Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ma ment előttem egy, nem tudom megfigyelted e hogy milyen girhes a hátulja :sowwy: mármint fönt szélesebb mint alul a futómű, nagyon csúnya, nekem legalábbis.

az igaz , a hátúlja nekem se jön be eggyáltalán de az eleje meg oldalról nézve az alakja jó. Sőt oldalról nézve kerekített Kadett is lehetne akár :lol:

Link to comment
Megosztás:

A forgalmijában 08 szürke van írva... Szal szerintem fekete nem lehet... Vagy akkor nem a gyári a szinre van lefújva a kocsi... :sowwy:

azt hol feketének, hol szürkének nézik! nekem is E266 és fekete, de több kolegának ugyenezzel a színnel szürke :lol:

Link to comment
Megosztás:

Húúúúúúú gyerekek Mor16 gépe olyan mint egy vadálat :sowwy: :lol: :lol: Igaz én ne vezettem , de utasként is WOW kiszálás után rögtön vért kellet zacskóból nyomni a lábaimba! :lol: Nagyon vaddisznó komolyan! :P

Tény, hogy bitang...de kiváncsi lennék mit csinálnál egy turbósban a jobb1-ben... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.