Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tudod, low cost idény van, meg kell keresni a kifizethető megoldásokat :sowwy:

Végül is igaz asszem az ülztetést majd így oldom meg rugó lengéscsillapító ki , levágom a zártszelvényt a megfelelő méretre és beheggesztem :lol: :lol: :lol: Ocsó is ül is a kocsi szal megéri :P

Link to comment
Megosztás:

Nézegettem a Timeslipen a régebbi időimet és ez a Corsa teljes felszereltséggel kb. 100 kilóval nehezebben gyorsabb, mint a régi volt. :lol:

A legjobb utcai gumis eredmények a mostani és egy másfél évvel ezelőtti tököli futamról:

2008.04.13

Reakció: 0,184

60 láb: 2,371

1/8 idő: 9,518

1/8 sebesség: 125,0

1/4 idő: 14,616

1/4 sebesség: 158,6

2006.10.22

Reakció: 0,238

60 láb: 2,402

1/8 idő: 9,661

1/8 sebesség: 123,1

1/4 idő: 14,864

1/4 sebesség: 154,3

Mostmár nagyon érdekelne, hogy mit tud a szekér slickekkel, ugyanis nem lenne rossz, ha sikerülne 14 alá kerülni. :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha egy újjal megnyomtam a vezetéket akkor spriccelt belőle az üzemanyag...ha nem nyúltam hozzá akkor még csak nem is folyt... és beindult a dög...tegnap legalábbis...

nem volt benzinszag eddig, tócsát sem hagytam sehol... és a fogyásztás is nagyon jó volt...ezzel a motorral...

valami mégsem kerek még így sem...

Na akkor ez volt a baj, nem az AC pumpa :sowwy:
Link to comment
Megosztás:

"Csak" 96eFt a hülyének is megéri ennyi pénzt költeni 15Le növekedéshez. :sowwy:

Hát ha annyit nem is hoz, arra talán jó ez a kütyü, hogy a gyári 150 pacit visszahozza :lol:

Viszont: nehogy azt hidd, hogy 15LE-t ennél olcsóbban valahogy rá tudsz pakolni arra a mocira... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha egy újjal megnyomtam a vezetéket akkor spriccelt belőle az üzemanyag...ha nem nyúltam hozzá akkor még csak nem is folyt... és beindult a dög...tegnap legalábbis...

nem volt benzinszag eddig, tócsát sem hagytam sehol... és a fogyásztás is nagyon jó volt...ezzel a motorral...

valami mégsem kerek még így sem...

Nem a tankon belül volt az a csődarab, ami szakadt volt?

Link to comment
Megosztás:

Látjátok mennyit dob egy szép szín a vectán :P :lol: :lol: :lol:

Most, hogy itt a tavasz, neked nincsen tele bogarakkal állandóan az autód az élénk színe miatt?

Nekem mondjuk fehér, de állandóan vannak rajta mindenféle szárnyasok. Pedig nem is büdös... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Most, hogy itt a tavasz, neked nincsen tele bogarakkal állandóan az autód az élénk színe miatt?

Nekem mondjuk fehér, de állandóan vannak rajta mindenféle szárnyasok. Pedig nem is büdös... :sowwy:

Akkor most képzeld el a fekete autókon a 3-4cm átmérőjű sárga foltokat amiket a méhek hagynak egy becsapódás után. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap sikerült rávennem magam hogy kerékpróbát eszközöljek a vason... Ez lett a végeredmény:

http://img.carstyling.hu/usercars/00/04/98..._1208707563.jpg

http://img.carstyling.hu/usercars/00/04/98..._1208731605.jpg

Viszont:

http://kepfeltoltes.hu/080421/F_nyk_pek-00...ltoltes.hu_.jpg

:lol: :sowwy:

Zsír nagyon :lol:

ami az oldalán van GSI matrica, olyat hol lehet venni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.