Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Legközelebb rakjátok be sebességbe is... :sowwy: :lol: :lol:

Én is ezzel b..piszkáltam, aztán rájöttem, hogy sebességbe volt, csak a mutató a másik végéről volt kiakadva.

Mondjuk csak belülről látszik, szóval lehet fel volt bakolva az eleje, a kamerás meg be volt piálva... :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is ezzel b..piszkáltam, aztán rájöttem, hogy sebességbe volt, csak a mutató a másik végéről volt kiakadva.

Mondjuk csak belülről látszik, szóval lehet fel volt bakolva az eleje, a kamerás meg be volt piálva... :P :lol:

Én nem iylennek ismerem Demót :lol: Na hess nem köll ennyire sárgulni az irigységtől :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja...elvitték...feljött a srác Szolnokról, megnézte, kipróbálta, kicsengette...kipakoltam, megmérte...tudomásul vette, hogy jégkáros volt, de mondta, hogy nem érdekli különösképp...

A vízfolyás amúgy egy cső volt...reggel azt még gyorsan kicseréltük...1.550 HUF-ba fájt újonnan... :lol:

A Subinak kb 50% esélye van...vagy azt veszek vagy nem... :lol:

Van egy elég erős ellenfele...100000X ésszerübb lenne azt venni...pont ezért valszeg Subi lesz... :sowwy:

Viccet félre téve...a subi az csak egy lehetőség...a másik oldalon egy Seat Leon Cupra /vagy top sport 1.9pdtdi 4X4 figyel...ez lenne a hosszú távon költséghatékonyabb, ésszerübb vétel...6.1-6.2 a 0-100, 6-7 lici a 4X4 miatt...ami fix, ezért fent már szarbbúl megy...vagy FWD cupra, 210 LE/450 NM, 7 alatt van 100-on picivel, 14.9-eket mennek 400-on...5-6 licis fogyi...ilyen van itthon is eladó...4X4 az kinti móka lenne...mert nincs itthon..

Link to comment
Megosztás:

Ja...elvitték...feljött a srác Szolnokról, megnézte, kipróbálta, kicsengette...kipakoltam, megmérte...tudomásul vette, hogy jégkáros volt, de mondta, hogy nem érdekli különösképp...

A vízfolyás amúgy egy cső volt...reggel azt még gyorsan kicseréltük...1.550 HUF-ba fájt újonnan... :lol:

A Subinak kb 50% esélye van...vagy azt veszek vagy nem... :lol:

Van egy elég erős ellenfele...100000X ésszerübb lenne azt venni...pont ezért valszeg Subi lesz... :sowwy:

Viccet félre téve...a subi az csak egy lehetőség...a másik oldalon egy Seat Leon Cupra /vagy top sport 1.9pdtdi 4X4 figyel...ez lenne a hosszú távon költséghatékonyabb, ésszerübb vétel...6.1-6.2 a 0-100, 6-7 lici a 4X4 miatt...ami fix, ezért fent már szarbbúl megy...vagy FWD cupra, 210 LE/450 NM, 7 alatt van 100-on picivel, 14.9-eket mennek 400-on...5-6 licis fogyi...ilyen van itthon is eladó...4X4 az kinti móka lenne...mert nincs itthon..

szvsz az új Leon csunyára sikeredett... Nekem a régiek tetszenek a Leon famíliából.

Seat-Leon-7.jpg

Ez a fajta. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja...elvitték...

Mér cserélsz kb ugyanolyanra?

Kapsz tőlem egy képet ajiba:

hirek_319_ad27419e701592225749d3aec02c062c.jpg

7végén letörték a hátsó műanyagot amin a rencám van, és feltették a kocsi tetejére. Nem értem. Visszatettem de nem kockáztattam hogy leessen a pályán mert sok füle letört így indulás előtt a csomiban landolt. Most kis sérülés árán visszatettem csak a rendszámot, de sikerült még csúnyábbá tenni a kocsimat. :sowwy: Mondjuk Diny hoz másikat csütörtökön :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja...elvitték...feljött a srác Szolnokról, megnézte, kipróbálta, kicsengette...kipakoltam, megmérte...tudomásul vette, hogy jégkáros volt, de mondta, hogy nem érdekli különösképp...

Végre egyszer neked is szerencséd van..... :sowwy: Vagy olcsón adtad el?????? :P :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

1.860.000-ért ment el...kp-re, vezérléscsere nélkül, átírásnál is ő fizet mindent...lökös is törött maradt...

Szal kb jól adtam el...csak drágán vettem anno...de ezen az autómon eddig rekordszámba menően kis lóvét buktam... :lol: :lol:

Az elég jó :sowwy: Ha rám hallgatsz akkor inkább seat.....Kicsi vagy még a subaruhoz :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Subinak kb 50% esélye van...vagy azt veszek vagy nem... :lol:

Van egy elég erős ellenfele...100000X ésszerübb lenne azt venni...pont ezért valszeg Subi lesz... :sowwy:

Akkor ne habozz! :lol: Ha az ember gondolkodik, abból semmi jó nem sül ki.(legalább is nálam)S, ne feledd, mindig az első gondolat a jó! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Viszont szerintem abban te is egyetértesz hogyha teljesítményt szeretne valaki növelni és van 96eFtja, nem egy ilyen powertuningboxot fog venni... :lol:

Persze, mint mondtam, ezzel feleannyi pacit lehetne jó esetben nyerni... és arról nem is beszéltem, hogy nem lesz ezzel

túl szép a motorkarakterisztika, míg egy okosabb tuningnál pont az egy lényeges elem.

Most, hogy itt a tavasz, neked nincsen tele bogarakkal állandóan az autód az élénk színe miatt?

Ne is mondd... Nekünk a csapatpóló sárga, ez már sokéves hagyomány... egyik ralin próbáltunk csapatképet

csinálni, de nem igazán sikerült, mert elleptek minket a bogarak, és ők kitartóbbak voltak :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Az elég jó :sowwy: Ha rám hallgatsz akkor inkább seat.....Kicsi vagy még a subaruhoz :P :lol: :lol:

Tudom...jól hangzana...ha lenne még 1 autó mellette, és nem kapnék idegbajt, ha lefogazom a váltót (ami amúgy kb fogyóeszköz ezeknél) és 600e, meg két hónap....

4X4-et szeretnék, de itthon nincs...úgyhogy nézünk kinnt Ernővel valamit... :lol: hátha...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.