Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

És akkor hogy hogy nem tudsz sok jót mondani róla ? :sowwy:

Beteg lehetsz.

Tolj le gyorsan egy szilvát :lol: :lol:

Te Pesta!

Én ford-ra mondtam,hogy az autógyártás szégyene(mármint az eu ford,az amcsi más tészta),a saab nekem mindig is a szivem csücske lesz,bár kezdenek azok is elkorcsosodni,gondolok itt az 1.9JTD-re,rohadt olasz dűzel! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nemtom hogy vagytok vele pl nekem az utastér legyen barátságos nagyon kevés újj autónak tetszik a belseje :sowwy:

Barátságos utastéééér? Recaro ülés, ford. sz. mérő, kilóméteróra, víz, olaj, valahol index, ablaktörlő meg világításkapcsoló, kesztyűtartó a lomoknak, oszt' go! Nem kell azt túlcsicsázni! (Trabantom volt, nincs nagy elvárásom :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Nekünk is volt Fordunk...mondjuk még 92-95-ig...hát sok pozitív tapasztalat nem volt vele...pedig új volt...de lehet a maiak már jobbak...nem tom...

Tegnap este lefoglalóztuk a Cuprát... :lol: Egy papírra még várunk sajnos Svájcból, hogy nem lopott e...ha az megjön...kb még 1 hét...másfél órán belül forgalomban az autó...

Így elképzelhető, hogy pont nem lesz meg Soltvadkertre...lévén péntek már nem munkanap... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Nekünk is volt Fordunk...mondjuk még 92-95-ig...hát sok pozitív tapasztalat nem volt vele...pedig új volt...de lehet a maiak már jobbak...nem tom...

Tegnap este lefoglalóztuk a Cuprát... :lol: Egy papírra még várunk sajnos Svájcból, hogy nem lopott e...ha az megjön...kb még 1 hét...másfél órán belül forgalomban az autó...

Így elképzelhető, hogy pont nem lesz meg Soltvadkertre...lévén péntek már nem munkanap... :sowwy:

grat hozzá. Van már róla valami fényképed vagy ilyesmi? csakhogy mi halandók is lássunk 1x szép autót :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.