Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nagyon faja... Bár még szoknom kell az erőt amivel rendelkezem... Esőben elég érdekes vele kipörgésgátló nélkül közlekedni... Ma is volt egy pár érdekes eset... Tél előtt meg kell csináltatnom mindenképpen. :sowwy:

ehhh....légy férfi bazzz....nekem sem működik, használom inkább az agyam :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

4hónapos. :lol: :sowwy:

Nekem most elöl Goodyear Eagle F1 van, 195 széles de attól sem vagyok hasraesve... Pedig 18eFt darabja ahogy láttam... -.-

Azért mert valami drága az nem biztos hogy jó is..... Engem többen lebeszéltek róla.....mert hangos,és hogy annyira nem jó gumi.Ákosnak meg bejöt.

Link to comment
Megosztás:

jajj ma visszatettem az aksit feltöltve ás úgy indul mint a doxa , pedíg már kezdtem gondolkodni mi lehet az önindítóval :sowwy: :lol: :lol: De az aksi meg zöldet mutatott mondjuk áltt 5 hónapot hidegben és mielőtt betettem nemtöltöttem fel nincs egy éves ! De most faja :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért mert valami drága az nem biztos hogy jó is..... Engem többen lebeszéltek róla.....mert hangos,és hogy annyira nem jó gumi.Ákosnak meg bejöt.

Tudom hogy a sz@rt is lehet adni drágán, nem azért írtam hogy 18 darabja... Csak többet vártam volna egy Goodyear gumitól... Már csak a neve miatt is. Egyébként tényleg hangos. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

jaaaa meg a coupe ki volt akadva, hogy ez a topik olyan mintha egy alkoholista, csöves társaság lennénk...mert mindig mindeki a bulikrol meg a piálásokról beszél :sowwy:

Az élet velejárója az , hogy kifirtatjuk mikor ki hol , és mennyire szédül :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.