Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pont most ráncigálják fel a trélerre... :lol:

ennyi volt szegény :lol:

mind1, azért nekem van olyan élményem azzal a kocsival kapcsolatban amit nem fogok elfelejteni, szerintem Anti is emlékezni fog egy darabig az arcomra ami akkor látott mikor a kocsi eldobta a seggét a ringen :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Ja Anti mondtad hogy este ti is jönétek talán, nem megyünk együtt?

Nem tok menni sajnos...Hugi most az Urigelleres buziságban melózik...a Demcsák mellett csücsül... :sowwy: , és adott két ingyenjegyet...bazira nem érdekel ez a varázslósdi...megy egy músort sem láttam...de nem volt pofám azt mondani, hogy nem megyek...

Link to comment
Megosztás:

ennyi volt szegény :lol:

mind1, azért nekem van olyan élményem azzal a kocsival kapcsolatban amit nem fogok elfelejteni, szerintem Anti is emlékezni fog egy darabig az arcomra ami akkor látott mikor a kocsi eldobta a seggét a ringen :sowwy:

Na azt szorozd meg 10-el...olyan volt a feeling a crash elött.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Éééébredjünk Lobóóóóóóó...

Este fél 11-kor értem haza...így már nem mentem ki a szigetre...

én kicsit korábban értem haza de csak egy f astra volt itt amivel nem szivesen gurunltam volna ki, apuéknak ugyanis sikerült egy mágnestekercset kicserélni egy másik rosszra aztán utána egy jóra ezzel elb@sztak 40 percet.

Coupe klimája viszont elméletileg szuperál, remélem nem lészen vele baj.

Link to comment
Megosztás:

elviekben nem jó bele...de Petya annó tudom, hogy ilyet rakott bele és működött vele neki...az, hogy halkabb lesz e vagy sem...nem hiszem, hogy ezen múlna...bár próbáááád ki, aztán megtudjuk... :lol:

Tudom, ő mesélte nekem most a lurdyban, ő azt mondta full ugyan az, és nagyon halk lesz a gép, persze elviekben sok sok év különbség van a két fejlesztés közt, akár jó is lehet. Csak próbálok még infót gyűjteni, azért 16db tőke nem kis suska :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.