Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

tegnap este a hungárián belénkakadtak a Norbiék lali autojával meg jött egy olyan sárga mint a tiéd lesz egy olyan diesel valami ami az Ervinnek van. hát a dieseltöl a 3 sávból 2 nem lehetett látni akkora füstöt csinált és ez teljesen komolny, egyszerüen nem láttál előre. jókat ment a sárga bár volt tempo rendesen, igy nem volt időm nézegetni.. meg a fék is gyorsan odalett...

Egy ideig próbáltam én is meni utánuk,de akkora füst volt hogy nem láttam semmit..... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Na állítólag annál egy icipicivel megy jobbat egy ilyen énfalyta 250 Le körüli Cupra...

Reménykedjél benne hogy a tied erősebb mert a Norbi a vectrával azért meg tudta szorongatni...sőt....1 ő egyszer a cupra volt elöl.....A Norbi nagyobb állat mint a Lali :lol: :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Elég jól müködik.....Kicsit hangos a klíma kompresszor,de remélem hogy attól még müködni fog egy darabig :lol: :sowwy: :lol:

ha Dini bont neked egy jot akkor ki lehet cserélni, de szerintem amig megy nem kell bántani.

Nyomjad neki akkor ugyse hallod :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :lol:

Ne vigyorogj mert tényleg nem volt meggyözö..sőt csalódtam......Viszont a Norbi tényleg sokkal keményebben adja a vectrának mint a Lali....Hiába integettem neki a lámpánál,meg dudáltam oda se nézett annyira koncentrált :P :lol: :P

Meg ott volt a szürke turdbós vectra is.....Na ő vitte az első helyett állandóan :sowwy: Kb olyan hangja volt mint a Laliénak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne vigyorogj mert tényleg nem volt meggyözö..sőt csalódtam......Viszont a Norbi tényleg sokkal keményebben adja a vectrának mint a Lali....Hiába integettem neki a lámpánál,meg dudáltam oda se nézett annyira koncentrált :lol: :P :lol:

Meg ott volt a szürke turdbós vectra is.....Na ő vitte az első helyett állandóan :sowwy: Kb olyan hangja volt mint a Laliénak :P

Én mondtam, hogy nem versenyautó... :lol: De inkább arról beszélj, hogy ti hol voltatok a renglistán??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

ha Dini bont neked egy jot akkor ki lehet cserélni, de szerintem amig megy nem kell bántani.

Nyomjad neki akkor ugyse hallod :lol: :lol:

Még nem bontott klímásat sajnos......Viszont azt mondta az Attila hogy lehet fel lehetne újítani,legalábbis valamelyiket meg szokták tudni csinálni.....Igaz ez???????Köszönöm még1x a segítséget :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Én mondtam, hogy nem versenyautó... :lol: De inkább arról beszélj, hogy ti hol voltatok a renglistán??? :sowwy:

Szerinted Karcsika mikor fogyott el???????Úgy kb az elején,bár Norbi mögött 1-2ben ott voltam,de mikor jött a füstgép el is vettem......Annyit nem ér :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.