Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

most vettél 5L-ert :lol:

Ez igy igaz.. de még nem cseréltem le, és kééér a ménes olajat.. így hát megkezdtem az 5ös kannát.. és elvileg az enyémbe elég a 4 liter, de már 2szer töltöttem utána az 5-ös kannából.. nem akarok úgy járni, hogy lecserélem, és nem elég az olaj :lol:

Valamelyik nap el is kellene ugranom Viktorhoz.. venni pár apróságot, és akkor le is cserélném az olajat... asszem lassan benne van a 10e :sowwy: :lol: Viktor, ma nem melózól véletlen? Vagy mikor vagy bent? :lol:

Pik pakk beletoltam 2e km-ert .. észre se veszem.. :P

Tegnap a reptéren nem csak visztlerraccsingos hondát láttam hanem ilyet is. Rá volt írva hogy micsoda de még sose láttam korábban, nem is tudtam hogy létezik :P

http://img1.tar.hu/albert81/img/34384230.jpg

http://img1.tar.hu/albert81/img/34384231.jpg

Bááz!! és tényleg!! De dúrva! Múltkor egy ugyanilyen kék állt a ház elött.. épp indúltunk el.. fordúltam kifelé.. srácmeg pakolt bele.. tükörbe egy pillanatra még bele tudtam nézni.. elejének több mint a felét takarták.. csak a lámpa látszott..

Mondom is Orsinak, nem is volt olyan rossz.. valami kis japán járgány biztos.. kicsit olyan mazdás.. coltos...

Erre mondja,hogy Subaru volt.. mondom: hogy lenne már Subi.. az nem ilyen.. ilyen subit még életemben nem láttam..

Erre mondja,hogy de az elején olyan jel volt! Kérdem milyen..és mondja kék bigyóban csillagok.. hm.. gondoltam is hogy utánanézek, de el is felejtettem.. de ezekszerint igaza volt!! Érdekes verda!

Gabi! Okés.. kimegyek úgy, hogy ottlegyek a fenti időpontban..

Link to comment
Megosztás:

Amúgy melózok, de az a telefon télleg okos dolog :lol:

Olyan rég hívtalak. nem is tom, azé a számod még ami :lol: de majd mindjárt letesztelem :lol:

Meg kitalálom mit is akarok, kell vennem... nem tom termosztátot cseréljek-e :sowwy:

ui: nem tudja valaki fejből mekkora az olajleeresztő csavar feje? méret.. mekkora kúúúcs kell hozá?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.