Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem ez a felni nem tetszik....ami most van fent a kocsidon az sokkal nagyobbat mutat.....Fekete felni amúgy se elönyös,mert elveszik a kocsi alatt..... :sowwy:

igazad van, már rájöttem én is hogy ehhez a színhez ez a feló nem jó! A kocsihoz valami ezüst / polírozott felni jó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy XRay se rossz kedvem nincs se nem utálom ennyire a Hondát se Téged se a haverodat csak viccölök ám :P

Albert , ezek nekem eszembese jutottak :sowwy: :lol: :lol: De a Bringafelót kipróbálom hanyas 28 as ?? Akkó nem is kell öltetni sokat! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Minden eladó....bár kicsit csalódtam,mert amit vennék helyette az nincs 17" ban 5x110be.... :P Vissza kellene cserélni 4x100ra :lol: :lol: :lol:

jaaa hogy jaaa akkor az nekem nem is lenne jó csak módosítással! :sowwy: egyébként Píísta is aztmondta ne kótyavetyéjem el az AZEV-okat jó felnik ezek, hát már tevagy a 3. aki eztmondja hogy jólmutat úgyhogy asszem marad, max télen elviszem és felpolíroztatom! :lol: na akko mutat majd télleg! :P

Link to comment
Megosztás:

jaaa hogy jaaa akkor az nekem nem is lenne jó csak módosítással! :lol: egyébként Píísta is aztmondta ne kótyavetyéjem el az AZEV-okat jó felnik ezek, hát már tevagy a 3. aki eztmondja hogy jólmutat úgyhogy asszem marad, max télen elviszem és felpolíroztatom! :lol: na akko mutat majd télleg! :lol:

jaj ne polirt :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

jaaa hogy jaaa akkor az nekem nem is lenne jó csak módosítással! :lol: egyébként Píísta is aztmondta ne kótyavetyéjem el az AZEV-okat jó felnik ezek, hát már tevagy a 3. aki eztmondja hogy jólmutat úgyhogy asszem marad, max télen elviszem és felpolíroztatom! :lol: na akko mutat majd télleg! :lol:

Szerintem így mutat jól, vagy ha széles pereme van, és az van polírozva...egyébként ha már full polír, akkor gagyisztikus lesz.. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.