Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát ide :lol: Jah amúgy a most Péntekkel hogyálasz??? Tudod beszéltük Szekszárd Tesco 18:00 :lol:

aham tudom. Az van hogy nem tudom még :lol: 6-ra tuti nem érnék oda, de ha jövök úgyis hallani fogtok már messziről :sowwy: . De megpróbálok átugrani, úgyis mérnem kellene egy végsebességet ha már megvan a működő 280-as kilóméterórám. Mondjuk nem számítok nagy sebességre az f18-al. Kellene már a 6-os nagyon.

Link to comment
Megosztás:

most mé? Ilyenkor éri csak meg igazán 20ért a garage. jégkárt nem szeretnék.

Persze, nyugtasd csak magad :lol:

"Narancssárga riasztás van életben kedd éjfélig, mert viharzóna vonul át az ország felett. Estig viszonylag kevés helyre riasztották a tűzoltókat, a vihar egyelőre nagyobb károkat nem okozott. Jégesővel eddig a Balaton-felvidéken és Pakson találkoztak. Budapestet elkerüli a vihar magja."

http://index.hu/politika/bulvar/0421viharr/

De legközelebb_BIZTOS_MEG_FOGJA_ÉRNI, úgy 4-5 éven belül :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

aham tudom. Az van hogy nem tudom még :lol: 6-ra tuti nem érnék oda, de ha jövök úgyis hallani fogtok már messziről :sowwy: . De megpróbálok átugrani, úgyis mérnem kellene egy végsebességet ha már megvan a működő 280-as kilóméterórám. Mondjuk nem számítok nagy sebességre az f18-al. Kellene már a 6-os nagyon.

Okés csak gyere én vettem kis szabit is :lol: Hameg hallunk akkor mégjobb nem kell fülelni! F18 nem rövid az egy kicsit egy ilyen mocihoz?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt is szépen esett de szerencsére csak víz, viszont úgy nézett ki az égbolt mint egy plazmagömb, úgy cikáztak a villámok. Nem szeressem az ilyet :sowwy:

21:30 körül kezdtek itt is tombolni az elemek.A jég apró volt,rövid ideig tartott és baróó sok esővel jött.Szal elvileg a növényeknek is volt esélye.......elvileg.....

Link to comment
Megosztás:

Dönölűűűű...de azért én maradnék a realitás talaján... :sowwy: :lol:

Nézünk holnap egy másik Leont...1.9pdtdi FR

2005-ös, 39.000 km-rel, 3.8misi, ezüstmetál, márkakeresekdésből eladó...hogy ez jó, vagy sem majd kiderül...

Egy biztos, ebben sima sportülések vannak az sem a legszebb kárpittal...de amúgy az autó szép...

Klikk-katt...

Kell rá szép felni, xenon, chip...azt kész...max az ülést át kell kárpitoztatni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én anno (2004-ben) vezettem Seat Leon Cupra RR-t.

Nem volt rossz! Sööt tök jó volt de valahogy nem tűnt valami sportosnak.

Nem nagyon lehetett benne érezni a gyorsulást meg nem is volt sportos hangja.

Egyszóval egy erős személyautó feeling maradt meg bennem.

Szerintem egy Subaru biztos sokkal sportosabb mint egy Seat.

Szerintem..... :sowwy:

kép 1

kép 2

Petike Cupra-t vezet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Dönölűűűű...de azért én maradnék a realitás talaján... :sowwy: :lol:

Nézünk holnap egy másik Leont...1.9pdtdi FR

2005-ös, 39.000 km-rel, 3.8misi, ezüstmetál, márkakeresekdésből eladó...hogy ez jó, vagy sem majd kiderül...

Egy biztos, ebben sima sportülések vannak az sem a legszebb kárpittal...de amúgy az autó szép...

Klikk-katt...

Kell rá szép felni, xenon, chip...azt kész...max az ülést át kell kárpitoztatni... :lol:

79000$ nem is olyan vészes ha vigyáz rá az ember csak többet fog érni

egyébként is lent van a dollár ára :lol:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Ford-Mustan...emZ280219242188

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.