Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nincs még fénykép...az viszont biztos, hogy sürübb lesz a péntek esti program.. :lol: Boszzút állok a Cod2 miatt...csak nehogy beégjek... :lol: :lol: :P

Úgye ezzel nem azt akartad mondani,hogy eddig azért nem jöttél ki,szinte 1 éve mert nem volt olyan kocsid amivel kigyere :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Fordról csak annyit hogy kipróbáltam egy focust,1.8ast és kb 2 dologba tudtam belekötni.....Az egyik hogy abszolút nem gyorsult a másik hogy túl magasan volt a könyöktámasz.......A G astra a nyomába se ér,pedig céges autó volt...Gondolom hogy vigyáztak rá :lol: Én ha autót cserélek biztos hogy fordot fogok venni.....Az új opelek nem igazán tetszenek :sowwy: Ami meg igen,az közel sem ér annyit amennyibe kerül......

Link to comment
Megosztás:

nana

Fogadjunk hogy otthon ülsz a gép elött és azon gondolkodsz hogy dolgozni kellene :lol: :lol: :lol:

Jót kvzott ma is a Sissiben......

Köszönöm még 1x :sowwy: :P :lol:

jah látszik is, hogy csak 12re ért haza

2re de így sincs okom panaszra.......bár a fizetésem lényegesen a tied alatt van :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Nincs...az a baj ezekkel, hogy iszonyat jó az a lefújó hang...csak az 1.8T nem komálja...legalább is az atmoszférikusat...márpedig annak van hangja...az ok a kövi...a map azzal a beszívott levegőmennyiséggel számol, amit a légtömegmérő ad neki...ha pedig ebből akármennyit is a bov kifúj, akkor már fals lesz az adat...Szegény Ferkónak is ez volt a gond, hogy így túldúsított lett a keverék...ettől durrogott meg lángolt...ami megint nem rossz... :P ...de viszont szarabbúl megy...és kb 2 lici plusz... :lol:

Örömmel tölt el a tudat, hogy ebben a témakörben is ennyire ott vagy :sowwy: :lol:

Tudnál esetleg még most nyilatkozni a Seat alkatrészárakról ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fordról csak annyit hogy kipróbáltam egy focust,1.8ast és kb 2 dologba tudtam belekötni.....Az egyik hogy abszolút nem gyorsult a másik hogy túl magasan volt a könyöktámasz.......A G astra a nyomába se ér,pedig céges autó volt...Gondolom hogy vigyáztak rá :lol: Én ha autót cserélek biztos hogy fordot fogok venni.....Az új opelek nem igazán tetszenek :sowwy: Ami meg igen,az közel sem ér annyit amennyibe kerül......

OFF:

Nekem 1.8-as Trend Focusom volt, 3 ajtós 1999-es, újonnan vettem. Nem volt rakéta, de ha tapostad, ment mint a b...m. Akkor olyan 11 liter körül nyomta. Persze 115LE / 1205kg a GSi-hez képest biztos más a dinamika...... ami először fura volt, NAGYON hosszú volt az 5-ös. Szerintem a 2.0 biztos sokkal jobb. Az 1.6-os (az volt Anikónak) jóval harmatosabb, de mindennapra az is jó.. A szervízen felül 80 ezer km alatt mindösszesen fékbetétet kellett cserélni (60ekm), meg a stabilizátor összekötő rúdját (20ekm!!!). De az itt minden új autón tönkremegy. Ülések sokkal jobbak, mint az alap Astra, vezetési pozíció nagyon jó és SOKKAL jobban lehetett kenni kanyarban. Csak ajánlani tudom az autót. :lol:

Nekem egyébként meg az új Fordok nem teccenek. Pedig szemeztem Mondeoval, de inkább Vectra lesz majd. Az se 100%, de jobban tetszik.

Link to comment
Megosztás:

Nekem egyébként meg az új Fordok nem teccenek. Pedig szemeztem Mondeoval, de inkább Vectra lesz majd. Az se 100%, de jobban tetszik.

Végre valaki :sowwy: :lol: :P

A legujabb nekem se tetszik....de az elötte lévők nagyon bejönnek..... :lol: :P De ez még messze van...erre az országra pont jó karcsika :lol: Talán túl jó is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Végre valaki :sowwy: :lol: :P

A legujabb nekem se tetszik....de az elötte lévők nagyon bejönnek..... :lol: :P De ez még messze van...erre az országra pont jó karcsika :lol: Talán túl jó is :lol:

Megnéztem Ricsi céges autóját, új Mondejó 2.0TDCI. A külsejét biztos meg fogjuk szokni. Talán ha a GAGYI kip-kop műanyagokat kihagyták volna (kézközelben), meg az igen gusztustalan krómfestett műanyagokat elfelejtenék, még tetszhetne is. DE NEM! Egy ekkora autóban nem tellett fém kilincsre, meg valódi alu betétekre. Az a festett vacak ami ott van, vérlázító.... áááááááá!!! Rosszabb mint a műfa betét! Akkor már legyen fekete műanyag, oszt jól van, láccik a spór.

Akkor inkább a Vectra C. Az kicsit kocka, de elmegy. Sőt, a 2006 előttiek jobban tetszenek, a "kocka" lámpásak....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.