció elött...

A fűrészes ládába be lehetett látni...és még bakizott is a srác...mert nem azt a kettőt vágta szét amit a R.Magdi mondott...az egyik (1-es) az volt...de a csajszi a 2-est mondta...és a 3-ast vágta szét...mondjuk ebből is látszik, hogy ne hallgassunk a nőkre... :lol: ellenkező esetben nem látunk több Freidossziét... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.