Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mármint a gömfej csere elött??????Kopogott valami,de mikor cseréltük a gólyalábat a fék miatt akkor láttuk hogy eléggé oda van......Nagyon szar volt :sowwy: ahhoz képest nem kopogott egyáltalán

Nekem még mindig kopog valami,kormányon is érzem,de nem jöttünk rá mi lehet.

Lehet nekem is a jobbos talpas lógna?

Link to comment
Megosztás:

Nekem még mindig kopog valami,kormányon is érzem,de nem jöttünk rá mi lehet.

Lehet nekem is a jobbos talpas lógna?

A szilentjeim tökéletesek voltak,pedig 2 éve cseréltem és szinte mindig nagy felni volt fent.Most meg egyáltalán nem kopog,tehát biztos hogy amiatt volt....A bal oldalon ki is volt szakadva,de a jobb oldali is elég könnyen járt......De gyári volt még mind a kettő :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

A szilentjeim tökéletesek voltak,pedig 2 éve cseréltem és szinte mindig nagy felni volt fent.Most meg egyáltalán nem kopog,tehát biztos hogy amiatt volt....A bal oldalon ki is volt szakadva,de a jobb oldali is elég könnyen járt......De gyári volt még mind a kettő :sowwy:

A balost cseréltük a balesetnél,de a jobbos kb 2,5éve volt cserélve,lehet a jó utak adtak már neki.

Csak kis bukkanókon érezni/hallani a zörgést.

Múltkor,amikor a gumiharangot cseréltem,megrángattam,de nem tünt rossznak.

Lehet kicserélem,nem olyan nagy drágaság,meg amúgy is csavaros már! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A balost cseréltük a balesetnél,de a jobbos kb 2,5éve volt cserélve,lehet a jó utak adtak már neki.

Csak kis bukkanókon érezni/hallani a zörgést.

Múltkor,amikor a gumiharangot cseréltem,megrángattam,de nem tünt rossznak.

Lehet kicserélem,nem olyan nagy drágaság,meg amúgy is csavaros már! :lol:

Ha csavaros akkor tényleg ki kell cserélni :lol: :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

A gömbfej volt oda,de akkor már úgy voltam vele hogy kicserélem a szilenteket is.....Ha meg már csere akkor valami keményebb mint a gyári :sowwy: :lol:

Nem voltam, vagyok teljesen képben, ezért kicsit utánanéztem.

34137454.jpg

Szóval a lengőkar az az enyhe túlzással 3szögnek nevezhető "vasdarabb", amibe megy a stabrúd bekötő pl.

Ebben van kettő szilent, egy úgymond függölegesen(képen hátrafelé), egy meg vizszintesen(nem látszik a képeken).

Gondolom ezeket cserélted.

Gömbfej néven meg a képen 3 szegeccsel rögzitett bigyó fut, ami a gólyaláb alját -vagy minek nevezzem- rögzíti?! (féktárcsa és a lengőkar között van a képen)

És neked azért kellett az egész lengőkart cserélni, mert még neked is szegecselve volt és így egyszerűbb volt?

Remélem jól hámoztam ki..

Már csak az a kérdés, hogy a talpas néven akkor mi fut? a gömbfej? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

És neked azért kellett az egész lengőkart cserélni, mert még neked is szegecselve volt és így egyszerűbb volt?

Remélem jól hámoztam ki..

Már csak az a kérdés, hogy a talpas néven akkor mi fut? a gömbfej? :sowwy: :lol:

Ha van kisflex nem téma a csere,szegecsek fejét lekapni flexxel,aztán kiütni a szegecset és mehet fel az új talpas gömbfej! :lol:

Az egész lengőkart emiatt cserélni hülyeség,a szilentekből is inkább a hátsó megy ki,az első elég ritkán adja meg magát.A szilent cseréhez jó ha van hidraulikus kinyomó vagy egy jó nagy satu.

Nekem már készül a saját kinyomó Ural emelőből. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért cseréltem lengőkart,mert szereztem egy másikat,abban kicseréltettem a szilentet,majd a talpas gömbfejet.....Így közben tudtam járnia kocsival,mert a szilent besütés 1 nap volt....Majd kicseréltem az egészet......Így érthető????? :sowwy:

Értem én,hogy gőzgép,de mi hajcsa? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért cseréltem lengőkart,mert szereztem egy másikat,abban kicseréltettem a szilentet,majd a talpas gömbfejet.....Így közben tudtam járnia kocsival,mert a szilent besütés 1 nap volt....Majd kicseréltem az egészet......Így érthető????? :lol:

Jóóóóó.. éééétem éééén.. szal akkor ki is bogoztuk.. tudjuk ki a talpas - gömbfejű, szilentekkel tömött lengőkar :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

kicseréltük az ac pumpát... nem kis szopás volt vele... a benn lévő bosch-ra forrasztva voltak a táp drótok... nem csatizva...

alig ment fel az az előszűrő az ac-ra...elgurultak a csavarok...a krova fej... stb...

utángy. került be 9000 ft-ért...most már nem érdekel hogy meddig lesz jó vagy sem..

úgy tűnik ez az autó sosem lesz megbízható már

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem volt időnk kipróbálni, nem találtunk pákát a pumpa leszedéséhez, el volt szakadva egy 20cm-es benzincső darab amit nem volt egyszerű cserélni ... nem fért le a műhelybe az autó mert le ért az alja így nehéz volt krokival meg minden sza**al alá támasztani...szóval remélem talán a köv 7végén neki ugrunk...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.