Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én anno (2004-ben) vezettem Seat Leon Cupra RR-t.

Nem volt rossz! Sööt tök jó volt de valahogy nem tűnt valami sportosnak....url]

Megérkezés...Petike kérdez:

-"Hagyjam járni a turbó miatt egy kicsit..?"

-"Meg akarod venni?"

- " őő hát nem..."

-" akkor állítsd le...."

:sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vajon milyen lehet egy cupra 1.8 T 265 Le/360 Nmrel? :sowwy:

egyik barátomnak ""csak"" Leon 20VT van (asszem az is RR jelzéssel) de nagyonjól megy, jól fog kanyarban, elég kemény és feszes a futómű és a cupra felnik kurv@nagyot dobnak rajta :lol:

tuningolni meg ezeket az 1.8T-ket gyerekjáték ahogy nézem....

Link to comment
Megosztás:

Látom senki nem veszi észre hogy nem opelekről szól Antinál a dolog. Ez csak engem zavar???? :lol:

Az a baj, hogy nemnagyon tudsz Opelből olyat mutatni ami beleférne abba a költségvetésbe amit kadettkillerünk kalkulál és még szép is lenne, jó is lenne, erős is lenne, gyors is lenne.... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

így van.

új opc 5 milkánál kezdődik, a többi gép nem éppen az a szint, amit anti szeretne. azonkívül dízelt nézeget, ami meg végképp nem opel vadászterület, a 150lovas cdti-t leszámítva. de azt én is keveslem :lol:

- cupra sztem jó választás, hétköznapra bugibb, mint egy sti, és az ára sem olyan felelőtlen :lol:

- sztem a ford st se rossz, a 2.5-ös, meg a régi 2 literes 215 lovas rs sem. utóbbiban sperr is van, nekem az jobban bejön. sajnos az is 5 milka...

- azt nem mondom, hogy nézz g opc-t, mert abból 1 db van a mobile.de-n is, és ugyan az sokkal olcsóbb, mint ezek, de láttad, hogy mennyi lóvé használható helyre tenni. mondjuk ha 250LE-nél nem kell több, akkor az a kék kompletten 3.5 milka, a szolgáltatásaihoz képest elég olcsó

- a rönó st vagy mi-t nem ismerem, olvastam a népítéletben, nem mondom, hogy repesett a gazdája tőle. engem hidegen hagy

- audi, bmw, merci -> ezekből nagyon öreg jön össze használható motorral, de mondjuk láttam nagyon szépeket olcsóért is... kérdés belefér-e az agyadba, hogy 2.5-ös 170LE-s bimmered van... :sowwy: vagy láttam 330XD-t 1999-est meseszépet, agyonfullozottat 4 mihályért. kérdés, 9 évesen mit fog kérni a szerkezet egy kis használat után...

- van akkor 4.5 milkáért golf gti, 200LE DSG -> nekem nem tecc, de oooo után magácskának... :lol:

még az jutott eszembe, hogy 3.2-es v6-os új vectra 2002-es 3 milkáért szerezhető... igen, egy benzintemető, de nekem bejön a fekete gts kivitel... 3 lityis dízellel láttam 3.5 milcsiért, azt is megnézném.. habár Ati szerint nem éppen örökéletű moci...

Link to comment
Megosztás:

Anti, egy kis hitel és megvan, szép is, megjelenés is van, lacházán is mutatna ezt azt neked való :sowwy: :lol:

a GM szerintem nagyon mellényúlt ezzel a GT-vel....hátulról olyan mintha valami kínai gagyi fröccsöntött műanyag játék lenne :lol: :lol:

a géptetőn meg az a két "krómhatású" bármi....lol tiszta karsztajling

Link to comment
Megosztás:

a GM szerintem nagyon mellényúlt ezzel a GT-vel....hátulról olyan mintha valami kínai gagyi fröccsöntött műanyag játék lenne :sowwy: :lol:

a géptetőn meg az a két "krómhatású" bármi....lol tiszta karsztajling

Én láttam élőben egy sárgát, egyik éjjel az üllői úton, először valami lambóra gondoltam mikor láttam hátulról, mentem mint állat utána hogy megnézzem magamnak, és aztán láttam hogy GT, szerintem élőben sokkal szebb mint a képeken, jó szles és q@@a alacsony, szerintem zsír élőben, vagyis a honda s2000-től nekem szebb.

Link to comment
Megosztás:

felejtős, a Jakab (maxabos-használtautós lehúzógép) vette a többi romi snejder opc-vel egyetemben, és hát szépen kipofozta, de azért ez a gép akkor is a gm-es bemutató brigádból való... gondolom több se kell infoból... ja voszi vagyok, de letiltott a júzerem vmit elqrtam... :sowwy:

Mert mindig a tiltásban jársz :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én láttam élőben egy sárgát, egyik éjjel az üllői úton, először valami lambóra gondoltam mikor láttam hátulról, mentem mint állat utána hogy megnézzem magamnak, és aztán láttam hogy GT, szerintem élőben sokkal szebb mint a képeken, jó szles és q@@a alacsony, szerintem zsír élőben, vagyis a honda s2000-től nekem szebb.

Ferihegyről hazafelé mareggel én is láttam egyet. Meg egy Whistler-es fekete 7gen sziviket kúlerrel meg nagyon pattogva, állat nagy felnikkel

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.