Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ja az új xenonok már canbus rendszer kompatibilisek. :lol:

Ezekben az autókban, amiről szó van, még nem ismerték a kanbuszt :P

jaaaa meg a coupe ki volt akadva, hogy ez a topik olyan mintha egy alkoholista, csöves társaság lennénk...mert mindig mindeki a bulikrol meg a piálásokról beszél :sowwy:

Hja kérem, élni tudni kell! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Figyelj! Uri Geller utódot keres. Elhatároztam, hogy én is! :lol: Állj ki az asztalhoz, emeld meg a poharat, és ha jobb vagy nállam, akkor te vagy az utódom! :lol:

Udi Geller? :lol:

Én kiállok ellened Sanyi,de csak maratoni távon! :P Mérték: 1 hűtőtáskányi sör + Superman! :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Ma kicserélte Dini a lengőkarjaimat.....Kapott keményebb szilenteket,meg új alsö göbfejet.....Sose volt ilyen jó a futóművem

Köszönöm Dini még egyszer

Dini: vállalsz még szereléseket? Nekem "csak" a komplett futóművet kellene kicserélni :lol: :P

Csörög zörög, ropog, pattog, nyekereg, huppan... :P :lol:

Kicsit mintha kovályogna is.. szal full generál kell majd.. csak rá kell jönni, ténylegesen miket kellene cseréznem.

Coupe: mért kellett kicserélni a lengőkarokat? valami gebasz volt velük, vagy abból is van valami tunning? :lol:

na a golyalábad meg én raktam öcce csapat melo volt ez a dini meg én

Kár,hogy ezekrő lemaradok.. néha lehet mennék lábatlankodni :lol: :lol:

Nah jó nem lábatlankodni.. érdekelnek a szerelések... anno majdnem ótószerelőnek mentem.. de mégse.. pedig most biztos jól jönne.. bár panel elött akkor is meg lenne húzva a határ..

Mint ahogy rá kellett jönnöm kb. egy hete is, amikor is úgy voltam, felrakom a Gsi lököst, hogy lássuk,hogy is néz ki, illetve, hogy fel lehessen rakni az "új-régi" gyári kipufft..

Gondoltam, a hátfalon láttam pár kis kezdődő rozsdásodást, letakaritom, lecsiszolgatom, kap egy kis rozsdaátalakítót, aztán lefújom.. ne egye már annyira..

Nah igen.. mikor elkezdtem kapirgálni a kiálló bizbaszon a rozsdafoltott,rájöttem, hogy az bizony nem is olyan kicsi..és hogy a valami gumis anyag alatt is, bőven akad belőle.. rájöttem, hogy ide a kis "tű"reszelőm, meg a smirgli kevés.. valszeg "sikítóval" kellene adni neki kicsit.. csak hát a 230volt, kb. 60 méterre van csak.. (10.em) szal felejtős..

Be is fejeztem.. ennyi volt..(persze amit leszedtem azért átkentem rozsdamaróval, meg lefújtam addig is, míg nem lesz megcsinálva.)

Elfilóztam, hogy ezt ugye érdemes lenne még most esetleg megfogni. Az egész hátfalat szépen lecsiszolgatni,lekezelni és lefújatni?!

Mondjuk amikor lesz a lökös fényezve, meg akkor lehet megcsináltanám a tankbetőltőnél is..

Nah.. gondoltam, ha már ez így esett, megpróbálom a lehetettlent, hátha le tudom szedni a kipuffott, mert "csak" bilincsezve van.(hátsó dob)

Persze amint a képen is látszik,eléggé össze volt gyógyúlva, így elég kevés esélyt láttam rá.. azért még a rozsda kapirgálás elött, jól befújtam csavarlazítóval..

Nah gondoltam, van nékem egy 17es es villás kulcsom, adjunk neki.. Téptem, téptem.. nem akart megmozdúlni.. egszer csak..hopsz.. megindúúlt!! Király! Újra fog...nézem.. elfordúl símán a kulcs...hmm.. ennyire azért nem lehet könnyű.. megnéztem a kulcsot hát elrepedt :sowwy: Persze már az előző képen is repedt volt, de kezdéskor még nem volt az, csak igy legalább be van linkelve mindkét kép

No persze nem én vagyok ilyen bika állat, hanem ilyen minőségi a kulcs. Aztán gondoltam csőkulcs! De meg se moccant.. ezért maradt fenn a hátsó dob..

Na de a lököst már csak fel kellene próbálni..

Próbáltam is felrakni..sajna a nagyon ááálat DTM végtől nem fért fel.

Hátsó dob egyik gumi tartóból kiakaszt.. így már fel is ficcent a helyére!

Nem is mutat olyan rosszúl(szinét nem nézve persze!)

Sajnos egy kis szépséghibát csak észrevettem, a jobb hátsó része, kicsit jobban eláll a hátfalnál, mint a bal.. nem vészes, és csomiajtót lecsukva abszolút nem látszik.. de kinyitva észrevehető.

Nem tudom,hogy a mostani kocc, vagy még az odakinti, de valamelyik valszeg kicsit beljebbtolta a hátfalat azon az oldalon... nem hinném,hogy a lökös lenne csálé.. nincs javitva.. full "origi".

Persze kell még egy új rendszámtábla pilács, mert a jobbos az el van törve, plusz nagyon sárga.. a balos meg zsír új, szép fehér.

Be kell még kábelezni,mert a régi lökösön csak egy lámpa volt.. át kell húznom a másikhoz is egy betápot.

Persze le kell még majd fényezni is.. de pöpec lesz...

Nah szal lökös fent, kipuff meg csak félig.. és akkor eszembe jutott az Anti módszer.. gyorskötőző rulez! :lol: (másnap vittem kipuffoshoz, szal megbírta) No meg egy kis hajgumi.. jó a csajszi a háznál.. :lol:

Kipuffos: Jobb is hogy nem sikerűlt otthoni müvelet.

1: a hátsó dob csatlakozó része úgy rá volt gyógyúlva a csőre, hogy allig bírta leszedni a srác.

2: asszondja a koccnál, valszeg kapott a kipuff is egy kicsit, mert a középdobnál el volt "menve" a cső!!

Szal probálta vissza vissza hajlítani, nem ment.. csak részben.. így hátúl variállt egy kicsit.. (kivágott-behegesztett egy darabot, hogy jól álljon a hátsó dob..

Szerintem jól sikerűlt.. egyenesen áll..(az egyik vég egy hajszálnyival feljebb van, de az maga a vég..)

Nem tom máshol mennyi lett volna, de úgy is, hogy mivel jó fej a gyerek, és "csak" stufni" vagy mi(gondolom a bilincs) cserét mondott, meg persze a dob felszerelést, 5 rugesz volt.. kevesebbre számítottam.. lehet csak elszoktam az áraktól..

Nah ennyi a rizsa.. ideje reggeli-ebédelni

Link to comment
Megosztás:

Coupe: mért kellett kicserélni a lengőkarokat? valami gebasz volt velük, vagy abból is van valami tunning? :lol:

A gömbfej volt oda,de akkor már úgy voltam vele hogy kicserélem a szilenteket is.....Ha meg már csere akkor valami keményebb mint a gyári :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.